Promovat
2 camere Eso Giroc 87000
5
9

2 camere Eso Giroc 87000

vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012

1582 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare teren (Curti Constructii) -  Calea Urseni
5
8

Vanzare teren (Curti Constructii) - Calea Urseni

Proprietar, vând parcelă teren intravilan Timișoara, categorie Curți Construcții, pentru construcție imobil rezidențial, pretabil construcție bloc, duplexuri, suprafață de 1000mp, front stradal 40 m, curent electric , construcții învecinate. Strada Măghiranului; Regim maxim de înălțime pentru construcții ...

1,000 m2

Calea%2525252525252525252bUrseni, Timisoara, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
9

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,etajul 3,zona Bulevardul Cetatii
14
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita
20

Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
11

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Teren pentru casă în Icloda 6

Teren pentru casă în Icloda

Vând teren pentru casă, cu suprafața de 2500 m , este situat în sat Icloda, comuna Sacoșu Turcesc. La o distanță de 26 km de Timișoara. Este poziționat la o margine de sat, chiar pe colt. Preț 15 m , puțin negociabil.

Timisoara, Timis

Promovat
Vand duplex situat in Dumbravita
16
1

Vand duplex situat in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila in zona Ciarda Rosie , aproape de Calea Buziasului
18
7

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda%252bRosie, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera, Piata Balcescu
10

Apartament cu o camera, Piata Balcescu

Apartamentul este situat pe strada Ciprian Porumbescu, la 50m de Piata Balcescu-o zona centrala a orasului. La 15 minute de mers pe jos de Universitatea de Vest si 17 minute pana in Piata Victoriei. Se afla la etajul 4 al unui imobil cu 5 etaje. Suprafata utila este de 29.5mp, avand o buna compartimentare: -hol ...

2645 EUR/m2 | 29 m2

Timisoara, Timis

Langa ESO. Etaj intermediar. Decomandat. 2 Bai. Suprafata generoasa
9
18

Vand apartament 3 camere, 2 bai, DECOMANDAT, 74 mp utili + TERASA, in BLOC NOU, izolat termic exterior, situat langa Benzinaria ESO, in zona Girocului, avand acces facil la mijloace de transport si magazine. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, ...

1865 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera zona Soarelui
6

Proprietar vand garsoniera zona Soarelui

Garsoniera are 13 mp este situat în zona Soarelui lângă parc ,școală 30 ,magazine ,este la etajul4 blocul avand acoperis.In Cf este trecut ca aprtament este in bloc de apartamente.Caldura este de la Colterm are plita electrica, masina spalat rufe și frigider este micuța dar dotata cu tot.Mobilierul și ...

2877 EUR/m2 | 13 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere bloc nou  IRIS Aradului
10
5

Apartament 2 camere bloc nou IRIS Aradului

Proprietar vind apartament 2 camere Ansamblul IRIS strada Marginii Finalizat in 2024 Certificat nZEB Panouri solare Pompe de căldură Termoizolație 20 cm 2 lifturi Kone Supraveghere video Apartamentul este situat la etajul 7 din 11 cu suprafața utila de 58.6 mp. Apartamentul dispune de: ...

2627 EUR/m2 | 59 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Vând 752 mp intravilan la drumul european în Jebel
6
2

Vând 752 mp intravilan la drumul european în Jebel

Vând 752 mp teren intravilan, cu frontul stradal de 18,5 ml. aflat în localitatea Jebel Timiș, lângă drumul european, utilitățile, curent, apa, canalizare în fața terenului. Preț 35 euro mp, ușor negociabil.

752 m2

Timisoara, Timis

Vând teren la Pădureni
2
4

Vând teren la Pădureni

Vând teren pentru casa la Pădureni jud Timiș 15 km de Timișoara 500 mp.22000 euro

500 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere, decomandat, Soarelui. Proprietar
10

Apartament cu doua camere, decomandat, Soarelui. Proprietar

Direct proprietar, comision 0%! Apartament cu doua camere, decomandat, suprafata utila 50mp. Situat la parterul unui bloc cu 4 etaje. Compartimentare: -hol intrare -spatiu depozitare -camera de zi -bucatarie -dormitor -baie Zona Soarelui, langa Generala 30, Sud Plaza si Parcul Soarelui. Una din cele ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

vanzare teren

vanzare teren

Vand teren intravilan fara casaTimisoara,zonaB,23ml front stradal 1400mp pret negociabil la pretul pietei.Tel.

1,400 m2

Timisoara, Timis

Zona Traian -Utilitati incluse in pret
6
2

Zona Traian -Utilitati incluse in pret

Zona Traian. Utilitati incluse in pret. Maxim 2 persoane.. Pretul difera in functie de locuinta aleasa .

10 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF
10
4

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: 3 camere Numar bai: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vand casa individuală în Mehala
3
19

Vand casa individuală în Mehala

Proprietar Vand casa în zona Mehala compusa din 2 camere , living + bucătărie, baie mare ,camara , beci , 2 garaje , terasa , pavaj în curte , izolata , gaz , apa, canalizare , curent , aproape de mijloacele de transport, mai multe detali la telefon. Pret 190.000 euro neg

720 EUR/m2 | 264 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Teren intravilan Dunăre Divici Comuna Pojejena
3

Teren intravilan Dunăre Divici Comuna Pojejena

De vânzare teren + casă din cărămidă construită în 1917 acoperișul este căzut se poate demola parțial iar peretele de la stradă să rămână gard Terenul este la Dunăre în mijlocul satului casa are curent și o fântână în curte Front stradal 21.7m Lungimea de 32.1 Din casă se văd vapoarele care navighează ...

720 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea