Promovat
Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF
15
3

Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF

+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...

1872 EUR/m2 | 47 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa 6 camere , ELISABETIN - langa Observatorul Astonomic
16
15

Casa 6 camere , ELISABETIN - langa Observatorul Astonomic

Casa cu subsol, parter , etaj si teren de 365 mp Casa este impartita in 2 apartamente cate unul pe fiecare nivel -subsol care este neutilizat in prezent si necesita renovare -parter - un apartament cu hol mare, 3 camere, baie si bucatarie cu camara. Amenajari clasice , este in curs de renovare, -etaj ...

1796 EUR/m2 | 250 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10
2

2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR Apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2, strada Ioan Anton. Suprafață totală de 56 mp (54 mp utili + 2 mp balcon tip logie), poziționat pe colț, cu ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Cu Centrala Proprie, Decomandat,In Zona Odobescu,Modelul Mare,Merita Văzut,Neg
18
1

Proprietar, Odobescu !!! Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând imobil
10
13

Vând imobil

Oricine care dorește informații !?se poate doar la față locului!! Cine nu despune de acești bani sa nu încerce să ne contacteze!!! Prețul este (fixxxx) 2000 euro mp pretul este fix locatie se afla in Timisoara pe artera principala , zona Aradului , viza-vi complexului Dacia service front stradal 37 ...

1999 EUR/m2 | 531 m2

Timisoara, Timis

vand teren 12000 m.p
4
4

vand teren 12000 m.p

terenul este in zona industreala , in str. cu Shell Gaz, str. ion Slavici, viz-vi de fabrica B&G, pretul pe m.p 115 euro PRET FIX ;teren se afla la strada principala cu front stradal 38 m.l , prin fata trece gaz, canalizare, apa curenta, stalpi de curent , la 30 de m trece tamvaiul din Fraiedrof, ...

12,000 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Giroc Girocului direct de la proprietar
7
1

Apartament 2 camere Giroc Girocului direct de la proprietar

Apartament cu 2 camere direct de la proprietar, situat la granita dintre Giroc si Timisoara in apropierea benzinariei ESO. Apartamentul este situat intr-un bloc construit in Decembrie 2017 si dispune de centrala proprie si incalzire in pardoseala. De-asemenea, locul de parcare este inclus in CF. Transport ...

2229 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

proprietar vând apartament - Calea Buziasului - AEM
10
2

proprietar vând apartament - Calea Buziasului - AEM

Proprietar! De vânzare apartament in Calea Buziasului, cu 2 dormitoare, living open space cu bucatarie extinsă prin balcon, 1 baie, 2 holuri mici, centrala proprie, clima, mobilat și utilat. Total 54 mp, etaj 4 din 4, deasupra cu pod, decomandat, cu acces din hol în fiecare cameră. Distanța mica fața ...

1815 EUR/m2 | 54 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

5 minute de mall
1
36

5 minute de mall

Proprietar, schimb apartament 3 camere zona Dacia, etaj 2 (langa scoalile gimnaziale nr.18, 24, 26) balcon si logie, cu casa la maxim 20 km de Timisoara

1655 EUR/m2 | 55 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Propietar vand apartament 2 camere
1
3

Propietar vand apartament 2 camere

vand apartament in sagului pe strada iris, cu 2 camere ,balcon ,buc,hol, baie ,gaz ,termopane apartamentul se afla la etejul 2 cu o suprafata de 50 mp necesita o mica renovare pretul e de 78000 euro tel cat timp anutul e posta este valabil si nu am tip de mesaje va multumesc

1560 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere parter, necesita renovare

Apartament 2 camere parter, necesita renovare

Vand apartament cu 2 camere, suprafata de 54mp, fara balcon. Incalzirea este de la Colterm dar se poate instala centrala. Necesita renovare

1389 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
11

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament deosebit , 121 mp, luminos si spatios in zona foarte linistita
9

Descriere Proprietar vand apartament cu 3 camere decomandat,intr-o zona de case foarte linistita cu vecini de treaba (romani). Caracteristici : - 121 mp - 2 dormitoare, dressing, baie (cu vana si 2 geamuri) , bucatarie + living open space , terasa (inchisa complet cu geamuri de termopan tripane) si ...

2190 EUR/m2 | 121 m2

Timisoara, Timis

Vând casa zona blascovici
5
2

Vând casa zona blascovici

Vând casa zona blascovici Curte +garaj private Casa dispune de 2 camere 1 baie 1 bucătărie și debara Zona este foarte liniștită și aproape de orice punct de interes din oraș

2778 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament premium cu 2 camere, etaj intermediar, parcare subterana Simion Barnutiu
10
2

Proprietar, persoana fizica, vand apartament modern 2 camere, la etaj intermediar (4 7) al unui bloc construit in 2021 in zona Simion Barnutiu. Locuinta are o suprafata utila de 56.6 mp la care se adauga un balcon spatios de 5.8 mp (total 62.4 mp) si se vinde complet mobilata si utilata. Mobilierul ...

2805 EUR/m2 | 57 m2

Simion%252525252525252525252bBarnutiu, Timisoara, Timis

Vand apartament spatios in spatele Universitatii de Vest
1
17

Vand apartament spatios in spatele Universitatii de Vest

Proprietar, vand apartament spatios (160 mp) in cladire din caramida, cu acoperis de tigla. Construcție 1980. 4 camere, 2 bai, 1 bucatarie, 1 cămară, 2 holuri, 2 balcoane mari. Garaj propriu plus o garsoniera, la parterul clădirii, ce dispune de camera, baie si bucatarie. Apartamentul si garsoniera au ...

2313 EUR/m2 | 160 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, etaj 2, suprafata generoasa, str. Harniciei
10

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 2 al unui imobil din zona Calea Sagului, pe strada Harniciei. Apartamentul are o suprafata utila de 65 mp, balcon spatios de tip logie, baia este cu geam, debara la bucatarie, centrala termica, orientare spre zona verde a ...

1585 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Vand Penthouse langa British School
8
2

Proprietar Vand Penthouse langa British School

Vand apartament cu 3 camere, 2 bai, 83 mp, 2 terase 32 mp respectiv 24 mp (Pergola, Gratar etc) Etaj 2, singur pe nivel, 4 vecini in bloc, mobilat si utilat, 2 locuri parcare, Str. Tristan Tzara, langa British School. Pret 195,000 Euro

2349 EUR/m2 | 83 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

Casa individuala situata in zona Olimpia-Stadion, Piata Tineretului
8
11

Va ofer spre vanzare o casa individuala construita in anii 1930, situata in Timisoara, zona Olimpia-Stadion, Piata Tineretului, avand o suprafata utila locuibila de 110 mp. Este formata din doua camere, bucatarie, o baie si la demisol 3 camere, conform RLV-ului anexat. Zonele de acces terasele sunt acoperite. ...

3182 EUR/m2 | 110 m2

STADION, Timisoara, Timis

De vanzare urgent
10
10

De vanzare urgent

Proprietar vand urgent garsoniera 16 mp în zona Kaufland Sagului la etaju 4 4 zona liniștită aproape de centru, gara, piata, liber de ori ce sarcina pret 31500 euro ușor negociabil în Timișoara bună de investiție. Se vinde mobilat.

1969 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Vand sau inchiriez o casa. Pret negociabil!
10
8

Vand sau inchiriez o casa. Pret negociabil!

VAND SAU INCHIRIEZ O CASA, situata la sala olimpia. Anul constructiei 2000. Casa are suprafata construita de 210 mp, parter si etaj. Curtea cu gradina in jur de 370 mp. Casa este formata din 5 camere, 2 holuri, 2 bai, o bucateria cu o camera de servit masa, 4 camere si bucaterie sunt complet mobilate, ...

1662 EUR/m2 | 210 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Teren intravilan Moroda jud. Arad
3
10

Teren intravilan Moroda jud. Arad

Teren intravilan Moroda, comuna Seleus, jud. Arad; 1600mp, fara constructii, liber de sarcini

Timisoara, Timis

Vand casa Timisoara Calea Girocului
5
7

Vand casa Timisoara Calea Girocului

Proprietar, vand casa in Calea Girocului cu doua fronturi stradale,toate utilitatile (gaz,curent,apa,canalizare). Proprietatea este perfecta pentru investitii. Mai multe detalii la telefon.

2409 EUR/m2 | 110 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea