Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala Giroc
12
2

Casa individuala Giroc

Casă de vânzare Se vinde casă spațioasă, bine compartimentată, perfectă pentru o familie care își dorește confort și posibilitatea de a-și personaliza finisajele. 3 dormitoare 3 băi living open-space cu bucătăria ieșire din living pe terasa din spate dormitor matrimonial cu baie ...

2000 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10
1

2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR Apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2, strada Ioan Anton. Suprafață totală de 56 mp (54 mp utili + 2 mp balcon tip logie), poziționat pe colț, cu ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF
8
4

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF 150.000 euro Descriere: - Vind ap.3 camere+garaj+Boxa Timisoara jud Timis in centru orasului cu 100 mp complet, din care 80m supraf. utila incalzita si restul balconul, si peretii interiori.si 30 mp teren ...

1500 EUR/m2 | 100 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vând apartament
7
2

Vând apartament

Proprietar vând apartament cu 3 camere decomandat situat la et.5 mansardă în zona Liviu Rebreanu intrarea Muntilor.Cu vedere pe doua părți cu 2 balcoane.Apartamentul se vinde mobilat.Suprafata utila 62.02 mp. Are centrală proprie si doua aparate de aer condiționat. Preț.95.000 Euro Contact: sau ...

1532 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Ap cu 1 camera,mobilat,in Complexul Studentesc
9
19

Ap cu 1 camera,mobilat,in Complexul Studentesc

Ap cu 1 camera de vanzare,etaj 4,in Complexul Studentesc,37 mp,renovat si complet utilat.Are gazul tras in ap.Este o buna investitie.Pret 64900 euro+comision

1754 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere,Torontalului
9
2

Apartament cu 3 camere,Torontalului

Apartament cu 3 camere de vanzare in complexul rezidential, langa VOX, Torontalului. Apartamentul este in bloc nou,la et 9 16, in zona nou construita. Apartamentul are 2 bai(una cu vana si una cu dus)centrala proprie,living cu bucatarie, 2 dormitoare, balcon,SU fiind de 71,08 mp. Este o zona cu parc,magazine,aproape ...

2393 EUR/m2 | 71 m2

Timisoara, Timis

Ap cu 2 camere de vanzare,langa Spitalul Judetean 2

Ap cu 2 camere de vanzare,langa Spitalul Judetean

Ap cu 2 camere de vanzare langa Spitalul Judetean,et 3,decomandat,recent amenajat,cu centrala proprie,pret 85000 euro

1518 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Teren Lacul Surduc
10
33

Teren Lacul Surduc

Proprietar ofer spre vânzare o parcela de teren construibil ân noul cartier intravilan de pe marginea lacului Surduc comuna Fardea Jud Timiș Acces facil la parcela ,drum asfaltat , pietruit, cu utilități in fata parcelei : apa , curent , canal . Este o zonă foarte liniștită cu o panoramă deosebită. Parcela ...

1,600 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, vindem casă in Timișoara
5
5

Proprietar, vindem casă in Timișoara

Casă modernă de vânzare în Timișoara ideală pentru locuință multifamilială sau firmă Strada Ulpia Traiană Nr 107 Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită situată în Timișoara, finalizată în anul 2025, construită pe un teren generos de 628 mp și având o suprafață construită de 213,4 mp. ...

2196 EUR/m2 | 214 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Vând casă individuală Timișoara-Ronaț fara schimb
10
4

Vând casă individuală Timișoara-Ronaț fara schimb

Vând casă individuală cu un regim de înălțime P+M, situată în Timişoara zona Ronaţ. Casa dispune de bucătărie,living,birou,trei dormitoare curte și grădină, având o suprafață construită de 138 m. curte este și o anexă cu magazie terasă exterioară şi cameră tehnică. Imobilul se află în stare bună,are ...

16 EUR/m2 | 138 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament  4 camere   etaj 1   zonă Freidorf, Liceul auto
10
3

Vând apartament 4 camere etaj 1 zonă Freidorf, Liceul auto

Propietar ofer spre vânzare apartament generos, cu o suprafață totala de 85.15mp din care utila 76.44 mp, situat în Timișoara, în zona Freidorf, pe strada Eugen Cuteanu, la etajul 1 al unui imobil bine întreținut. Locuința este compartimentată eficient și dispune de: 3 dormitoare ...

1353 EUR/m2 | 85 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Teren 1362 mp + anexe
10
1

Teren 1362 mp + anexe

Proprietar, vand teren + anexe in localitatea Timisoara,Calea Ghirodei - situat la asfalt cu toate utilitatile bransate (apa, gaz, curent trifazic, canalizare, iluminat public) Vecinitati : Profi, gradinita, statie autobuz Detalii: - Suprafata teren : 1362 mp; - 3 anexe (de aprox 50 mp) , din care ...

140 EUR/m2 | 1,362 m2

Timisoara, Timis

Vand teren cu casă în Timișoara
5
11

Vand teren cu casă în Timișoara

Vând teren cu casă în Timișoara cu suprafața de 2200m pătrați,casa necesitând reparații pret 150 euro m patrat

2,200 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

PROPRIETAR vand duplex in Mosnita, locatie excelenta, toate utilitatile, finalizat
10
4

PROPRIETAR vand 1 2 duplex in Mosnita, cartier Serena 3, situat la 500 metri de noul LIDL de pe Drumul boilor. Regim de inaltime P+Pod cu placa de beton. Suprafata utila 75 mp + terasa acoperita de 15 mp, teren 315 mp, front stradal 9 ml, acces auto. Constructie noua finalizat în 2026, caramida Porotherm, ...

1893 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Propietar vand apartament 2 camere
1
2

Propietar vand apartament 2 camere

vand apartament in sagului pe strada iris, cu 2 camere ,balcon ,buc,hol, baie ,gaz ,termopane apartamentul se afla la etejul 2 cu o suprafata de 50 mp necesita o mica renovare pretul e de 78000 euro tel cat timp anutul e posta este valabil si nu am tip de mesaje va multumesc

1560 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Case alăturate cu grădină, parcare și potențial comercial în Elisabetin
9
6

De vânzare! Două case alăturate cu grădină și parcare în Timișoara Zonă liniștită, cu potențial comercial Se vând două case alăturate, ideale atât pentru doua familii cât și pentru investiții. Situate într-o zonă liniștită din Timișoara, cu acces rapid la toate nevoile de bază (supermarketuri, farmacii, ...

1345 EUR/m2 | 632 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Comision 0%. La 2 pasi de centura. Finisaje la alegere. 110 mp utili
20
4

. Favorit Estate va oferta spre vanzare Duplex in Mosnita (aproape de Centura) : COMISION 0% - 1 2 duplex cu regim de inaltime Parter + Etaj + Pod (acces in pod cu sara retractabila). - suprafata utila de 110 mp plus terasa. - teren de 300 mp. - detalii constructive: ziduri exterioare si interioare ...

1682 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera pe Take Ionescu lînga ISHO , comision zero , proprietar
4
11

Proprietar ,ofer spre vânzare garsonieră pe Take Ionescu ( lângă ISHO ) , foarte bună pentru investiție datorită poziției foarte bune . Suprafața 12 mp ,complet mobilată și utilată : mașină de spălat ,TV smart ,climă ,geam termopan cu plasă anti-insecte ,ușă metalică ,frigider ,microunde , canapea extensibilă ...