Promovat
1 cameta Dambovita 62000
4

1 cameta Dambovita 62000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Mobilat și Utilat Super Lux !!! Timisoara - Lipovei
10

Proprietar , vând apartament cu 2 camere având o suprafață utilă de 62 m2 și plus terasă de 15 m2 și un loc de parcare în complexul de blocuri Adora Forest . Apartamentul este mobilat și utilat super Lux și totul este absolut nou cu un design deosebit de frumos mobilierul din Living are încorporat ...

2790 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
13
4

Vand apartament decomandat cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001

1688 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare teren (Curti Constructii) -  Calea Urseni
5
8

Vanzare teren (Curti Constructii) - Calea Urseni

Proprietar, vând parcelă teren intravilan Timișoara, categorie Curți Construcții, pentru construcție imobil rezidențial, pretabil construcție bloc, duplexuri, suprafață de 1000mp, front stradal 40 m, curent electric , construcții învecinate. Strada Măghiranului; Regim maxim de înălțime pentru construcții ...

1,000 m2

Calea%2525252525252525252bUrseni, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand casa in Timisoara langa Casa de pensii
1
4

Vand casa in Timisoara langa Casa de pensii

Proprietar,vand casa 600 mp construti si 600 mp teren in Timisoara,langa Casa de pensii,toate utilitatile apa,canalizare,curent,gaz,centrala proprie 420000 euro.

700 EUR/m2 | 600 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, etaj 2, suprafata generoasa, str. Harniciei
10

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 2 al unui imobil din zona Calea Sagului, pe strada Harniciei. Apartamentul are o suprafata utila de 65 mp, balcon spatios de tip logie, baia este cu geam, debara la bucatarie, centrala termica, orientare spre zona verde a ...

1585 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Aproape de ESO. Suprafata generoasa. Decomandat
10
2

Aproape de ESO. Suprafata generoasa. Decomandat

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in bloc NOU, izolat termic exterior, aflat in zona Girocului, aproape de ESO, avand acces facil la mijloacele de transport in comun si la multiple magazine. Suprafata utila de 53 mp + TERASA de 11 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Teren intravilan la, doar, 20 min de centrul Timisoarei
5
11

Teren intravilan la, doar, 20 min de centrul Timisoarei

Se vinde teren intravilan, intr-o zona linistita si in plina dezvoltare, in proximitatea Metro 2. Are o suprafata de 652 mp, front stradal 18 m, ideal pentru constructia caminului mult visat. In apropiere, pe langa magazinul Metro, se afla un Lidle, la 8 min, Ikea si centrul comercial Auchan. Centrul ...

652 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere  Zona Girocului
8
3

Apartament 3 camere Zona Girocului

De vânzare apartament 3 camere et 5, 63mp + 3mp terasa - zona Girocului. Detalii la telefon

1587 EUR/m2 | 63 m2

Timisoara, Timis

Schimb apartament 4 camere din Timișoara contra apartament 2 camere și plata contravalorii. 5

Schimb apartament 4 camere din Timișoara contra apartament 2 camere și plata contravalorii.

Persoana fizica vand sau schimb apartament din Timișoara, zona Sala Olimpia, etajul 3 (într-un bloc de 7 etaje cu ascensor), cu suprafata utila de cca 100 mp, avand 4 camere, 2 bai, 3 debarale, bucatarie mare, 2 balcoane închise cu termopane, boxa inchisa la subsol, apartament cu încălzire centrala ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere zona Take Ionescu,str.Vasile Lucaci
5
2

Vând apartament cu 3 camere et.4zona Take Ionescu str.Vasile Lucaci, semidecomandat, încălzire colterm,bloc de cărămidă cu acoperiș, balcon închis,baie , bucătărie,gresie, faianță, parchet, patru apartamente pe palier, foarte aproape de scoala generală numărul 16,preț 87000 negociabil,tel.

1426 EUR/m2 | 61 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere decomandat | Boxa la subsol | Girocului-Fratelia
13
7

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandat, situat în zona Girocului-Fratelia, într-o zonă liniștită, fără trafic intens. Apartamentul este poziționat la etajul 3 din 3, într-un imobil construit în 1996, cu pod. Acoperișul din țiglă a fost schimbat în anul 2025, iar ...

1333 EUR/m2 | 90 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vând ap. cu 3 camere ( sau schimb cu garsonieră + diferența )
6
1

Vând ( sau schimb cu garsonieră situată la etajul 1 sau 2 + diferența ) , apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 3, în zona Girocului (Calea Martirilor), într-un bloc anvelopat, aproape de pădurice. Apartamentul este foarte spațios, având și un coridor lung ce pleacă dinspre sufragerie, ...

1905 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar, apartament premium tip duplex, 99.43 mp utili (CF), baroc, la intrare in Dumbravita-Eso
10
4

Direct proprietar ofer spre vânzare un apartament de excepție, dispus pe două niveluri cu scară interioară, situat la intrarea în Dumbrăvița (zona ESO).Locuința face parte dintr-un complex rezidențial exclusivist (doar 3 unități per imobil) și reprezintă o proprietate unică în zonă, adresată unui cumpărător ...

1860 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

teren timisoara
3
1

teren timisoara

Teren intravilan pentru casa duplex. 597 m2 gaz, curent 2 fronturi stradale Aproximativ 35 m2 18 m2 2 km distanta de aquatim epurare aproximativ 1 km de viitoarea rampa de centura de vest drum partial de piatră tere in zona Freidorf Solventul Ronaț

597 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand aparatment 2 camere Baba Dochia- 80000 Euro
4

Vand aparatment 2 camere Baba Dochia- 80000 Euro

Vand apartament 2 camere, decomandat, mobilat, utilat, etajul 3 din 4. Este situat pe artera principala str. Baba Dochia pret 80000 Euro. Tel.

1633 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Teren autostrada a1 Timisoara-Arad 1

Teren autostrada a1 Timisoara-Arad

Vand 10.87 ha teren extravilan, arabil ( persoana fizica ), la autostrada Arad-Timisoara ,drumul judetean Ortisoara Seceani si Nodul de Urcare-Coborare. Centrul de Intretinere si Coordonare al Autostrazii se afla la 100m unde este curent electric, canalizare, apa si gaz. Nodul se afla la jumatatea distantei ...

10,870 m2

Timisoara, Timis

5800 mp Teren Intravilan Remetea Mare 197.200 eur Negociabil
3
5

Vand parcela 5800 mp teren in intravilanul extins Remetea Mare, FS 30 m, situat pe partea stanga pe drumul spre Bucovat, vis-a -vis de cartierul Maria Residence, categoria de folosinta Curti Constructii,certificat urbanism 40% POT, pret 34 euro mp negociabil.

5,800 m2

Timisoara, Timis

Casa tip duplex 4 camere de vanzare Calea Urseni
8
4

Casa tip duplex 4 camere de vanzare Calea Urseni

Proprietar vand duplex cu 4 camere si 2 bai, terasa acoperita si acces auto in curte, suprafata 103 mp utili, toate utilitatile Compartimentare: - parter: 1 dormitor, 1 baie, living spatios, spatiu depozitare sub scara cu usa, bucatarie (care se poate si inchide daca se doreste) terasa acoperita de 13 ...

1796 EUR/m2 | 103 m2

Calea%252525252bUrseni, Timisoara, Timis

Vind 4300 metrii pătrați gradina intravilan Belinț,Timis 23

Vind 4300 metrii pătrați gradina intravilan Belinț,Timis

Vind 4300 metrii pătrați gradina intravilan in Belinț,jud.Timis. Apa curenta,gaz,canalizare. Teren de casa.

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere - Timisoara 2

Vand apartament cu 3 camere - Timisoara

Vand apartament cu 3 camere, 2 bai, 2 balcoane, etajul 3, garaj sub bloc. Zona Hotel Strelitia-Timisoara

2071 EUR/m2 | 70 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Proprietar Vand Penthouse langa British School
8
2

Proprietar Vand Penthouse langa British School

Vand apartament cu 3 camere, 2 bai, 83 mp, 2 terase 32 mp respectiv 24 mp (Pergola, Gratar etc) Etaj 2, singur pe nivel, 4 vecini in bloc, mobilat si utilat, 2 locuri parcare, Str. Tristan Tzara, langa British School. Pret 195,000 Euro

2349 EUR/m2 | 83 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

Promovat
proprietar-vand ap 1 cam-daliei 18 (calea urseni)
5

proprietar-vand ap 1 cam-daliei 18 (calea urseni)

detalii: _str.Daliei 18, etaj 1, vedere spre intrarea blocului _34 MP utili _aer conditionat _incalzire calorifere _parchet gresie faianta _mobilat si utilat modern (se vinde mobilat) _balcon fals (fara acces) _loc parcare ACOPERITinclus in pret _5 min distanta de SUD PLATZA _10 min distanta de Complexul ...

2353 EUR/m2 | 34 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Teren Braytim Antene
1
16

Teren Braytim Antene

Vand teren 11600 mp , in Timisoara langa Uzina de Apa str. Lavandei, toate utilitatile in fata parcelei.

11,600 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea