Promovat
Casa individuală Torontalului Metro 2
10

Casa individuală Torontalului Metro 2

**Proprietar** **Casa 3 Camere de Vânzare!** Ideală pentru familii sau investitori, această casă spațioasă cu 3 camere oferă confortul și eleganța pe care le căutați. Beneficiezi de: **Încălzire în pardoseală** pentru confortul zilnic, **Parchet** elegant în camere, care se poate alege, ...

2181 EUR/m2 | 160 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
954 mp în Iosefin, Timișoara - 2 case independente, str. Gelu 220.000 EUR | Direct de la proprietar
8
11

Vând proprietate de 954 mp pe strada Gelu, în zona Iosefin Gara, una dintre cele mai liniștite și frumoase zone vechi ale Timișoarei. La doar 2 minute pe jos de Pasarela Gelu, malul Begăi și pistele de biciclete recent modernizate. Despre teren Suprafața totală: 954 mp, front stradal 12.5 metri, împărțit ...

1183 EUR/m2 | 186 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Ocazie unică! Proprietar vând urgent apartament 3 camere vis-a-vis de Shopping City. Negociabil!!
10
13

PROPRIETAR, vând urgent apartament zona Steaua, vis-a-vis de Shopping City, 65mp, 3 camere decomandate, 2 bai (1 baie cu vana) et4 5, spatiu de depozitare generos(pod inalt cu posibilitati de mansardare 40mp), cu vedere spre parc, bucatarie prelungita cu balcon inchis cu termopan(intrare in balcon din ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere, 130 mp, parter + demisol locuibil, garaj, lângă Complex Studențesc
17
8

Proprietar vând apartament modern, total decomandat, situat într-un bloc P+4 (1988), la parter, cu demisol locuibil conectat prin scară interioară, în apropiere de Complexul Studențesc, cu acces rapid spre centru. Apartamentul are vedere pe două părți și beneficiază de lumină naturală pe tot parcursul ...

1577 EUR/m2 | 130 m2

Stefan%252525252525252525252525252525252bcel%252525252525252525252525252525252bMare, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Bv. Cetatii de vanzare apartament cu 2 camere la parter 34

Bv. Cetatii de vanzare apartament cu 2 camere la parter

Bv. Cetatii de vanzare apartament cu 2 camere la etaj 1, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat, suprafata utila 50 mp, baie cu geam ,bucatarie, balcon inchis ,centrala pe gaz. Pret: 99000 Euro Negociabil

1980 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Propietar vand casa noua cu teren de 700 de m zona Ronat
10

Propietar vand casa noua cu teren de 700 de m zona Ronat

Proprietar vand casa noua de 105 m construiti si utili 90de m pe un teren de 700 m constructie 2023,zona Ronat str Liliacului.3 camere baie bucatarie hol de acces, totul decomandat,Gazul este pe strada

1978 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera
9
34

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera confort 1,38 mp, baie, bucatarie,balcon inchis, hol,mobilat si utilat.,termopane. Pret: 250 Euro !

10 EUR/m2 | 30 m2

Cetate, Timisoara, Timis

Casa de vanzare
2
26

Casa de vanzare

Vand casa cu 2 apartamente ,90 mp fiecare, decomandate. Curte betonata 115 mp ,cu toate utilitatile pe fiecare apartament, poate fi locuita de 2 famili si afacere. Pret 150 000E , telefon , in Freidorf pe str. Muncii 27.Raspund doar la telefon.

1304 EUR/m2 | 115 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Proprietar vând garsonieră
5
7

Proprietar vând garsonieră

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4. Preț: 34000euro negociabil. Tel.

1619 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan zona industriala Fraidorf
1
5

Teren intravilan zona industriala Fraidorf

Teren Intravilan 4982 mp lângă NeferProd Timișoara Zona industriala Fraidorf strada Ioan Slavici FS 24m ,urbanism emis în data de 10.04.2024 PRET:50 EURO MP mai multe detalii la telefon

4,982 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Vând teren
2

Vând teren

Vând teren extravilan 97000 mp intabulat situat pe Calea Urseni .

97,000 m2

Sud, Timisoara, Timis

vind garsoniera 4

vind garsoniera

vind garsoniera in zona umt strada Babadag nr8 ap 31

43 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand ap.3 camere, dec, Calea Sagului, etaj 9, 65 mp
10
6

Anunt apartament 3 camere Timisoara proprietar vand ap. 3 camere decomandat, 65,3 mp Calea Sagului nr.53, balcon logie Se vinde apartament cu 3 camere decomandate situat in Timisoara, zona Calea Sagului, la etajul 9 din 10 intr-un bloc construit in 1977, cu 2 lifturi. Suprafata utila: 65,3 ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

PROPIETAR VIND GARSONERA ET 1  FRAIDOR  STR POLONA  TIMISOARA    TEL TRECUT IN POZE
10
12

PROPIETAR VIND GARSONERA ET 1 FRAIDOR STR POLONA TIMISOARA TEL TRECUT IN POZE

VIND GARSONERA PROPIETATE PERSONALA LA ET 1 ZONA FRAIDOR STR POLONA (PENTRU MAI MULTE DETALI MA PUTETI SUNA LA NR TEL ( RUGAMINTE LA TOATE AGENTILE NU VREAU SA COLABOREZ CU VOI .VA MULTUMESC DE INTELEGERE CU BALCON AMENAJAT MODERN SI CU GUST RENOVATA INCEPIND DE LA USA DE INTRARE INSTALATIA ELECTRICA ...

1444 EUR/m2 | 27 m2

FOSTA FABRICA DE ZAHAR, Timisoara, Timis

Proprietar vand casa zona Balcescu
4
20

Proprietar vand casa zona Balcescu

Vand proprietate, cladire in suprafata de 170mp + terasa acoperita, 5camere, bucatarie, 2 bai, pod mansardabil, demisol spalatorie, camera tehnica, spatiu depozitare. Garaj + apartament de 1 camera, baie, chicineta in cladire separata, dublu front stradal. Teren 580 mp. pret 430 000 euro

1792 EUR/m2 | 240 m2

Timisoara, Timis

proprietar vând garsonieră confort 3 în zona Dâmbovița
5
4

proprietar vând garsonieră confort 3 în zona Dâmbovița

proprietar vând garsonieră confort 3 ,în zona Dâmbovița preț 26.000 .Garsoniera se află la parter cu vedere în față, zona liniștită mijloace de transport cameră plus baie din construcție rog și ofer seriozitate. pentru orice detalii vă rog să sunați la mulțumesc

2167 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vind casă în Hodoni jud Timiș, 17 km de Timișoara,preț.72000 Euro
5
7

Vind casă modulară, făcută pe schelet metalic, din panouri sandwich, Living cu bucătarie open space, dormitor, 2 bai, hol și terasă, construită în anul 2020, Utilități: apă curentă, canalizare, curent trifazic, instalație electrică nouă în toată casa, instalație pt calorifere și centrală termică , finisată ...

1000 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vinde apartament cu doua camere
10
11

Proprietar vinde apartament cu doua camere

Apartament cu doua camere în suprafață totală cu balcon 64 Mp, in zona Aradului la etajul 5 din 5 etaje, spatiu depozitare în pod pe toată suprafața apartamentului, loc de parcare cu cf individual, construcție din 2019. Apartamentul se compune din doua holuri ample la intrare, living generos cu ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm
8

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm

- Schimb cu locuinta 3-4 camere in TIMISOARA + 98.000 EURO diferenta din partea dumneavoastra pentru CASA noastra - Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm - Casa are 4 intrari - posibilitate compartimentare in locuinte pentru inchiriere . - constructie Caramida Porotherm + Izolatie 10 cm - ...

766 EUR/m2 | 128 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 82000
5
1

2 camere Giroc 82000

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere bloc nou în Giroc strada principală , etaj 1 , balcon , loc parcare preț 82000 euro neg

1708 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

2 camere Eso decomandat
5
1

2 camere Eso decomandat

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat , etaj 2 , loc parcare , încălzire pardoseală suprafață utila 53 mp + balcon apartamentul este poziționat la intrare în Giroc preț 100000 euro tel 0727516012

1887 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 87500 euro
3

2 camere Giroc 87500 euro

2 camere bloc nou Giroc 87500 euro Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc etaj 1 , suprafață 53 mp , este aproape de mijloacele de transport și supermarket Tel 0727516012

1651 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 85000 euro
5
4

2 camere Giroc 85000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc , la cheie, toate utilitățile preț 85000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea