Promovat
Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro
9
4

Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,2 bai ,2 balcoane tip loja, inchise,amenajat, mobilat si utilat, cu vedere pe trei parti,etajul 3 din 8 ,cu lift.Apartamentul este situat pe artera principala pe str.S.Barnutiu. Pret 175000 euro Tel.

1750 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin
18
3

Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

3176 EUR/m2 | 170 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m
10
6

Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m

Spatiile pot fi utilizate atat ca destinatie rezidentiala, cat si pentru derularea unor activitati comerciale, fiind autorizat SAD Spatiile se afla intr-o cladire complet renovata, are o suprafata utila de 156m si este compartimenat dupa cum urmeaza: - Spatii parter compuse din 4 incaperi, Hol ...

1197 EUR/m2 | 156 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

Suprafață utilă: 61 mp Bloc construit în 1984 urmează reabilitare termică Vedere pe 3 părți Renovat în urmă cu 3 ani Mobilier din lemn Instalațiile electrice și sanitare sunt independente (nu sunt comune) Dotări: Centrală proprie Aer condiționat Electrocasnice incluse: plită cu inducție, cuptor ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar Vand Penthouse langa British School
8
2

Proprietar Vand Penthouse langa British School

Vand apartament cu 3 camere, 2 bai, 83 mp, 2 terase 32 mp respectiv 24 mp (Pergola, Gratar etc) Etaj 2, singur pe nivel, 4 vecini in bloc, mobilat si utilat, 2 locuri parcare, Str. Tristan Tzara, langa British School. Pret 195,000 Euro

2349 EUR/m2 | 83 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

Casa individuala situata in zona Olimpia-Stadion, Piata Tineretului
8
11

Va ofer spre vanzare o casa individuala construita in anii 1930, situata in Timisoara, zona Olimpia-Stadion, Piata Tineretului, avand o suprafata utila locuibila de 110 mp. Este formata din doua camere, bucatarie, o baie si la demisol 3 camere, conform RLV-ului anexat. Zonele de acces terasele sunt acoperite. ...

3182 EUR/m2 | 110 m2

STADION, Timisoara, Timis

De vanzare urgent
10
10

De vanzare urgent

Proprietar vand urgent garsoniera 16 mp în zona Kaufland Sagului la etaju 4 4 zona liniștită aproape de centru, gara, piata, liber de ori ce sarcina pret 31500 euro ușor negociabil în Timișoara bună de investiție. Se vinde mobilat.

1969 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Vand sau inchiriez o casa. Pret negociabil!
10
8

Vand sau inchiriez o casa. Pret negociabil!

VAND SAU INCHIRIEZ O CASA, situata la sala olimpia. Anul constructiei 2000. Casa are suprafata construita de 210 mp, parter si etaj. Curtea cu gradina in jur de 370 mp. Casa este formata din 5 camere, 2 holuri, 2 bai, o bucateria cu o camera de servit masa, 4 camere si bucaterie sunt complet mobilate, ...

1662 EUR/m2 | 210 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Teren intravilan Moroda jud. Arad
3
10

Teren intravilan Moroda jud. Arad

Teren intravilan Moroda, comuna Seleus, jud. Arad; 1600mp, fara constructii, liber de sarcini

Timisoara, Timis

Vand casa Timisoara Calea Girocului
5
7

Vand casa Timisoara Calea Girocului

Proprietar, vand casa in Calea Girocului cu doua fronturi stradale,toate utilitatile (gaz,curent,apa,canalizare). Proprietatea este perfecta pentru investitii. Mai multe detalii la telefon.

2409 EUR/m2 | 110 m2

Girocului, Timisoara, Timis

vând apartament cu trei camere lângă Spitalul Județean
12
4

vând apartament cu trei camere lângă Spitalul Județean

Proprietar vând apartament cu trei camere semidecomandat, complet mobilat și utilat, lângă Spitalul Județean , la două minute de stațiile de tramvai și troleibuz, in apropiere școli și grădinițe,bănci,, Market,farmacii, parcuri etc. Detalii la tel.

1867 EUR/m2 | 60 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Inchiriez CASA zona Plopi, Timisoara
5
4

Inchiriez CASA zona Plopi, Timisoara

Proprietar inchiriez CASA CU CURTE, zona Plopi Este o zona cu case noi, vecini linistiti si zona in continua dezvoltare Parter : Open space bucatarie + living spatios Doua bai, una cu cada de baie Doua dormitoare Etaj : Open space living (ideal pentru o camera de lounge, birou, spatiu joaca copii ...

Timisoara, Timis

Vand 32100 mp calea sagului , PUZ APROBAT, zona de sport și agrement+ industriale
2
7

Vand 3.21 ha teren,calea sagului ,scos integral din circuitul agricol,fs 80ml.Nou!!!!!PUZ APROBAT .SE VAND Și PARCELE ,de aprox 7500 mp ., suprafata totala: 32100, Front stradal: 80 ml.Terenul aparține de comuna Șag.

32,100 m2

Timisoara, Timis

Vand3.21ha teren calea sagului intravilan ,PUZ  APROBAT, ZONĂ INDUSTRIALĂ+ Sport si agrement.
3
9

Vand3.21ha teren calea sagului intravilan ,PUZ APROBAT, ZONĂ INDUSTRIALĂ+ Sport si agrement.

  VAND 3.21HA TEREN CALEA SAGULUI ,INTRAVILAN CURS CONSTRUCTII,FSA 80mlx404ml IN SPATE LA GENERAL BETON,APROAPE DE INELUL DE CENTURA SUD.NOU!!!!!PUZ APROBAT!!!!!SE VAND ȘI PARCELE DE APROXIMATIV 7500 mp., suprafata totala: 32100 mp.Terenul aparține de comuna Șag.

32,100 m2

Timisoara, Timis

Casa Chisoda 215000 neg
23
8

Casa Chisoda 215000 neg

**WOWC CHisoda Casa ta, casa de vis te așteaptă în Chișoda!** Îți dorești liniște, aer curat și un cămin unde fiecare zi să fie o vacanță? Acest **duplex modern, utilat și mobilat complet** este alegerea perfectă pentru familia ta! **Detalii care fac diferența:** * Suprafață teren: ...

1792 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand duplex modern, mobilat complet, curte + terasa   Giroc, Calea Urseni
12
4

Proprietar vand duplex modern, mobilat complet, curte + terasa Giroc, Calea Urseni

Proprietar persoana fizica fara comision Telefon: Pret: 164.900 euro - negociabil Duplex modern, complet mobilat si utilat Giroc, zona Calea Urseni, strada Galbenelelor (strada va fi asfaltata anul acesta). Toate utilitatile. Duplex modern, ideal pentru mutare imediata, fara investitii suplimentare, ...

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera  24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta
10
11

Proprietar vand garsoniera 24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta

Proprietar, ofer spre vanzare garsoniera situata in Timisoara, pe strada Polona nr. 2, parter, fiind primul bloc de pe strada principala, chiar la intrarea dinspre oras centura, conform locatiei din harta atasata. Garsoniera este situata la parter, oferind acces facil. Imobilul este intabulat in Cartea ...

1500 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

Teren mosnita noua 628 mp (direct de la proprietar)
1

Teren mosnita noua 628 mp (direct de la proprietar)

DIRECT PROPRIETAR. COMISION ZERO. Teren casa mosnita noua, apa si curentul asigurate de dezvoltatorul puzului pana in Decembrie 2026 Restul utilitatilor (asfalt, lumina, gaz) vor fi platite cota parte. Pentru detalii și vizionare, la tel. Doamne ajută! *Parcela exacta este cea care are pe ea scrisul ...

630 m2

Timisoara, Timis

Proprietar. Vand apartament zona Iosefin
10
8

Proprietar. Vand apartament zona Iosefin

VAND apartament mare in cladire istorica (an 1904), pe str. Iancu Vacarescu (vizavi de Piata Iosefin) ideal pentru un birou notarial sau de avocatura. Suprafata utila 135 mp in apartament + 45 mp la subsol (trecuti in CF)+ pod mare+ gradina. E compus din 3 camere mari + o camera mica de serviciu, baie ...

1050 EUR/m2 | 180 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Propietar vand apartament 2 camere zona ISHO, semidecomadat, etaj 1din 4, locatie excelenta!!