Promovat
Proprietar,Cu Centrala Proprie, Decomandat, Odobescu,1 km de Centru, Modelul Mare, Merita Văzut 100%
20
3

Proprietar, Odobescu !!! Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Casă de vânzare în Braytim, Timișoara   Liniște, Confort și Accesibilitate!
10
2

Casă de vânzare în Braytim, Timișoara Liniște, Confort și Accesibilitate!

Locație excelentă Situată într-unul dintre cele mai căutate cartiere ale Timișoarei, Braytim, această casă oferă liniște, acces rapid către oraș și o comunitate prietenoasă. Detalii generale: Suprafață utilă: 140 mp casa si garaj, plus aprox 15mp terase Teren: 337 mp Compartimentare: 3 dormitoare, ...

2393 EUR/m2 | 140 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
9

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - Vand apartament 1 camera Soarelui
5
1

Proprietar - Vand apartament 1 camera Soarelui

Unic proprietar, vând apartament cu o cameră semidecomandat, 27 mp utili, etaj 4 din 5,în zona Soarelui, intr-un bloc izolat exterior cu mansarda. Compartimentare: - Hol intrare cu debara (care poate fi sparta sau păstrată pt. depozitare) - Baie mare cu vană, suficient de încăpătoare pt.masina de ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vânzare
9
3

Apartament de vânzare

Vând apartament 2 camere in clădire reabilitata, 82mp etaj1 1 plus geraj cu CF separat 18mp, boxă 9mp. Camere mari, înalte, luminoase. Poziționat central în apropiere de scoli, grădinițe, spatii comerciale și stații de mijloace de transport. Apartament dispune de vedere spre bulevard și spre curtea interioara. ...

1951 EUR/m2 | 82 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Vand casa Timisoara Calea Girocului
5
7

Vand casa Timisoara Calea Girocului

Proprietar, vand casa in Calea Girocului cu doua fronturi stradale,toate utilitatile (gaz,curent,apa,canalizare). Proprietatea este perfecta pentru investitii. Mai multe detalii la telefon.

2409 EUR/m2 | 110 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa tip duplex 4 camere de vanzare Calea Urseni
8
3

Casa tip duplex 4 camere de vanzare Calea Urseni

Proprietar vand duplex cu 4 camere si 2 bai, terasa acoperita si acces auto in curte, suprafata 103 mp utili, toate utilitatile Compartimentare: - parter: 1 dormitor, 1 baie, living spatios, spatiu depozitare sub scara cu usa, bucatarie (care se poate si inchide daca se doreste) terasa acoperita de 13 ...

1796 EUR/m2 | 103 m2

Calea%252525252bUrseni, Timisoara, Timis

Proprietar,Vand ap 3 camere decom. , et 3 Freidorf
9

Proprietar,Vand ap 3 camere decom. , et 3 Freidorf

Propriatar, Vand ap 3 cam decomandat, et 3 , bloc termoizolat ,in zona Freidorf. centrala, aer conditionat,hota,72mp ,mobilat si utilat.Zona linistita.Lidl,Suprmarketuri si 3 parcuri aproape. E3 si E7 pt acces in centrul orasului..etc pret negociabil

1418 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Vînd teren intravilan construibil
10
15

Vînd teren intravilan construibil

Plec din țară,Teren intravilan Construibil,intre case, Dragsina, curent electric cu contor 220 v pe parcela i ,737 mp, front 18 m, apă Aquatim pe parcela Eventual schimb,etc ..26550 E.. schimb cu mașina,etc ..ofer primesc diferență Primesc casa cărămidă,renovabila, max ,25 km de Timișoara,ofer diferență ...

737 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin
18
3

Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

3176 EUR/m2 | 170 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,etajul 3,zona Bulevardul Cetatii
14
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita
20

Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF
8
4

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF 150.000 euro Descriere: - Vind ap.3 camere+garaj+Boxa Timisoara jud Timis in centru orasului cu 100 mp complet, din care 80m supraf. utila incalzita si restul balconul, si peretii interiori.si 30 mp teren ...

1500 EUR/m2 | 100 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Proprietar   Apartament 70 mp, Compartimentare Flexibilă (2 sau 3 Camere)   Zona Torontal
5
2

Proprietar Apartament 70 mp, Compartimentare Flexibilă (2 sau 3 Camere) Zona Torontal

Vând apartament spațios și luminos situat în zona Torontal, pe strada Augustin Coman, direct de la proprietar. Locuința are o suprafață utilă de 70 mp și o compartimentare inteligentă care oferă viitorului proprietar o flexibilitate rară. Compartimentare actuală: Hol de acces generos. Baie spațioasă ...

1986 EUR/m2 | 70 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vând imobil central 35 mp
2
3

Vând imobil central 35 mp

Imobilul se afla in clădirea din poză la demisol lângă băcănie în stația de tramvai din piața Maria spre catedrala are 35 mp o încăpere o toaletă un hol comun de cca 25 mp și un wc individual plus o curte comună info whatsapp

1571 EUR/m2 | 35 m2

Centru, Timisoara, Timis

Loc de veci
1

Loc de veci

Vând jumătate de loc dublu,amenajat exterior,în cimitirul Rusu Sirianu, Timișoara.Pret 12000 lei,negociabil.Contact pe numărul

Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera
6
1

Proprietar vand garsoniera

Proprietar, vând garsonieră, zona Plavat, et.4, 15 mp, utilata și mobilata. Pret negociabil.

2533 EUR/m2 | 15 m2

Girocului, Timisoara, Timis

PROPRIETAR vand duplex in Mosnita, locatie excelenta, toate utilitatile, finalizat
10
3

PROPRIETAR vand 1 2 duplex in Mosnita, cartier Serena 3, situat la 500 metri de noul LIDL de pe Drumul boilor. Regim de inaltime P+Pod cu placa de beton. Suprafata utila 75 mp + terasa acoperita de 15 mp, teren 315 mp, front stradal 9 ml, acces auto. Constructie noua finalizat în 2026, caramida Porotherm, ...

1893 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera decomandat | Spitalul Judetean
7

Apartament 1 camera decomandat | Spitalul Judetean

Apartament cu 1 cameră, decomandat, situat în zona Spitalului Județean, o zonă căutată și apreciată a orașului. Imobilul este amplasat la etajul 3 din 4 + M, într-un bloc izolat termic, oferind confort și eficiență energetică. Suprafață utilă: 34 mp Încălzirea se realizează prin intermediul termoficării, ...

2118 EUR/m2 | 34 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vânzare   Braytim   Giroc
6
6

Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc

Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Braytim Giroc, într-un imobil construit în 2023, ideal pentru locuit sau investiție. Suprafață utilă: 47 mp Balcon: 7 mp Detalii apartament: încălzire în pardoseală loc de parcare înscris ...

1766 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
10

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea