2 camere Dambovita 78000
Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , semidecomandat zona Dâmbovița Aurora , etaj 4 cu acoperiș de țiglă , renovat complect 78000 euro tel 0727516012
1625 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 11:58
Anunțuri promovate – Vezi toate
1625 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 11:58
De vânzare casă cu trei camere, teren mare 2900 mp ,front stradal 18 m.Ideal pentru construcții înșiruite .Prețul solicitat de proprietari, 260000 euro.Tel 0745126783.
2,600 m2
Freidorf, Timisoara, Timis
ieri 13:49
Vand apartament cu 2 camere cu centrala pe Calea Torontalului
1566 EUR/m2 | 44 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
18 mai
CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...
1550 EUR/m2 | 100 m2
Timisoara, Timis
17 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
De vanzare apartamente cu 1 camere 32 mp de lux zona BRAYTIM, arhitectura deosebita plus o terasa de dimensiuni generoase. Apartamentele sunt racordate la apa, gaz , curent , asfalt. finisajelor de buna calitate, clasate in categoria de lux. Fiecare apartament are asigurat un loc de parcare si dispune ...
1969 EUR/m2 | 32 m2
Timisoara, Timis
azi 23:30
Suprafața utila aproximativ 70mp Suprafața teren aproximativ 150mp Caut casa in Timisoara,sa fie locuibila nu demolabila cu toate utilitățiile . Pret 95.000 euro Sau schimb cu apartament amenajat cu 2 camere decomandat,hol,baie, balcon,bucatarie,cămară alimente, centrala termică Ariston prin condensare ...
1357 EUR/m2 | 70 m2
Timisoara, Timis
azi 23:29
De vanzare casa cu 4 camere cu o suprafata de 78 mp utili, 2 bai, gradina proprie, pod. Casa este construita din caramida, intr-o curte comuna cu 6 apartamente. Situata la 15 minute de centrul Timisoarei. Caracteristici. Compartimentare Solida: Construita in intregime din caramida, asigurand rezistenta ...
1731 EUR/m2 | 78 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 23:26
De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, 55 mp utili+gradina proprie, in suprafata de 30 mp, mobila este facuta la comanda, utilat, se vinde exact cum arata in poze, bucatarie separata, dressing, loc parcare, asfalt pana in fata bloculuii, iluminat stradal, zona Braytim. Pret: 88000 ...
1600 EUR/m2 | 55 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
azi 23:23
DE VANZARE APARTAMENT 3 CAMERE CO O SUPRAFATA DE 72 MP , ZONA BADEA CARTAN , SEMIDECOMANDAT, ET 2, MOBILAT, 2 BAI, 2 BALCOANE, CU GARAJ SUB BLOC SI BOXA IN CF. PRET 140.000 EURO TELEFON. 0723674418
1944 EUR/m2 | 72 m2
Badea Cartan, Timisoara, Timis
azi 23:21
Vand 1 ha teren pe calea Torontalului in spate la Metro 2, zona cu PUG rezidential, pret 50 Eur / mp, tel.: 072239868, suprafata totala: 10000, Front stradal: 50
10,000 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
azi 23:19
Vand apartament cu 3 camere, decomandat , confort 1 , etajul 4, unic proprietar. Este pozitionat in zona foarte buna si linistita, in zona calea Girocului, Timisoara. Apartamentul este spatios si luminos cu o suprafata de 68 m utili. Este dotat cu aer conditionat, centrala proprie, balcoane inchise ...
1463 EUR/m2 | 68 m2
Timisoara, Timis
azi 23:19
De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp utili, terasa generoasa , situat la parter, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de magazinul Penny din Giroc. Pret. 89000 Euro Telefon. 0823674418
1618 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
azi 23:18
De vanzare apartament cu 2 doua camere, suprafata de 52 mp, parter cu balcon. Apartamentul este mobilat si utilat, se afal situat la 3 minute de Uzina de Apa, Vila Contra. la 1 minut de apartament se afla magazine. Pret. 99500 euro Telefon. 0723674418
1913 EUR/m2 | 52 m2
Calea Urseni, Timisoara, Timis
azi 22:32
De vanzare apartament la parter in zona Giroc,langa fosta unitate militara, utilat si mobilat . Renovari recente facute in apartament precum tevi de scurgere noi, parchet,zugravit , plat de dus,sol din baie. Atat mobila cat si electrodomesticele sunt in strare foarte buna. Incalzire pe gas ,centrala ...
BRAYTIM, Timisoara, Timis
azi 22:31
Vând ap 2 camere zona Lipovei etaj 1 din 3 mobilat. Preț fix 90.000 euro.Rog respectuos agențiile imobiliare să nu mă contacteze pentru preluarea sau promovarea acestui anunț. Vă mulțumesc. Detalii :Compartimentare: Bucătărie separată, baie, living și dormitor;Dotări: Centrală proprie, geamuri termopan ...
90000 EUR/m2 | 1 m2
Timisoara, Timis
azi 22:25
De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 54 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon foarte generos pe roata suprafata de 12 mp, parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418
1444 EUR/m2 | 54 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
azi 22:19
Va prezentam pentru vanzare 2 case de caramida intr-o singura curte ,din zona Lunei, care ofera sansa de a realiza un camin ideal pentru doua familii sau pentru cei interesati de un proiect de renovare intr-o zona linistita de case. Este o proprietate cu potential ridicat, cu acces facil catre centrul ...
1984 EUR/m2 | 126 m2
Lunei, Timisoara, Timis
azi 22:10
Vad comercial foarte bun.
2527 EUR/m2 | 55 m2
Soarelui, Timisoara, Timis
azi 22:08
Apartament 2 camere semidecomandat, confort 1, Zona Aradului, str Remus Răduleț. Locuința este luminoasă, cu vedere deschisă, fără bloc în față, oferind un ambient plăcut pe tot parcursul zilei. Centrală termică nouă 2025 și tâmplărie PVC cu geam tripan noua 2026. Aer condiționat. Mobilat partial. Mobilier ...
1852 EUR/m2 | 54 m2
ARADULUI, Timisoara, Timis
azi 22:03
Persoana fizica vand casa in zona Braytim, an constructie 2006, D+P+1E, suprafata utila 273mp, garaj pentru 2 masini, living, dining, spatiu birou, 4 dormitoare, 3 bai, 1wc serviciu, 3 terase, suprafata teren 300mp.
1374 EUR/m2 | 273 m2
Timisoara, Timis
azi 21:48
De vânzare 2 terenuri agricole Recas. unul cu un număr de carta funciaria 403692 și celălalt 404129 Nu se vând separat Preț Negociabil
Timisoara, Timis
azi 21:44
unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: 3 camere Numar bai: ...