Vand apartament cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
Vand apartament decomandat cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
1688 EUR/m2 | 40 m2
Timisoara, Timis
14 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1688 EUR/m2 | 40 m2
Timisoara, Timis
14 mai
Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...
514 EUR/m2 | 700 m2
Timisoara, Timis
ieri 20:21
3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...
1867 EUR/m2 | 75 m2
Timisoara, Timis
ieri 09:47
Apartament cu doua camere în suprafață totală cu balcon 64 Mp, in zona Aradului la etajul 5 din 5 etaje, spatiu depozitare în pod pe toată suprafața apartamentului, loc de parcare cu cf individual, construcție din 2019. Apartamentul se compune din doua holuri ample la intrare, living generos cu ...
2069 EUR/m2 | 58 m2
Timisoara, Timis
ieri 07:35
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Propietar vand apartment cu 2 camere comfort 1 semidecomandat ,etaj 2 zona Circumvalatiunii chiar in spate la Penny,centrala termica,parchet laminat,55 mp,pret 125000 de euro negociabil.
2273 EUR/m2 | 55 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 00:36
Propietar, vand teren extravilan 9281 mp cu posibilite de investitie mare in viitor se afla in planul de dezvoltare Pug al orasului,terenul se afla la cativa metri de intravilanul orasului Timisoara,langa Rpg Village vand sau inchiriez,pretul este negociabil.
9,281 m2
Timisoara, Timis
azi 00:36
PROPRIETAR, vand apartament 2 camere, ETAJ 1, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 54 mp + TERASA 5 mp, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. Un loc de parcare inscris in CF ...
2057 EUR/m2 | 53 m2
Sagului, Timisoara, Timis
azi 00:25
De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp utili, terasa generoasa , situat la parter, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de magazinul Penny din Giroc. Pret. 89000 Euro Telefon. 0823674418
1618 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
azi 00:15
CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...
1550 EUR/m2 | 100 m2
Timisoara, Timis
azi 00:14
DE VANZARE APARTAMENT 3 CAMERE CO O SUPRAFATA DE 72 MP , ZONA BADEA CARTAN , SEMIDECOMANDAT, ET 2, MOBILAT, 2 BAI, 2 BALCOANE, CU GARAJ SUB BLOC SI BOXA IN CF. PRET 140.000 EURO TELEFON. 0723674418
1944 EUR/m2 | 72 m2
Badea Cartan, Timisoara, Timis
azi 00:11
PROPRIETAR, vând urgent garsonieră situată în zona Bucovina, 20 m2, mobilată și utilată, exact ca in poze. Este aproape de magazine, parcuri, farmacii, Iulius mall. Etajul 4 din 4. Bloc cu acoperiș, casa scării renovată acum 2 ani. 11 apartamente pe scara. Este compartimentată astfel, hol, baie, camera, ...
2600 EUR/m2 | 20 m2
Bastion, Timisoara, Timis
ieri 23:20
Un apartament de tip studio, Et. 3, cu bucătărie generoasă open space cu Electrocasnice incluse (Aragaz,Frigider). Apartamentul se află în cartierul rezidenţial Ateneo, aproape de supermarketul LIDL. Dotările apartamentului includ: Centrală proprie cu încălzire în pardoseală, Baie cu vana, Clima, gresie, ...
3000 EUR/m2 | 40 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
ieri 23:15
Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă) Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare ...
2647 EUR/m2 | 68 m2
Freidorf, Timisoara, Timis
ieri 23:10
Duplex premium de lux în Moșnița Nouă zid dublu, eleganță, rafinament și finisaje spectaculoase Doar o unitate mai este disponibilă Vă prezentăm un duplex exclusivist situat în Moșnița Nouă, pe Strada Pupezei nr. 17, realizat cu atenție la fiecare detaliu și finisat la standarde premium. Proprietatea ...
1810 EUR/m2 | 105 m2
Timisoara, Timis
ieri 22:49
Suprafața utila aproximativ 70mp Suprafața teren aproximativ 150mp Caut casa in Timisoara,sa fie locuibila nu demolabila cu toate utilitățiile . Pret 95.000 euro Sau schimb cu apartament amenajat cu 2 camere decomandat,hol,baie, balcon,bucatarie,cămară alimente, centrala termică Ariston prin condensare ...
1357 EUR/m2 | 70 m2
Timisoara, Timis
ieri 22:45
Doresc garaj pe strada Zlatna, Abrud, Nistrului.. Platesc pretul pietei.
Timisoara, Timis
ieri 22:43
Vând casă+teren în Timișoara zona Ronat-Mehala în suprafață de 1325m suprafață construita a casei-110m front stradal 14,20m lungime 93.30m.Terenul dispune de toate utilitățile:curent,gaz,apă și canalizare.Pret 270euro m negociabil (nu accept schimburi)
1,325 m2
Ronat, Timisoara, Timis
ieri 22:39
Persoana fizica vand garsoniera din uscatorie, în bloc de apartamente, 4 apartamente pe etaj, etaj 4 5, 8 m2, cu baie, incalzire in pardoseala + incalzire de la colterm, aer conditionat, electrocasnice etc. Relatii doar prin mesaj pe publi24 si sun eu inapoi, nu suport TVA.
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 22:32
Proprietar ofer spre vânzare o parcela de teren construibil ân noul cartier intravilan de pe marginea lacului Surduc comuna Fardea Jud Timiș Acces facil la parcela ,drum asfaltat , pietruit, cu utilități in fata parcelei : apa , curent , canal . Este o zonă foarte liniștită cu o panoramă deosebită. Parcela ...
1,600 m2
Timisoara, Timis
ieri 21:43
Buna ziua ! Ofer proiectare de arhitectura de la 3 E mp si proiectare de rezistenta de la 3 E mp. Ofer toate serviciile necesare pentru obtinerea autorizatiilor de constructie : verificator proiecte, expertiza tehnica, proiectare de instalatii, studiu geotehnic, ridicare topografica, avize (Mediu, ...
Timisoara, Timis
ieri 21:41
Buna ziua. Vand proiect de arhitectura si structura, pentru autorizare (DTAC), pentru o casa unifamiliala in regim Parter, pe structura din lemn, la pretul de 899 E. Casa are o suprafata construita de 96 mp. Proiectul este ideal pentru o familie cu 1 sau 2 copii si se preteaza in special pe o parcela ...