Promovat
Proprietar, vând apartament 2 camere 57m  115.000euro Mehala
5
2

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m 115.000euro Mehala

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m în Complexul Sunbelt ,Mehala 115.000 euro. Apartamentul se află la faza de amenajări interioare ceea ce constituie un avantaj deoarece clientul poate alege modelul de podele sau gresie Blocul are izolație exterioară cu vată bazaltica nu cu polistiren, două ...

2018 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Teren de vânzare ,550mp parcela sau 2Parcele alăturate 1100mp.P+E+M,langa Padurea Verde
1
4

Teren intabilan .Cu suprafața de550mp sau 2Parcele alăturate de 1100mp Front stradal situat într-o zonă în plină dezvoltare,langa Padurea Verde în direcția Timișoara ,Ideal pentru Investiție Mobiliara ,Casa individuală sau Duplex ,pe regim de Construire P+E+M .Acces Facilcatre Timișoara ,Aeroport ...

550 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, proprietar, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10
3

2 camere, proprietar, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR | Mijloc de transport în comun E6 (la 1 min) Apartament cu 2 camere, situat în bloc nou, în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2, strada Ioan Anton. Suprafață totală de 56 mp (54 ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Penthouse IRIS Armoniei - Nou si mobilat !
10
1

Apartament Penthouse IRIS Armoniei - Nou si mobilat !

Apartament penthouse complet mobilat, nu a fost locuit , mobila bucatarie la comanda, dotata utilata electrocasnice Samsung, alarma, terasa 50 mp(pregatita cu priza si antena TV) cu marchiza(cu telecomanda si senzor de vant) si dus, balcon 10 mp, 2 locuri de parcare subteran. Apartamentul are un living ...

3429 EUR/m2 | 70 m2

Aradului%2525252bEst, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Duplex premium de lux în Moșnița Nouă   zid dublu, eleganță, rafinament și finisaje spectaculoase
5
1

Duplex premium de lux în Moșnița Nouă zid dublu, eleganță, rafinament și finisaje spectaculoase

Duplex premium de lux în Moșnița Nouă zid dublu, eleganță, rafinament și finisaje spectaculoase Doar o unitate mai este disponibilă Vă prezentăm un duplex exclusivist situat în Moșnița Nouă, pe Strada Pupezei nr. 17, realizat cu atenție la fiecare detaliu și finisat la standarde premium. Proprietatea ...

1810 EUR/m2 | 105 m2

Timisoara, Timis

vand   schimb Apartament 2 camere + balcon zona Sagului turist et.4 renovat si modernizat Lux 89990
10

vand schimb Apartament 2 camere + balcon zona Sagului turist et.4 renovat si modernizat Lux 89990

Apartament renovat complet, finisaje de calitate etaj 4 acoperiș de țiglă 2 camere + balcon 41mp cheltuieli foarte mici zona cea mai buna cu acces și facilități 2 min de Mall shopping city Timișoara preț 89990 sau schimb

2195 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu trei camere.
11

Vând apartament cu trei camere.

Vând apartament cu trei camere,balcon,aer condiționat, centrală termică proprie,decomandat, open space, geamuri termopan. Se vinde mobilat. Lângă Spitalul Județean,magazine și tot ce trebuie aproape. Apartamentul se află la mansardă,blocul este reabilitat, izolat și acoperit cu țiglă. Prețul este negociabil. ...

252 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casă cu valoare istorică direct de la proprietar
12
13

Casă cu valoare istorică direct de la proprietar

Casa cu valoare istorică impresionează prin arhitectura deosebită în stil Secession, fiind singura de acest gen din zonă,care încă păstrează strălucirea din origini. Casa are o suprafață de 90 mp, cu 2 dormitoare generoase 1 living, bucătărie, baie mare cu geam, hol și cămară de alimente. Este la ...

1722 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Proprietar direct
4
2

Proprietar direct

Vand apartament 2 camere Timisoara, str. Dropiei, 39 mp, etaj 1, semidecomandat, cu boxa, geamuri schimbate, fara centrala, balcon deschis, necesita renovare, 82.000 euro. Proprietar telefon

2103 EUR/m2 | 39 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand teren cu casa in Timisoara strada Muzicescu Girocului
9
20

Proprietar vând teren cu casa, pe teren există o casa de caramida si anexa, teren total 1100 m2 in Timisoara, strada Anul 1848, casa este locuibila, branșată la utilități, centrala proprie pe gaz cu calorifere, stradă asfaltată, zonă de case liniștită. Front stradal 18m. pret usor negociabil

1,070 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat, centrala, terasa, Gheorghe Lazar
5
7

Proprietar vand apartament cu 3 camere, decomandat, situat in zona intersectiei dintre Gheorghe Lazar si Circumvalatiunii. Rog respectuos sa nu ma contacteze agentiile imobiliare. Apartamentul este amplasat la etajul 4 intr-un bloc cu 4 etaje si 2 apartamente pe nivel. Blocul beneficiaza de acoperis ...

1683 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
13
4

Vand apartament decomandat cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001

1688 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament
8
1

Proprietar vand apartament

Proprietar, vand apartament 3 camere decomandat Specificații Suprafata utila 75 Numar camere 3 camere Etaj Parter Compartimentare Decomandat Anul constructiei 1982 Descriere De vanzare apartament decomandat cu 3 camere, cu o suprafață utilă de 75 mp, Locuința se află in zona Girocului pe strada Dr.Ioan ...

1730 EUR/m2 | 74 m2

Timisoara, Timis

unicat, proprietar,TM CENTRAL,3cam+garaj+boxa decomandat,80+30mp teren in folosinta in CF,150.000 e
10
15

unicat, proprietar, Timisoara CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp+30mp teren in folosinta IN CF 150.000 euro Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Parcelă casă 516mp Timișoara Torontalului
4
58

Parcelă casă 516mp Timișoara Torontalului

Proprietar, vând în calea Torontalului lângă Metro 2 parcelă pentru casă cu suprafața de 516mp. Deschidere la strada Graz de 20m între case locuite. Drum proaspăt asfaltat pana în apropierea parcelei. Utilități la 100 metri de parcela. Pret=57000euro Pentru detalii suplimentare mă puteți contacta ...

516 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere 86 mp Freidorf - Timisoara
10
1

Apartament 3 camere 86 mp Freidorf - Timisoara

Se vinde unul dintre cele mai bine dotate apartamente pe care îl poți achiziționa! * Zona Freidorf - Fabrica de zahar * Situat la parter înalt cu suprafața de 86 mp + boxa + curte privată, vine in întâmpinarea dvs cu următoarele facilitați de ultima generatie: * Încălzire in pardoseala cu distribuitor ...

1151 EUR/m2 | 86 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, decomandat, zona torontalului, Iulius Mall
13
5

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, pe 2 parti, 2 bai, centrala proprie, balcon, clima, boxa independenta (cu coborare din bucatarie), amenajat cu gresie, faianta, termopane, parchet, usi interior germania,1 baie cu vana si 1 baie cabina dus, clima, loc parcare. ...

1613 EUR/m2 | 80 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

vand apartament 3 camere
7
5

vand apartament 3 camere

vand apartament 3 camere decomandat etaj 4 cu acoperis bloc izolat exterior interior si podu blocului . 3 camere doua balcoane o baie vedere pe doua parti centrala pe gaz apartament refăcut total schimbat instalație electrica schimbat instalație sanitara Energetic clasa A zona cal Lipovei ...

1758 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament cu doua camere
10
4

Proprietar vând apartament cu doua camere

Vând apartament cu două camere situat în zona rezidențială-Soarelui-Braytim, Timișoara, strada Rapsodiei, într-o casă cu 2 nivele , la etajul doi. Apartamentul este compus din living, dormitor, bucătărie, baie, balcon și holul de intrare din casa scării. Apartamentul are o suprafață de aproximativ ...

1796 EUR/m2 | 54 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

teren intravilan 2500 mp C.Torontal
8
6

teren intravilan 2500 mp C.Torontal

vand teren intravilan,2500 mp cu Fs.30 m pe C.Torontalului ,inainte de Aviasan,zona de vile,utilitati in fata parcelei,strada asfaltata.Pret 200 euro mp neg.inf. .

Timisoara, Timis

Propietar inchiriez cu contract anaf o garsoniera la un băiat care sfințește locul
5
15

Propietar inchiriez cu contract anaf aceasta garsoniera doar ca acuma au nenorocit-o chiriașii și nu mai am nerv sa o readuc la cum arata în pozele acestea când le-am dat-o este la et 4 cu acoperis în calea sagului lângă restaurant Nora are 15 mp utili o dau cu doar 600 de lei chirie lunara și 1000 de ...

2133 EUR/m2 | 15 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Casa de vanzare
2
25

Casa de vanzare

Vand casa cu 2 apartamente ,90 mp fiecare, decomandate. Curte betonata 115 mp ,cu toate utilitatile pe fiecare apartament, poate fi locuita de 2 famili si afacere. Pret 150 000E , telefon , in Freidorf pe str. Muncii 27.Raspund doar la telefon.

1304 EUR/m2 | 115 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Vând teren
2

Vând teren

Vând teren extravilan 97000 mp intabulat situat pe Calea Urseni .

97,000 m2

Sud, Timisoara, Timis

Proprietar vand casa zona Balcescu
4
20

Proprietar vand casa zona Balcescu

Vand proprietate, cladire in suprafata de 170mp + terasa acoperita, 5camere, bucatarie, 2 bai, pod mansardabil, demisol spalatorie, camera tehnica, spatiu depozitare. Garaj + apartament de 1 camera, baie, chicineta in cladire separata, dublu front stradal. Teren 580 mp. pret 430 000 euro

1792 EUR/m2 | 240 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea