Casă de vânzare în Timișoara centru
5
4

Casă de vânzare în Timișoara centru

Descoperă noua ta oază de liniște în inima orașului! Situată în zona Elisabetin, la doar 1 km de centrul orașului, această casă recent renovată este ca o casă nouă, oferind confort și stil în fiecare detaliu. Cu un teren de 144 mp, în primăvara și vara, zona se transformă într-un colț verde și plin de ...

3158 EUR/m2 | 38 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m
10
6

Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m

Spatiile pot fi utilizate atat ca destinatie rezidentiala, cat si pentru derularea unor activitati comerciale, fiind autorizat SAD Spatiile se afla intr-o cladire complet renovata, are o suprafata utila de 156m si este compartimenat dupa cum urmeaza: - Spatii parter compuse din 4 incaperi, Hol ...

1197 EUR/m2 | 156 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10

2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR Apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2, strada Ioan Anton. Suprafață totală de 56 mp (54 mp utili + 2 mp balcon tip logie), poziționat pe colț, cu ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 180000 euro
6
6

Casa Giroc 180000 euro

Va propun spre vazare o casa moderna , situată într-o zonă liniștită din Giroc , cu acces facil și poziționare excelentă , având acces de pe două străzi imobilul este compartimentat astfel : 3 dormitoare spațioase 3 băi oferind confort sporit pentru o familie bucătărie living luminos ...

1500 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 2 camere, etaj 1
10

Vand apartament 2 camere, etaj 1

Vand apartament 2 camere, etaj 1. Situat in calea Sagului, langa mijloacele de transport in comun dar ferit de zgomotul de la strada, avand vedere in spatele blocului. Bloc izolat. Apartament racoros vara si calduros iarna. Mobila la comanda. Electrocasnice incluse in pret (centrala termica schimbata ...

2158 EUR/m2 | 38 m2

Calea%2bSagului%252c%2bStatia%2bVeteranilor, Timisoara, Timis

2 locuri de veci in calea lipovei
2

2 locuri de veci in calea lipovei

Vând 2 locuri de veci in cimitirul din Calea Lipovei

Timisoara, Timis

Apartament de vânzare 2 camere,calea aradului
5
2

Apartament de vânzare 2 camere,calea aradului

Vând apartament cu 2 camere semidecomandat 53 mp Calea Aradului est Dormitor Living Bucătărie Spatiu depozitare Dresing Baie 2 holuri Balcon închis cu termopan Instalația electrică și sanitară este schimbată Se vinde mobilat și utilat Etaj 4 Clima.frigider, plită pe inducție,cuptor,mașină de spălat ...

1679 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Vînd teren intravilan construibil
10
15

Vînd teren intravilan construibil

Plec din țară,Teren intravilan Construibil,intre case, Dragsina, curent electric cu contor 220 v pe parcela i ,737 mp, front 18 m, apă Aquatim pe parcela Eventual schimb,etc ..26550 E.. schimb cu mașina,etc ..ofer primesc diferență Primesc casa cărămidă,renovabila, max ,25 km de Timișoara,ofer diferență ...

737 m2

Timisoara, Timis

Vand teren intravilan la surduc
10

Vand teren intravilan la surduc

vând teren intravilan în suprafață de 400 mp cu utilități curent apa și canalizare terenul este situat într-o zonă liniștită ideal pentru construcția unei cabane sau casa de vacanta preț 45 euro mp neg mai multe detalii la tel

400 m2

Timisoara, Timis

Proprietar,Vand ap 3 camere decom. , et 3 Freidorf
9

Proprietar,Vand ap 3 camere decom. , et 3 Freidorf

Propriatar, Vand ap 3 cam decomandat, et 3 , bloc termoizolat ,in zona Freidorf. centrala, aer conditionat,hota,72mp ,mobilat si utilat.Zona linistita.Lidl,Suprmarketuri si 3 parcuri aproape. E3 si E7 pt acces in centrul orasului..etc pret negociabil

1418 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

vand garaj
6
22

vand garaj

Persoana fizica vand garaj Timisoara str I. Curea ( fosta Stadion ) langa facultatea de constructii Pret fix 8000 Garajul dispune de curent si tablou electric separat!!

267 EUR/m2 | 30 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Vand garsoniera
7
2

Vand garsoniera

Vand garsoniera 12 metri patrati situata in zona 0 la 5 minute de facultatea de Medicina si farmacie. Garsoniera e stil camin toaleta (are 2 toalete) si dusul sunt la comun. Taxele de intretinere sunt mici 160 de lei iarna si 100 de lei vara. Pretul de vanzare este de 19.000.Detalii la telefon.

1583 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

garsoniera 27 metri patrati plus balcon la partier 48000 euro 1

garsoniera 27 metri patrati plus balcon la partier 48000 euro

garsoniera Timișoara zona fraidorf metri pătrați 27 + balcon de 6 1.5 lățime centrala termopane bucătărie baie sun separate de camera cheltuieli mici sau varianta casa la tara maxim 30 km Timișoara la garsoniera mai sunt 9 metri pătrați beciul și balcon ideal investiție sau locuinta preț negociabil ...

1600 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

PROPRIETAR vand duplex in Mosnita, locatie excelenta, toate utilitatile, finalizat
10
3

PROPRIETAR vand 1 2 duplex in Mosnita, cartier Serena 3, situat la 500 metri de noul LIDL de pe Drumul boilor. Regim de inaltime P+Pod cu placa de beton. Suprafata utila 75 mp + terasa acoperita de 15 mp, teren 315 mp, front stradal 9 ml, acces auto. Constructie noua finalizat în 2026, caramida Porotherm, ...

1893 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Vind Casa in Serbia 10 km de granița cu Jimbolia
4
29

Vind Casa in Serbia 10 km de granița cu Jimbolia

CASA SE AFLA IN SERBIA (10 km Granița cu Jimbolia) SUNT 2 CASE IN CURTE UNA CU 2 CAMERE SI CEA MARE CU 3 CAMERE BAIE SI BUCATARIE. APA CURENTA .casa mare 2 camere necesita renovare .SE VINDE CU TOT CU ANIMALE .3800m total. Preț 28.000 euro

7 EUR/m2 | 3,800 m2

Timisoara, Timis

Proprietar!! Casa premium insiruita | Design modern | Locație excelentă   Calea Urseni, Timisoara
5
6

Proprietar!! Casa premium insiruita | Design modern | Locație excelentă Calea Urseni, Timisoara

Direct de la proprietar. Descoperă o locuință care îmbină perfect eleganța, confortul și funcționalitatea, situată într-una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale în dezvoltare din Timișoara Calea Urseni. Ideală pentru cei care își doresc liniște, intimitate și acces rapid către oraș. Caracteristici ...

1936 EUR/m2 | 111 m2

Timisoara, Timis

Vand pensiune-Râusor muntii Retezat
4
8

Vand pensiune-Râusor muntii Retezat

Vand pensiune in statiunea Rausor , jud. Hunedoara - Parcul National Ratezat, la 200m de partia de ski. Suprafata totala a terenului este de 870mp , din care teren proprietate privata pensiune (150mp) , iar 720mp luat in concesiune . Pensiunea are fundatia de 4.50m , demisol din beton 80 mp, parter ...

409 EUR/m2 | 440 m2

Timisoara, Timis

Etaj 1. Disponibil imediat. Terasa 11 mp. Decomandat. Bloc nou
6
25

Vand apartament 2 camere, ETAJ 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou FINALIZAT complet, izolat termic exterior, 53 mp utili + TERASA 11 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare inscris in CF, LIFT, videointerfon, usa metalica la intrare, ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat
3
16

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat

Vand apartament 2 camere DECOMANDAT, in bloc NOU-FINALIZAT, ETAJ 1, izolat termic exterior, aflat la limita dintre Timisoara si Giroc, langa benzinaria ESO, 53 mp utili + 7 mp TERASA. Bucatarie INCHISA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa ...

1906 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
FARA COMISION. Bloc Nou. Etaj 1. Timisoara-Sagului. Bucatarie Inchisa
11
45

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 104.000 Eur., negociabil. ...

2000 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera, Piata Balcescu
10

Apartament cu o camera, Piata Balcescu

Apartamentul este situat pe strada Ciprian Porumbescu, la 50m de Piata Balcescu-o zona centrala a orasului. La 15 minute de mers pe jos de Universitatea de Vest si 17 minute pana in Piata Victoriei. Se afla la etajul 4 al unui imobil cu 5 etaje. Suprafata utila este de 29.5mp, avand o buna compartimentare: -hol ...

2645 EUR/m2 | 29 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere, decomandat, Soarelui. Proprietar
10

Apartament cu doua camere, decomandat, Soarelui. Proprietar

Direct proprietar, comision 0%! Apartament cu doua camere, decomandat, suprafata utila 50mp. Situat la parterul unui bloc cu 4 etaje. Compartimentare: -hol intrare -spatiu depozitare -camera de zi -bucatarie -dormitor -baie Zona Soarelui, langa Generala 30, Sud Plaza si Parcul Soarelui. Una din cele ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Proprietar - Vand teren și casa Zona Plopi - TIMISOARA
1
17

Proprietar - Vand teren și casa Zona Plopi - TIMISOARA

Terenul intravilan, destinatie rezidentiala are 6.263 mp, este situat in Timisoara in partea de vest a Cartierului Plopi ( spre oras), in zona de vile si case cu toate utilitatile – gaz, curent, apa si canalizare oras. Frontul stradal este de 39,73 metri. Terenul este partial imprejmuit. Se preteaza ...

6,263 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Vand teren intravilan in Giarmata
8
3

Vand teren intravilan in Giarmata

Vand teren intravilan in Giarmata, in vatra satului, zona centrala, 800 mp. Teren masurat de topograf. Front stradal 16 m liniari, asfalt nou. Cu toate utilitatile in fata parcelei: gaz, curent, apa, canal, cablu tv. Terenul se afla intr-o zona foarte linistita. Sunt proprietar in acte. Mai multe informatii ...