Promovat
Proprietar,Casa P+M din 2000,Zona Freidorf-Inainte de Liceul Auto,Merita Văzută Sigur,243.000 E Neg
20
11

PROPRIETAR, Am acum de Vânzare în Zona Freidorf Înainte de Liceul Auto,Casa Tip Vila P+M+Pod înalt Izolat cu Spuma Poliuretanica+Vata Bazaltica,construita in anul 2000 ,este din Cărămidă Porotherm+Bolțari,Cu urmatoarele Caracteristici : - suprafata utila totala Aprox 166 mp ,{ 83 mp utili jos+83 mp ...

1464 EUR/m2 | 166 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Vilă mare-individuală,Dumbrăvița
20
5

Vilă mare-individuală,Dumbrăvița

De vanzare vila individuala,deosebita ,construita in anul 2012,cu 5 camere,3 bai,garaj dublu ,sala hobby cu baie,piscina.Casa este ideala pentru o familie si pregatita complet spre a fi predata cu toate cele necesare. Materiale de construcie, finisaje si obiecte de mobilier de inalta calitate. Atentie ...

1982 EUR/m2 | 280 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere Eso Giroc 87000
5
10

2 camere Eso Giroc 87000

vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012

1582 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vinde apartament cu doua camere
10
11

Proprietar vinde apartament cu doua camere

Apartament cu doua camere în suprafață totală cu balcon 64 Mp, in zona Aradului la etajul 5 din 5 etaje, spatiu depozitare în pod pe toată suprafața apartamentului, loc de parcare cu cf individual, construcție din 2019. Apartamentul se compune din doua holuri ample la intrare, living generos cu ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro
10
12

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro Specificații: Decomandat, confort 1 Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Teren Lacul Surduc
10
33

Teren Lacul Surduc

Proprietar ofer spre vânzare o parcela de teren construibil ân noul cartier intravilan de pe marginea lacului Surduc comuna Fardea Jud Timiș Acces facil la parcela ,drum asfaltat , pietruit, cu utilități in fata parcelei : apa , curent , canal . Este o zonă foarte liniștită cu o panoramă deosebită. Parcela ...

1,600 m2

Timisoara, Timis

Vand garsoniera
7
2

Vand garsoniera

Vand garsoniera 12 metri patrati situata in zona 0 la 5 minute de facultatea de Medicina si farmacie. Garsoniera e stil camin toaleta (are 2 toalete) si dusul sunt la comun. Taxele de intretinere sunt mici 160 de lei iarna si 100 de lei vara. Pretul de vanzare este de 19.000.Detalii la telefon.

1583 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Casa tip duplex 4 camere de vanzare Calea Urseni
8
4

Casa tip duplex 4 camere de vanzare Calea Urseni

Proprietar vand duplex cu 4 camere si 2 bai, terasa acoperita si acces auto in curte, suprafata 103 mp utili, toate utilitatile Compartimentare: - parter: 1 dormitor, 1 baie, living spatios, spatiu depozitare sub scara cu usa, bucatarie (care se poate si inchide daca se doreste) terasa acoperita de 13 ...

1796 EUR/m2 | 103 m2

Calea%252525252bUrseni, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, vedere exterioara libera, orientare Vest, Complex Paltim (proprietar)
5
4

Apartament 3 camere vedere libera spectaculoasa spre Vest, PALTIM, Timișoara Situat pe malul râului Bega, la doar câteva minute de centrul orașului Finalizare: Mai 2026 Dezvoltator: SPEEDWELL | Constructor: STRABAG Suprafață utilă: 65,2 mp + terasă de 7 mp Vedere exterioară liberă spre vest ...

3538 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere  1

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere garaj și doua boxe totul din construcție.. etaj 2 confort 1 decomandat.

1795 EUR/m2 | 88 m2

Timisoara, Timis

casa de vinzare 3

casa de vinzare

Vind propietate formată din 2 case situate chiar pe B'dul Cetății,suprafata totală 560 m2.Locatie Ideală ptr.Domiciliu +Afacere.Mai multe Detalii in privat.Nr..Contact

1920 EUR/m2 | 250 m2

Timisoara, Timis

Vând că în zonă Freidorf
19

Vând că în zonă Freidorf

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Casa in Dumbravita
10

Casa in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 4 camere, decomandat, etajul 3,zona Bld. Cetății
20
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Vand jumatate de Duplex in Giarmata Vii
18

Vand jumatate de Duplex in Giarmata Vii

De Vânzare: Jumătate Duplex la Cheie Giarmata Vii | Finisaje de Calitate & Eficiență Energetică Vă propunem spre vânzare o jumătate de duplex modern, cu regim de înălțime Parter + Etaj, situat într-o zonă excelentă și liniștită din Giarmata Vii. Proprietatea este complet finalizată, se predă la cheie ...

1727 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Se vinde casa individuala in Complexul Studentesc Timisoara
2
15

Se vinde casa individuala in Complexul Studentesc Timisoara

Se vinde casa individuala in Complexul Studentesc. Suprafata teren 671mp. Ideal pentru investitie datorita pozitionari. Are 2 fronturi stradale 25mp respectiv 27mp. Casa 77mp. Anexa 64mp. Anexa46mp. Anexa76mp.

4584 EUR/m2 | 77 m2

Complexul%2525252525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere piata Doina
8
1

Apartament 2 camere piata Doina

Aparmament 2 camere 36mp nedecomandat, bine intretinut cu balcon inchis ,rulouri exterioare, centrala termica, clima la etajul 4 (bloc cu 4etaje) Blocul anvelopat recent cu podul izolat , acoperis renvovat ( cu tigla ) casa scarii zugravita in 2025, uscatorie pe etaj, costuri de intretinere mici Scoli, ...

2222 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
11

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 1 cameră - Soarelui
10
4

Proprietar vand apartament 1 cameră - Soarelui

Proprietar vând apartament 1 cameră 28 mp, mobilat și utilat în bloc izolat termic cu acoperiș, intr-o zona liniștită a cartierului Soarelui, str. Martir V. Balmus , cu loc de parcare în fața blocului și spațiu verde. Apartamentul se vinde mobilat și utilat gata de folosință: Aer condiționat inteligent, ...

2214 EUR/m2 | 28 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Garsoniera pe Take Ionescu lînga ISHO , comision zero , proprietar
4
11

Proprietar ,ofer spre vânzare garsonieră pe Take Ionescu ( lângă ISHO ) , foarte bună pentru investiție datorită poziției foarte bune . Suprafața 12 mp ,complet mobilată și utilată : mașină de spălat ,TV smart ,climă ,geam termopan cu plasă anti-insecte ,ușă metalică ,frigider ,microunde , canapea extensibilă ...

1583 EUR/m2 | 12 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Casa de vanzare. 95

Casa de vanzare.

Vand jumate de duplex pe Calea Aradului. Pret 140000 euro. Tel. .Schimb cu apartament 3 camere plus diferenta.

933 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Vand casa mare pretabila pensiune sau clinica si casa de locuit, in aceeasi curte
9
8

De vanzare 2 case in aceeasi curte sau schimb cu casa mai mica+diferenta(valabil doar cu casa in zona Elisabetin), casa mare P+E+M, 8 camere, 4 bai, 2 bucatarii, 4 dormitoare, la parter inaltimea camerelor este de 3 metri, pretabila pensiune, clinica, sediu de firma si casa P+E, 5 camere, 2 bai, bucatarie, ...

1286 EUR/m2 | 350 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Salvează căutarea