Promovat
Apartament 2 camere de vânzare   Braytim   Giroc
6
6

Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc

Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Braytim Giroc, într-un imobil construit în 2023, ideal pentru locuit sau investiție. Suprafață utilă: 47 mp Balcon: 7 mp Detalii apartament: încălzire în pardoseală loc de parcare înscris ...

1766 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.
20
10

Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai, suprafata utila de 65 mp + balcon la bucatarie de 3 mp. Etajul 4 din 5 (Acoperis de tigla din constructie) intr-un imobil construit in anul 1989 in zona Steaua, la 2 pasi de Shopping City. Aparat de aer conditionat. Posibilitate montare centrala ternica ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro
9
4

Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,2 bai ,2 balcoane tip loja, inchise,amenajat, mobilat si utilat, cu vedere pe trei parti,etajul 3 din 8 ,cu lift.Apartamentul este situat pe artera principala pe str.S.Barnutiu. Pret 175000 euro Tel.

1750 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vînd teren intravilan construibil
10
15

Vînd teren intravilan construibil

Plec din țară,Teren intravilan Construibil,intre case, Dragsina, curent electric cu contor 220 v pe parcela i ,737 mp, front 18 m, apă Aquatim pe parcela Eventual schimb,etc ..26550 E.. schimb cu mașina,etc ..ofer primesc diferență Primesc casa cărămidă,renovabila, max ,25 km de Timișoara,ofer diferență ...

737 m2

Timisoara, Timis

Teren casa SAU  duplex Metro 2
1
31

Teren casa SAU duplex Metro 2

Va prezentam in exclusivitate spre vânzare teren intravilan PUZ pentru duplex sau casa individuala Situat între case locuite Zona Metro 2 Ideal pentru investiție! Parcela de 1000 Mp Front stradal două Utilitățile sunt in la 80 m Urbanism la zi Pot 35% Înălțime 12 m 75000 ...

1,000 m2

Timisoara, Timis

Parcela intravilan pentru casă sau duplex
1
19

Parcela intravilan pentru casă sau duplex

Oportunitate investiție! Va prezentam spre vânzarea teren intravilan pentru casă sau duplex În imediata vecinătate Str.Trevizo,Maria Tănase,Ioan Isac Zona Metro 2 Toate utilitățile la 100 m 850 mp Front stradal de 18 m Case locuite in vecinătatea imediată Prețul solicitat de proprietar ...

850 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Teren intravilan Metro 2
3
58

Teren intravilan Metro 2

Aparține de Primăria Timișoara,cea ce asigura o dezvoltare rapidă conform detaliilor publice Va prezentam spre vânzare teren intravilan Metro 2 1016 mp cu doua fronturi stradale , situat pe colț Prețul este de 68 euro mp NEGOCIABIL Utilitățile la 80 m Posibilitatea de a construi 35 % POT Case ...

1,016 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Schimb apartament nou  2025 timisoara Nova Mehala cu casa Timisoara

Schimb apartament nou 2025 timisoara Nova Mehala cu casa Timisoara

Schimb apartament cu 2 camere Timisoara ,in cartier nou complet mobilat si utilat etaj 1,inclazire in pardoseala loc de parcare inclus, cu casa in Timisoara sau Dumbravita .Ofer diferenta.

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, vindem casă in Timișoara
5
5

Proprietar, vindem casă in Timișoara

Casă modernă de vânzare în Timișoara ideală pentru locuință multifamilială sau firmă Strada Ulpia Traiană Nr 107 Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită situată în Timișoara, finalizată în anul 2025, construită pe un teren generos de 628 mp și având o suprafață construită de 213,4 mp. ...

2196 EUR/m2 | 214 m2

Șagului, Timisoara, Timis

garsoniera 27 metri patrati plus balcon la partier 48000 euro 1

garsoniera 27 metri patrati plus balcon la partier 48000 euro

garsoniera Timișoara zona fraidorf metri pătrați 27 + balcon de 6 1.5 lățime centrala termopane bucătărie baie sun separate de camera cheltuieli mici sau varianta casa la tara maxim 30 km Timișoara la garsoniera mai sunt 9 metri pătrați beciul și balcon ideal investiție sau locuinta preț negociabil ...

1600 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Duplex premium de lux în Moșnița Nouă   zid dublu, eleganță, rafinament și finisaje spectaculoase
5
1

Duplex premium de lux în Moșnița Nouă zid dublu, eleganță, rafinament și finisaje spectaculoase

Duplex premium de lux în Moșnița Nouă zid dublu, eleganță, rafinament și finisaje spectaculoase Doar o unitate mai este disponibilă Vă prezentăm un duplex exclusivist situat în Moșnița Nouă, pe Strada Pupezei nr. 17, realizat cu atenție la fiecare detaliu și finisat la standarde premium. Proprietatea ...

1810 EUR/m2 | 105 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand teren
2
4

Proprietar vand teren

Proprietar vând teren cu o suprafata de 15750 mp ,in Timisoara , zona Solventul,strada Carpenului,aproape de centura .Cu utilitatii,curent electric ,gaz ..Drum de piatra,pret 15 euro mp ,

15,750 m2

Timisoara, Timis

Container casuta gradina  munte   casa panouri
5
5

Container casuta gradina munte casa panouri

Container căsuță de grădină,munte,depozitare,etc. 16mp 4mx4mx2,7m la coama Structura metalică din profile 15cmx5cm Pereti și acoperiș din panouri sandwich Podea scândură 25mm Demontabilă Se asigură montaj și transport contracost

172 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Teren 866mp Calea Buziasului Hornbach
3
6

Teren 866mp Calea Buziasului Hornbach

Proprietar vand Teren 866mp cu front stradal 19,25m in zona : Calea Buziasului - Hornbach ,strada: Magnoliei , pretabil casa tip duplex sau individuala ! Terenul se afla la asfalt cu toate utilitatile in fata parcelei ! pret: 165.000e.

866 m2

Timisoara, Timis

vand   schimb Apartament 2 camere + balcon zona Sagului turist et.4 renovat si modernizat Lux 89990
10

vand schimb Apartament 2 camere + balcon zona Sagului turist et.4 renovat si modernizat Lux 89990

Apartament renovat complet, finisaje de calitate etaj 4 acoperiș de țiglă 2 camere + balcon 41mp cheltuieli foarte mici zona cea mai buna cu acces și facilități 2 min de Mall shopping city Timișoara preț 89990 sau schimb

2195 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vânzare 2 camere,calea aradului
5
2

Apartament de vânzare 2 camere,calea aradului

Vând apartament cu 2 camere semidecomandat 53 mp Calea Aradului est Dormitor Living Bucătărie Spatiu depozitare Dresing Baie 2 holuri Balcon închis cu termopan Instalația electrică și sanitară este schimbată Se vinde mobilat și utilat Etaj 4 Clima.frigider, plită pe inducție,cuptor,mașină de spălat ...

1679 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10
2

2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR Apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2, strada Ioan Anton. Suprafață totală de 56 mp (54 mp utili + 2 mp balcon tip logie), poziționat pe colț, cu ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Zona Medicină, Bastion,  Apartament cu 2 camere decomandat de vânzare
4
24

Zona Medicină, Bastion, Apartament cu 2 camere decomandat de vânzare

Apartament de vânzare cu 2 camere ,decomandat , bloc de cărămidă, etajul 5 cu lift ,foarte aproape de Facultatea de Medicina,Prefectură, Suprafata este de 46 mp ,apartamentul este renovat recent, are centrala proprie. Este amplasat într-o zona foarte bună, centrală, atât pentru locuit cât și ca investiție. ...

2609 EUR/m2 | 46 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat
3
16

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat

Vand apartament 2 camere DECOMANDAT, in bloc NOU-FINALIZAT, ETAJ 1, izolat termic exterior, aflat la limita dintre Timisoara si Giroc, langa benzinaria ESO, 53 mp utili + 7 mp TERASA. Bucatarie INCHISA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa ...

1906 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu două camere, zona Girocului -Martirilor ,lângă piată
5
1

De vânzare in zona Girocului -Martirilor, lângă piață, apartament cu două camere,suprafață 40 mp, centrala proprie, geamuri termopan. Apartamentul este situat la etajul 4 cu acoperiș ,blocul este anvelopat . Ca și localizare este facil pentru puncte de interes, în zonă fiind magazine, piață, școli, ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Zonă centrală Take Ionescu-Tipografilor de vânzare apartament mobilat si utilat 2 camere
5
5

De vânzare apartament cu 2 camere semidecomandat, situat la parter în zona Take Ionescu-Tipografilor. Ca și compartimentare avem bucătărie, hol,spațiu depozitare, living, hol,baie ,dormitor. Suprafață 45 mp Apartamentul se vinde mobilat și utilat. Localizarea este favorabilă și facilă fiind aproape ...

2644 EUR/m2 | 45 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
11

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea