Promovat
Teren de vânzare ,550mp parcela sau 2Parcele alăturate 1100mp.P+E+M,langa Padurea Verde
1
3

Teren intabilan .Cu suprafața de550mp sau 2Parcele alăturate de 1100mp Front stradal situat într-o zonă în plină dezvoltare,langa Padurea Verde în direcția Timișoara ,Ideal pentru Investiție Mobiliara ,Casa individuală sau Duplex ,pe regim de Construire P+E+M .Acces Facilcatre Timișoara ,Aeroport ...

550 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
9

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament Timișoara - zona Lipovei
10
3

Vând apartament Timișoara - zona Lipovei

PROPIETAR: Se vinde apartament 2 camere, situat în zona Lipovei, Timișoara, în apropiere de Lidl pe strada Martir Alexandru Grama. Apartamentul are o suprafață utilă de 43 mp și este poziționat la etajul 2. Compartimentarea a fost optimizată, rezultând două dormitoare (camera din mijloc fiind transformată ...

2233 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
954 mp în Iosefin, Timișoara - 2 case independente, str. Gelu 220.000 EUR | Direct de la proprietar
8
9

Vând proprietate de 954 mp pe strada Gelu, în zona Iosefin Gara, una dintre cele mai liniștite și frumoase zone vechi ale Timișoarei. La doar 2 minute pe jos de Pasarela Gelu, malul Begăi și pistele de biciclete recent modernizate. Despre teren Suprafața totală: 954 mp, front stradal 12.5 metri, împărțit ...

1183 EUR/m2 | 186 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar vand garsoniera  24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta
10
9

Proprietar vand garsoniera 24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta

Proprietar, ofer spre vanzare garsoniera situata in Timisoara, pe strada Polona nr. 2, parter, fiind primul bloc de pe strada principala, chiar la intrarea dinspre oras centura, conform locatiei din harta atasata. Garsoniera este situata la parter, oferind acces facil. Imobilul este intabulat in Cartea ...

1500 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand duplex modern, mobilat complet, curte + terasa   Giroc, Calea Urseni
12
3

Proprietar vand duplex modern, mobilat complet, curte + terasa Giroc, Calea Urseni

Proprietar persoana fizica fara comision Telefon: Pret: 164.900 euro - negociabil Duplex modern, complet mobilat si utilat Giroc, zona Calea Urseni, strada Galbenelelor (strada va fi asfaltata anul acesta). Toate utilitatile. Duplex modern, ideal pentru mutare imediata, fara investitii suplimentare, ...

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Vand teren 647m2 Strada Fedra
1
8

Vand teren 647m2 Strada Fedra

Vand teren intravilan, 647m2 pe Strada Fedra

647 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vând casă individuală Timișoara-Ronaț
10
16

Vând casă individuală Timișoara-Ronaț

Vând casă individuală cu un regim de înălțime P+M, situată în Timișoara zona Ronaț. Casa dispune de bucătărie ,living ,birou ,trei dormitoare curte și grădină, având o suprafață construită de 138 m . În curte este și o anexă cu magazie terasă exterioară și cameră tehnică. Imobilul se află în stare bună,are ...

16 EUR/m2 | 138 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând cavou.in cimitirul Cosminului?  ? central, , informații suplimente  la telefon !
1

Proprietar vând cavou.in cimitirul Cosminului? ? central, , informații suplimente la telefon !

Cimitirul Cosminului spzine Parohiei Elisabetin! Cavoul are.8 locuri libere

Timisoara, Timis

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter
10
36

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter, suprafata utila 67mp, baie cu geam, hol lung, balcon inchis, bucatarie, parchet, gresie, faianta, centrala termica pe gaz. Pret: 118.000 Euro

1761 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter
10
35

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat cochet, suprafata utila 33.56mp. Pret: 75.000 Euro Negociabil

2206 EUR/m2 | 34 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera
9
34

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera confort 1,38 mp, baie, bucatarie,balcon inchis, hol,mobilat si utilat.,termopane. Pret: 250 Euro !

10 EUR/m2 | 30 m2

Cetate, Timisoara, Timis

Proprietar, VÂND
5
3

Proprietar, VÂND

PROPRIETAR, vând urgent garsonieră situată în zona Bucovina, 20 m2, mobilată și utilată, exact ca in poze. Este aproape de magazine, parcuri, farmacii, Iulius mall. Etajul 4 din 4. Bloc cu acoperiș, casa scării renovată acum 2 ani. 11 apartamente pe scara. Este compartimentată astfel, hol, baie, camera, ...

2600 EUR/m2 | 20 m2

Bastion, Timisoara, Timis

De vanzare(schimb) 5ha agricol
5
39

De vanzare(schimb) 5ha agricol

schimb ( cu ap 2 camere bloc nou) sau vand 5 ha teren pasune extravilan in becicherecu mic 12km de timisoara intabulat,comasat,800m de DN6,acces auto,o latura de 800m lungime de a lungul canalului,in apropiere se afla un aerodrom.

50,000 m2

Timisoara, Timis

Am de vanzare duplex despărțit prin garaj, in Timisoara, complet mobilat și utilat, proprietar
10
2

Proprietar, vand apartament în duplex despartit prin garaj, 187 mp suprafata utila și teren 294 mp cu ieșire din indiviziune în CF, în zona Freidorf, Dâmbovița; vecinatati Shopping City, Calea Sagului. Finisajele sunt de calitate superioara, dispune de toate utilitățile, sistem smart home, se vinde ...

1598 EUR/m2 | 187 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament  cu 2 camere de vânzare
6
4

Apartament cu 2 camere de vânzare

Vând apartament cu 2 camere decomandat format din: 2 camere,baie,bucătărie si balcon! Apartamentul se află la etajul 5(mansardă din BCA),blocul este izolat , zona liniștită si curată! Încălzirea se realizează cu centrala proprie pe gaz, facturi mici la întreținere. Suprafața 40 m2 Mijloace de transport ...

1525 EUR/m2 | 40 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
9

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Proprietar direct
4
1

Proprietar direct

Vand apartament 2 camere Timisoara, str. Dropiei, 39 mp, etaj 1, semidecomandat, cu boxa, geamuri schimbate, fara centrala, balcon deschis, necesita renovare, 82.000 euro. Proprietar telefon

2103 EUR/m2 | 39 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Container casuta gradina  munte   casa panouri
5
3

Container casuta gradina munte casa panouri

Container căsuță de grădină,munte,depozitare,etc. 16mp 4mx4mx2,7m la coama Structura metalică din profile 15cmx5cm Pereti și acoperiș din panouri sandwich Podea scândură 25mm Demontabilă Se asigură montaj și transport contracost

175 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan zona industriala Fraidorf
1
5

Teren intravilan zona industriala Fraidorf

Teren Intravilan 4982 mp lângă NeferProd Timișoara Zona industriala Fraidorf strada Ioan Slavici FS 24m ,urbanism emis în data de 10.04.2024 PRET:50 EURO MP mai multe detalii la telefon

4,982 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

vind garsoniera 3

vind garsoniera

vind garsoniera in zona umt strada Babadag nr8 ap 31

43 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

vand apart 3 cam 67mp utili
7
3

vand apart 3 cam 67mp utili

Vă oferim spre vanzare apartament 3 camere situat la etajul 2 din 4 , îstr Harniciei,,situat într-o zonă liniștită și plină de verdeață, la 1 min de loc de joaca și grădiniță, școală la 5 minute ,magazine alimentare și piața , farmacie la 5 min , aproape de mijlocele de transport , mall în imediata apropiere ...