Promovat
Proprietar vinde apartament cu doua camere
10
11

Proprietar vinde apartament cu doua camere

Apartament cu doua camere în suprafață totală cu balcon 64 Mp, in zona Aradului la etajul 5 din 5 etaje, spatiu depozitare în pod pe toată suprafața apartamentului, loc de parcare cu cf individual, construcție din 2019. Apartamentul se compune din doua holuri ample la intrare, living generos cu ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Mobilat și Utilat Super Lux !!! Timisoara - Lipovei
10

Proprietar , vând apartament cu 2 camere având o suprafață utilă de 62 m2 și plus terasă de 15 m2 și un loc de parcare în complexul de blocuri Adora Forest . Apartamentul este mobilat și utilat super Lux și totul este absolut nou cu un design deosebit de frumos mobilierul din Living are încorporat ...

2790 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro
9
4

Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,2 bai ,2 balcoane tip loja, inchise,amenajat, mobilat si utilat, cu vedere pe trei parti,etajul 3 din 8 ,cu lift.Apartamentul este situat pe artera principala pe str.S.Barnutiu. Pret 175000 euro Tel.

1750 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar vand casa noua cu teren de 700 de m , Suprafata utila 90 de m. Zona Ronat constructi 2024
10

Proprietar vand casa individuala cu teren 700 m in zona Ronat construita in anul 2024 , cu o suprafata de 105 m construiti si 90 utili.3 camere baie bucatarie hol , totul decomandat si amenajat . Terasa mare de 25 de m . Casa este cu doua intrari .. Toate utilitatile si gazul este pe strada la 100 ...

1978 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Camera 12mp+baie proprie
6
24

Camera 12mp+baie proprie

Fără comision! Locație excelentă: Situată pe Bld. 16 Decembrie nr. 47A, lângă Pompieri, în spatele blocului turn. La doar 10 minute de mers pe jos până în centrul Timișoarei și la câțiva pași de Kaufland.Brancoveanu.Iozefin. Autobuzul 33 sau E1.E7.E8 la 2 minute de mers pe jos + magazine și alte facilități ...

2042 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat Giroc
5

2 camere decomandat Giroc

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012

1873 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Casa P+M din 2000,Zona Freidorf-Inainte de Liceul Auto,Merita Văzută Sigur,243.000 E Neg
20
10

PROPRIETAR, Am acum de Vânzare în Zona Freidorf Înainte de Liceul Auto,Casa Tip Vila P+M+Pod înalt Izolat cu Spuma Poliuretanica+Vata Bazaltica,construita in anul 2000 ,este din Cărămidă Porotherm+Bolțari,Cu urmatoarele Caracteristici : - suprafata utila totala Aprox 166 mp ,{ 83 mp utili jos+83 mp ...

1464 EUR/m2 | 166 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament NOU cu 2 camere - Torontalului, Timisoara
7
18

Apartament NOU cu 2 camere - Torontalului, Timisoara

Promovam apartamente cu 2 camere situate la etajul 1 si 2 ale unui imobil nou construit in Calea Torontalului cu CF de Timisoara cu suprafete de 52mp. Apartamentele se vand finisate, cu incalzire in pardoseala, termopane Salamander tripan. Structura de rezistenta este din beton armat si pereti din caramida ...

2227 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament la casa în Elisabetin   Strada Cozia
7

Apartament la casa în Elisabetin Strada Cozia

Se oferă spre vânzare un apartament situat într-o zonă foarte bună din Timișoara Elisabetin, pe Strada Cozia, la câteva minute de centru. Proprietatea are o configurație rar întâlnită: * apartament de 45 m utili * spațiu suplimentar demisol de 45 m nu este finisat * Intrare separata cu terasa ...

1222 EUR/m2 | 90 m2

UNIVERSITATE, Timisoara, Timis

Casa la pret de apartament in Mircea cel Batran - de la proprietar
9
28

Se vinde casă in oras, zona Mehala - Mircea cel Batran, pe strada Moise Dobosan. Ideală pentru locuit sau investiție, situată într-o zonă liniștită din Timișoara. Accesul in curte se face de pe strada pietonala Turnul Rosu. * Suprafață casă: 50 mp * Curte individuală: 50 mp * Pod util: 40 mp * An constructie: ...

2360 EUR/m2 | 50 m2

Mircea+cel+Batran, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, zona Lunei - direct proprietar
8
5

Apartament 3 camere, zona Lunei - direct proprietar

Vand apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Fabric, zona Lunei , intr-un imobil construit in anul 1989, DIRECT PROPRIETAR. - suprafata utila - 80 mp utili + 2 balcoane - etajul 4 din 4, cu acoperis de tigla - 2 bai - 2 balcoane inchise cu termopan - centrala proprie cu gaz - ...

1563 EUR/m2 | 80 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Proprietar sau inchiriez vand fara comision 0491735400381
10
93

Proprietar sau inchiriez vand fara comision 0491735400381

Garsoniera Fraidorf Et 1 cu.centrala proprie 180 chirie+ 300 garantie

1186 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Vand teren intravilan Timișoara zona centrala 690 mp din totalul de 3500 mp. 44

Vand teren intravilan Timișoara zona centrala 690 mp din totalul de 3500 mp.

Vand urgent teren de 690 mp în zona ultracentrala, în curte mare de 3500 mp., aproape de Catedrală. Preț negociabil puțin peste 50% (jumătate) din prețul din grila notariala. Pentru primul potențial cumpărător fac suprareducere de preț!! VA ROG SUNATI PE WHATSApp pe numarul

690 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Vând imobil
10
13

Vând imobil

Oricine care dorește informații !?se poate doar la față locului!! Cine nu despune de acești bani sa nu încerce să ne contacteze!!! Prețul este (fixxxx) 2000 euro mp pretul este fix locatie se afla in Timisoara pe artera principala , zona Aradului , viza-vi complexului Dacia service front stradal 37 ...

1999 EUR/m2 | 531 m2

Timisoara, Timis

vand teren 12000 m.p
4
4

vand teren 12000 m.p

terenul este in zona industreala , in str. cu Shell Gaz, str. ion Slavici, viz-vi de fabrica B&G, pretul pe m.p 115 euro PRET FIX ;teren se afla la strada principala cu front stradal 38 m.l , prin fata trece gaz, canalizare, apa curenta, stalpi de curent , la 30 de m trece tamvaiul din Fraiedrof, ...

12,000 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Giroc Girocului direct de la proprietar
7
1

Apartament 2 camere Giroc Girocului direct de la proprietar

Apartament cu 2 camere direct de la proprietar, situat la granita dintre Giroc si Timisoara in apropierea benzinariei ESO. Apartamentul este situat intr-un bloc construit in Decembrie 2017 si dispune de centrala proprie si incalzire in pardoseala. De-asemenea, locul de parcare este inclus in CF. Transport ...

2229 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

proprietar vând apartament - Calea Buziasului - AEM
10
2

proprietar vând apartament - Calea Buziasului - AEM

Proprietar! De vânzare apartament in Calea Buziasului, cu 2 dormitoare, living open space cu bucatarie extinsă prin balcon, 1 baie, 2 holuri mici, centrala proprie, clima, mobilat și utilat. Total 54 mp, etaj 4 din 4, deasupra cu pod, decomandat, cu acces din hol în fiecare cameră. Distanța mica fața ...

1815 EUR/m2 | 54 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

5 minute de mall
1
36

5 minute de mall

Proprietar, schimb apartament 3 camere zona Dacia, etaj 2 (langa scoalile gimnaziale nr.18, 24, 26) balcon si logie, cu casa la maxim 20 km de Timisoara

1655 EUR/m2 | 55 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Propietar vand apartament 2 camere
1
3

Propietar vand apartament 2 camere

vand apartament in sagului pe strada iris, cu 2 camere ,balcon ,buc,hol, baie ,gaz ,termopane apartamentul se afla la etejul 2 cu o suprafata de 50 mp necesita o mica renovare pretul e de 78000 euro tel cat timp anutul e posta este valabil si nu am tip de mesaje va multumesc

1560 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere parter, necesita renovare

Apartament 2 camere parter, necesita renovare

Vand apartament cu 2 camere, suprafata de 54mp, fara balcon. Incalzirea este de la Colterm dar se poate instala centrala. Necesita renovare

1389 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
11

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Salvează căutarea