Promovat
Teren de vânzare ,550mp parcela sau 2Parcele alăturate 1100mp.P+E+M,langa Padurea Verde
1
4

Teren intabilan .Cu suprafața de550mp sau 2Parcele alăturate de 1100mp Front stradal situat într-o zonă în plină dezvoltare,langa Padurea Verde în direcția Timișoara ,Ideal pentru Investiție Mobiliara ,Casa individuală sau Duplex ,pe regim de Construire P+E+M .Acces Facilcatre Timișoara ,Aeroport ...

550 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar. COMISION 0%. Nou. CF Timisoara. Bucatarie inchisa. LIFT.
10
5

Proprietar, Comision 0%, vand apartament cu 2 camere, la etaj intermediar, bucatarie INCHISA, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT in comun. Suprafata utila 51 mp + terasa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri tripane. Loc de parcare inscris ...

2049 EUR/m2 | 51 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere Dambovita 78000
5
4

2 camere Dambovita 78000

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , semidecomandat zona Dâmbovița Aurora , etaj 4 cu acoperiș de țiglă , renovat complect 78000 euro tel 0727516012

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere, vedere exterioara libera, orientare Vest, Complex Paltim (proprietar)
5
4

Apartament 3 camere vedere libera spectaculoasa spre Vest, PALTIM, Timișoara Situat pe malul râului Bega, la doar câteva minute de centrul orașului Finalizare: Mai 2026 Dezvoltator: SPEEDWELL | Constructor: STRABAG Suprafață utilă: 65,2 mp + terasă de 7 mp Vedere exterioară liberă spre vest ...

3538 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere  1

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere garaj și doua boxe totul din construcție.. etaj 2 confort 1 decomandat.

1795 EUR/m2 | 88 m2

Timisoara, Timis

casa de vinzare 3

casa de vinzare

Vind propietate formată din 2 case situate chiar pe B'dul Cetății,suprafata totală 560 m2.Locatie Ideală ptr.Domiciliu +Afacere.Mai multe Detalii in privat.Nr..Contact

1920 EUR/m2 | 250 m2

Timisoara, Timis

Vând că în zonă Freidorf
19

Vând că în zonă Freidorf

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Casa in Dumbravita
10

Casa in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 4 camere, decomandat, etajul 3,zona Bld. Cetății
20
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Vand jumatate de Duplex in Giarmata Vii
18

Vand jumatate de Duplex in Giarmata Vii

De Vânzare: Jumătate Duplex la Cheie Giarmata Vii | Finisaje de Calitate & Eficiență Energetică Vă propunem spre vânzare o jumătate de duplex modern, cu regim de înălțime Parter + Etaj, situat într-o zonă excelentă și liniștită din Giarmata Vii. Proprietatea este complet finalizată, se predă la cheie ...

1727 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Se vinde casa individuala in Complexul Studentesc Timisoara
2
15

Se vinde casa individuala in Complexul Studentesc Timisoara

Se vinde casa individuala in Complexul Studentesc. Suprafata teren 671mp. Ideal pentru investitie datorita pozitionari. Are 2 fronturi stradale 25mp respectiv 27mp. Casa 77mp. Anexa 64mp. Anexa46mp. Anexa76mp.

4584 EUR/m2 | 77 m2

Complexul%2525252525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere piata Doina
8
1

Apartament 2 camere piata Doina

Aparmament 2 camere 36mp nedecomandat, bine intretinut cu balcon inchis ,rulouri exterioare, centrala termica, clima la etajul 4 (bloc cu 4etaje) Blocul anvelopat recent cu podul izolat , acoperis renvovat ( cu tigla ) casa scarii zugravita in 2025, uscatorie pe etaj, costuri de intretinere mici Scoli, ...

2222 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
11

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 1 cameră - Soarelui
10
4

Proprietar vand apartament 1 cameră - Soarelui

Proprietar vând apartament 1 cameră 28 mp, mobilat și utilat în bloc izolat termic cu acoperiș, intr-o zona liniștită a cartierului Soarelui, str. Martir V. Balmus , cu loc de parcare în fața blocului și spațiu verde. Apartamentul se vinde mobilat și utilat gata de folosință: Aer condiționat inteligent, ...

2214 EUR/m2 | 28 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Garsoniera pe Take Ionescu lînga ISHO , comision zero , proprietar
4
11

Proprietar ,ofer spre vânzare garsonieră pe Take Ionescu ( lângă ISHO ) , foarte bună pentru investiție datorită poziției foarte bune . Suprafața 12 mp ,complet mobilată și utilată : mașină de spălat ,TV smart ,climă ,geam termopan cu plasă anti-insecte ,ușă metalică ,frigider ,microunde , canapea extensibilă ...

1583 EUR/m2 | 12 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Casa de vanzare. 95

Casa de vanzare.

Vand jumate de duplex pe Calea Aradului. Pret 140000 euro. Tel. .Schimb cu apartament 3 camere plus diferenta.

933 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Vand casa mare pretabila pensiune sau clinica si casa de locuit, in aceeasi curte
9
8

De vanzare 2 case in aceeasi curte sau schimb cu casa mai mica+diferenta(valabil doar cu casa in zona Elisabetin), casa mare P+E+M, 8 camere, 4 bai, 2 bucatarii, 4 dormitoare, la parter inaltimea camerelor este de 3 metri, pretabila pensiune, clinica, sediu de firma si casa P+E, 5 camere, 2 bai, bucatarie, ...

1286 EUR/m2 | 350 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara
18

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3 + garaj sub bloc,Bld. Cetatii
14
1

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Unic proprietar vând apartament cu 2 camere 65,58 mp.utili, confort 1, decomandat
8
3

Unic proprietar, vând apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, suprafață utilă 65, 58 mp. utili , bloc construit în anul 2007 cu etaj mansardat , etaj 3 ( NU este mansardă din bloc reabilitat ) , pod deasupra apartamentului cu posibilitatea extinderii , apartament spațios, mobilat și utilat , ...

1708 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere
16

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea