Promovat
Parcelă în Cereneteaz 1445 mp
3
13

Parcelă în Cereneteaz 1445 mp

Proprietar, vând parcelă în comuna Cerneteaz, 1445 mp,intravilan,front stradal 18 m - Stradă asfaltată -Utilitati -Apă -Gaz -Curent -iar in prezent se efectueaza lucrari de canalizare -Posibilitate de parcelare Pret 55 euro mp,negociabil

1,445 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar: Casă solidă și spațioasă în zona centrală - oraș Sânnicolau Mare
10
3

Proprietar: Casă solidă și spațioasă în zona centrală Sânnicolau Mare ideală pentru locuință, grădiniță, școală, azil, clinică sau activitate comercială! O proprietate cu personalitate, construită trainic și gândită pentru confort și funcționalitate. Situată la doar 500 m de zona pietonală, ...

830 EUR/m2 | 300 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Ocazie unică! Proprietar vând urgent apartament 3 camere vis-a-vis de Shopping City. Negociabil!!
10
13

PROPRIETAR, vând urgent apartament zona Steaua, vis-a-vis de Shopping City, 65mp, 3 camere decomandate, 2 bai (1 baie cu vana) et4 5, spatiu de depozitare generos(pod inalt cu posibilitati de mansardare 40mp), cu vedere spre parc, bucatarie prelungita cu balcon inchis cu termopan(intrare in balcon din ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

PROPRIETAR , vând Casă 4 camere, 2 băi   Braytim, Cartierul Florilor
2
14

PROPRIETAR , vând Casă 4 camere, 2 băi Braytim, Cartierul Florilor

- Suprafață construita136 mp - Teren: 210 mp - Compartimentare : P + E + Pod izolat - Tip: casă de mijloc, fără perete comun - Ansamblu de 4 case insiruite, an constructie 2013 - Calorifere, centrala proprie, aer conditionat - Racordata complet la utilitati (Aquatim), apometre, contor gaz Locație premium ...

1397 EUR/m2 | 136 m2

Timisoara, Timis

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera
9
34

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera confort 1,38 mp, baie, bucatarie,balcon inchis, hol,mobilat si utilat.,termopane. Pret: 250 Euro !

10 EUR/m2 | 30 m2

Cetate, Timisoara, Timis

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter
10
34

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat cochet, suprafata utila 33.56mp. Pret: 75.000 Euro Negociabil

2206 EUR/m2 | 34 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 2 camere - Complex studentesc
5
2

Vând apartament cu 2 camere - Complex studentesc

Decomandat, suprafața de 56 mp. situat la et. 9 din 10 cu o panorama deosebita. Blocul este izolat termic recent, este situat langa abator, stație de tramvai, parcul Karlsruhe. Se vinde complet mobilat și utilat cu frigider, plită electrică, masină de spălat, climă. Disponibil imediat. Este ideal pentru ...

2018 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter
10
36

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter, suprafata utila 67mp, baie cu geam, hol lung, balcon inchis, bucatarie, parchet, gresie, faianta, centrala termica pe gaz. Pret: 118.000 Euro

1761 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Proprietar vând garsonieră
5
7

Proprietar vând garsonieră

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4. Preț: 34000euro negociabil. Tel.

1619 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere * mobilat * Aradului * Etaj 9 * 53mp+balcon 12mp * parcare inclusa * Proprietar
10
8

Apartament 2 camere mobilat, foarte luminos, open space, direct de la proprietar, în North Star Residence ansamblu apreciat din zona Aradului, cu acces rapid la mijloacele de transport, supermarketuri, școli, parcuri și activități sportive. Situat la etajul 9 din 10, cu vedere panoramică spre oraș (SV) ...

ARADULUI, Timisoara, Timis

teren de vanzare Dudesti noi 10

teren de vanzare Dudesti noi

Vand teren in dudesti noi 684 m cu 2 fronturi, utilitati la poarta,strada asfaltata ,pret 35500 euro. Telefon . Terenul este imprejmuit cu gard.

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vinde apartament cu doua camere
10
11

Proprietar vinde apartament cu doua camere

Apartament cu doua camere în suprafață totală cu balcon 64 Mp, in zona Aradului la etajul 5 din 5 etaje, spatiu depozitare în pod pe toată suprafața apartamentului, loc de parcare cu cf individual, construcție din 2019. Apartamentul se compune din doua holuri ample la intrare, living generos cu ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Teren de vanzare la Dudesti noi 5

Teren de vanzare la Dudesti noi

Vand teren la Dudesti noi,684 m cu utilitati in fata portii la pretul de 35500 euro, strada asfaltata. Terenul este imprejmuit cu gard.Telefon

Timisoara, Timis

Teren de vanzare 8

Teren de vanzare

Teren de vanzare in Dudesti Noi in apropierea sali de sport toate utilitatile,strada asfaltata,2fronturi stradale. pret 35500 euro negociabil.Telefon m2,imprejmuit cu gard.

Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere decomandat. Pret negociabil!!!
5
3

Vand apartament 3 camere decomandat. Pret negociabil!!!

Vând apartament spațios,luminos,vedere pe 2 părți, la 2 minute de Shopping City, aproape de stația de tramvaie, 2 min de școală și grădiniță, lângă piata Flavia și Aurora, în apropiere magazine, bănci, într-o zonă liniștită între blocuri cu parcare ecologica. Apartamentul se afla la etajul 4 4 , cu ...

1629 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm
8

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm

- Schimb cu locuinta 3-4 camere in TIMISOARA - - 80.000 EURO diferenta din partea dumneavoastra - Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm - Casa are 4 intrari - posibilitate compartimentare in locuinte pentru inchiriere . - constructie Caramida Porotherm + Izolatie 10 cm - Casa individuala ...

625 EUR/m2 | 128 m2

Timisoara, Timis

Propietar Apartament 3 Camere de Vînzare
10
2

Propietar Apartament 3 Camere de Vînzare

PROPIETAR VIND Apartament 3 Camere Decomandate Conform 1 Utilat Mobilat, Centrală, Boxă, climă În Fiecare Cameră..2 Bai, 2 Balcoane vedere pe două părți .2 apartamente pe nivel.10 apartamente în tot blocul.Spatiul Verde în spatele blocului de 700 mp trecut în cf cotă parte .Grădină în fața blocului ...

1673 EUR/m2 | 75 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere Eso Giroc 87000
5
9

2 camere Eso Giroc 87000

vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012

1582 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
11

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1