Promovat
Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita
20

Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casă de vânzare în Timișoara centru
5
2

Casă de vânzare în Timișoara centru

Descoperă noua ta oază de liniște în inima orașului! Situată în zona Elisabetin, la doar 1 km de centrul orașului, această casă recent renovată este ca o casă nouă, oferind confort și stil în fiecare detaliu. Cu un teren de 144 mp, în primăvara și vara, zona se transformă într-un colț verde și plin de ...

3158 EUR/m2 | 38 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala Giroc
12
2

Casa individuala Giroc

Casă de vânzare Se vinde casă spațioasă, bine compartimentată, perfectă pentru o familie care își dorește confort și posibilitatea de a-și personaliza finisajele. 3 dormitoare 3 băi living open-space cu bucătăria ieșire din living pe terasa din spate dormitor matrimonial cu baie ...

2000 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand duplex situat in Dumbravita
16
1

Vand duplex situat in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

garsoniera 27 metri patrati plus balcon la partier 48000 euro 1

garsoniera 27 metri patrati plus balcon la partier 48000 euro

garsoniera Timișoara zona fraidorf metri pătrați 27 + balcon de 6 1.5 lățime centrala termopane bucătărie baie sun separate de camera cheltuieli mici sau varianta casa la tara maxim 30 km Timișoara la garsoniera mai sunt 9 metri pătrați beciul și balcon ideal investiție sau locuinta

1600 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF
15
2

Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF

+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...

1872 EUR/m2 | 47 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Apartament 5 camere
6
5

Apartament 5 camere

!!! NU COLABOREZ CU AGENTII IMOBILIARE !!! Vand apartament 93m2, in zona Dambovita Timisoara. Apartamentul are 5 camere, o bucatarie, 2 balcoane, 2 bai, 2 camari de depozitare. Are centrala proprie, apometre pe ambele coloane, gresie si faianta in bucatarie, bai si pe hol. Este la etajul 4 din 4 , ...

1237 EUR/m2 | 93 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

 Apartament 1 cameră, centrală , mobilat și utilat, zona Lipovei!
6
8

Apartament 1 cameră, Centrală termică proprie, mobilat și utilat, zona Lipovei! Localizare: Timișoara, Str. Petre Olariu zona Lipovei Suprafață construită: 21,43 mp Etaj: Parter din P+4 Detalii: Mobilat și utilat complet Centrală termică proprie Ideal pentru locuire sau investiție ...

2222 EUR/m2 | 18 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - Penthouse de vânzare în Timișoara pe Calea Torontalului
16
2

Direct de la proprietar - PENTHOUSE de vânzare în Timișoara - ATENEO RESIDENCE Dacă îți dorești să cumperi o locuință exclusivistă definită prin lux, spațiu generos și facilități superioare această proprietate îți oferă o experiență de nivel înalt caracterizată prin confort și intimitate. Imobilul este ...

2762 EUR/m2 | 101 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Vând garsonieră în Timișoara
8
2

Vând garsonieră în Timișoara

31000 Garsonieră de vânzare în Timișoara pe strada Atomului. Imobilul este situat la etajul 4 si are o suprafață utilă de 20.53 mp Confortul termic este asigurat de Colterm si de instalația de climatizare Imobilul se vinde nemobilat Preț: 31000 euro Pentru detalii și vizionări ...

1550 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera in Calea Aradului
11
1

Vand apartament cu 1 camera in Calea Aradului

Vă propunem spre vânzare apartament decomandat cu o camera în Timișoara în Calea Aradului aproape de Iulius Mall Imobilul este situat la parter și are centrala proprie pe gaz Suprafața : 36 mp Imobilul este compus din : - dormitor - baie - bucatarie - balcon Preț: 72000 euro Pentru detalii și ...

2000 EUR/m2 | 36 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere decomandat în complexul rezidential Banu Construct
15
3

Vând apartament cu 3 camere decomandat, 67 mp utili, bloc 2008, situat în zona Aradului, în Complexul Banu Construct, pe strada Gheorghe Ivanescu. Imobilul este situat la parter înalt și este compartimentat astfel: living open space cu bucătărie 2 dormitoare baie dressing hol Imobilul are centrală ...

1910 EUR/m2 | 67 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere la parter cu centrala langa Iulius Mall
13
2

. + ( ) ...

1740 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalațiunii, Timisoara, Timis

Vand apartment cu o camera in Timisoara
10

Vand apartment cu o camera in Timisoara

Vand apartament cu o camera in Timisoara pe strada Meziad la etajul 3 Imobilul are o suprafata de 27 mp

2315 EUR/m2 | 27 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere decomandat in Calea Lipovei 78.000 euro
16
2

Vand apartament cu 2 camere decomandat in zona Lipovei pe strada Silistra Suprafața totala 49.7 mp Imobilul are proiectul de gaz aprobat fiind schimbate totodată caloriferele și tot ceea ce ține de racorduri (sunt din cupru) Apartamentul este compus din: hol baie bucătărie dormitor sufragerie logie ...

1592 EUR/m2 | 49 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
13
3

Vand apartament decomandat cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001

1688 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu 2 camere cu centrala pe Calea Torontalului
13

1566 EUR/m2 | 44 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Dacia 31

Apartament 3 camere Dacia

Persoana fizica, vand apartament 3 camere confort 2 sporit, cu o camera decomandata, zona Circumvalatiunii, etaj 4, semimobilat si utilat, 54 mp, boxa in CF, termopan, usa metalica, parchet de lemn, gresie, faianta, balcon, încălzire centralizata si panouri radiante, posibilitate centrala termica, geam ...

1722 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vanzare 28

Apartament 3 camere de vanzare

Persoana fizica, vand apartament 3 camere confort 2 sporit, cu o camera decomandata, zona Circumvalatiunii, etaj 4, semimobilat si utilat, 54 mp, boxa in CF, termopan, usa metalica, parchet de lemn, gresie, faianta, balcon, incalzire centralizata, panouri radiante, posibilitate centrala termica, geam ...

1722 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
9

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
casa giroc 215000
5
1

casa giroc 215000

Ofer spre vânzare P+1 , 3 dormitoare , 3 băi , living bucătărie , terasă , cameră tehnică , la cheie , cu toate utilitățile , în Giroc între casa suprafața construită 130 mp , teren 300 mp preț 215000 euro tel 0727516012

1792 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere Eso Giroc 87000
5
8

2 camere Eso Giroc 87000

vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012

1582 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Casa dintre Biserici
7
34

Casa dintre Biserici

Casa de vanzare, Casa la tara, Timisoara-Lugoj, judetul Timis. Casa dintre biserici se află intre Timisoara si Lugoj, la 52 km de Timișoara și la 27 km de Lugoj, în sudul dealurilor Lipovei. De o parte a casei este o biserică greco-catolică, închisă. De cealaltă parte este o biserică ortodoxă, renovată ...

580 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea