Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
10

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Preț negociabil! Apartament 2 camere Timisoara- Zona Fabric
10
1

Preț negociabil! Apartament 2 camere Timisoara- Zona Fabric

Proprietar vând apartament 2 camere, semidecomandat la 5 km de Centrul Timisoarei. Apartamentul se afla pe strada Kogălniceanu, chiar langa Kaufland, la demisol, foarte aproape de școală, de linii de tramvai, la 7 min pe jos pana la Iulius Mall, la 3 min de Piata Badea Cartan. Se pretează că spatiu ...

1274 EUR/m2 | 62 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar vând Proprietate versatilă: locuință, cabinet sau pensiune etc
10
19

Casa individuala in zona Aradului, cu regim de inaltime Parter + Etaj, finalizata in 2006. - suprafata utila de 190 mp. - teren de 450 mp, cu 2 fronturi stradale de 25 17 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din BCA, termoizolata exterior, acoperis de tigla. - Compartimentare: ...

1658 EUR/m2 | 190 m2

Timisoara, Timis

Vand 2 terenuri Urseni - Mosnita Noua cu utilitati
1
14

Vand 2 terenuri Urseni - Mosnita Noua cu utilitati

Agentia Imoclas vinde in exclusivitate teren bun pentru investitie 7500 mp front stradal 36 m pe str. Ramet in Urseni la Fantani cu apa gaz curent canalizare la strada pret 35 euro si comision 3% si un teren pe str. Timisului de 5000 mp cu 2 fronturi stradale de 16 m

7,500 m2

Timisoara, Timis

Zona Sagului
5
36

Zona Sagului

Vand apartament cu 2 camere confort 2 spatios 42 mp zona Sagului Piata Doina situat la etajul 3 posibilitate centrala pe gaz mijloace de transport amenajari gresie faianta termopane mobilat si utilat pret 78000 euro negociabil

1714 EUR/m2 | 42 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, decomandat in zona Calea Urseni - Giroc în suprafata utila de 54 mp si balcon
10

PROPRIETAR: Vand apartament cu 2 camere, decomandate in zona Calea Urseni - Giroc în suprafata utila de 54 mp si balcon de 6 mp, situat la etajul 3 într-un imobil cu 3 etaje, 1loc parcare interioara privat, dispune de urmatoarea compartimentare si dotare: - hol acces, hol mic pentru masina de spalat ...

1787 EUR/m2 | 54 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

vand garsoniera
6
10

vand garsoniera

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4 Preț: 33500euro negociabil. Tel.

1595 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Casa de vanzare
10

Casa de vanzare

Casa de vânzare pentru mai multe detalii ma puteți contacta...la 3 minute de centura de vest...la 10 minute de shoping City......prețul este negociabil

1800 EUR/m2 | 200 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

vand teren intravilan sacalaz 616mp posibil rate
4
4

vand teren intravilan sacalaz 616mp posibil rate

teren intravilan in sacalaz, parcela cu 2 fronturi stradale, pentru investitie, posibilitate achizitie in rate, 616 mp

616 m2

Timisoara, Timis

Teren Săcălaz
4
1

Teren Săcălaz

Teren 782 mp Săcălaz, ieșire spre Berecsău, drum pietruit, vecini Vând teren intravilan cu suprafața de 782 mp, situat la ieșirea din Săcălaz spre Berecsău, aproape de șoseaua principală (DN59A). Drum pietruit până la teren Vecini și construcții noi în zonă Acces rapid către Timișoara Suprafață ...

Timisoara, Timis

Garsoniera micuța 12 mp
7
3

Garsoniera micuța 12 mp

Garsonieră de vânzare direct de la proprietar! Fără comision! Locație excelentă: Situată pe Bld. 16 Decembrie nr. 47A, lângă Pompieri, în spatele blocului turn. La doar 10 minute de mers pe jos până în centrul Timișoarei și la câțiva pași de Kaufland. Autobuzul 33 sau E1. E8 la 2 minute de mers pe ...

2083 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan de vânzare! 6

Teren intravilan de vânzare!

Proprietar vand teren intravilan 1.88 ha pe calea Buziasului in spate la Munax 58euro mp(negociabil)

Timisoara, Timis

Vând teren agricol 2

Vând teren agricol

Vând teren agricol.4 hectare comasat .Situat la nodul rutier A1Buzias-Lipova în zona Topolovățu Mare -Cralovat. Bun pentru sistemele de fotovoltaice. Preț negociabil 65000 euro.

4,000 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 4 camere Timisoara, Iosefin, 2 bai, terasa
8
3

Proprietar vand apartament cu 4 camere, 2 bai, terasa si loc de parcare. Apartamentul are 90 mp si dispune de urmatoarele facilitati: -Bucatarie spatioasa, complet utilata, cu loc de luat masa; - Hol de acces; - Sufragerie luminoasa; - Dormitor mobilat cu pat matrimonial; -Dormitor mobilat cu ...

1556 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Vând duplex în Bucovăț,4 camere.
10

Vând duplex în Bucovăț,4 camere.

Direct de la proprietar oferim spre vanzare duplex P+E situat intre Remetea Mare si Bucovat cu acces facil spre Timisoara,aproape de mijloacele de transport in comun. Compartimentare Parter-hol,baie,camera tehnica,living,bucatarie,terasa acoperita Etaj-hol,baie,3 dormitoare Suprafata utila-120mp Suprafata ...

1225 EUR/m2 | 120 m2

Bucovat, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat | Garaj | Boxa | Zona Girocului
7

Apartament 3 camere decomandat Zona Girocului Vă propunem spre vânzare un apartament spațios și bine compartimentat, situat în zona Girocului, într-un bloc anvelopat termic. Imobilul este amplasat la etajul 3 din 4 și are o suprafață utilă de 70 mp, la care se adaugă 2 balcoane de aproximativ 4 mp. Compartimentare: Living 2 ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere | Braytim
10
3

Apartament 2 camere | Braytim

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Braytim, într-un imobil construit în anul 2014. Apartamentul este poziționat la parterul unui bloc cu 3 etaje și are o suprafață utilă de 42 mp, la care se adaugă un balcon închis de 8 mp, cu ieșire directă în grădină. Imobilul ...

2381 EUR/m2 | 42 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere | Zona Steaua
10
8

Apartament 3 camere | Zona Steaua

Apartament 3 camere de vânzare Zona Steaua, Timișoara Gata de mutat sau ideal pentru investiție. Se vinde apartament cu 3 camere, decomandat, cu o suprafață utilă de 65 mp, la care se adaugă balcon de 4 mp și boxă de 15 mp, cu acces direct din apartament. Apartamentul este situat la parter, într-un ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere | RENOVAT TOTAL | Zona Sagului
10

Apartament 2 camere | RENOVAT TOTAL | Zona Sagului

Favorit Estate va propune spre vânzare, situat în zona Șagului, într-o zonă liniștită, cu acces facil la mijloacele de transport în comun și puncte de interes. Apartament cu 2 camere, amplasat la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+4, având o suprafață utilă de 55 mp. Apartamentul a fost renovat ...

2000 EUR/m2 | 55 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietate cu teren de vânzare   zona Gării de Nord
13
7

Proprietate cu teren de vânzare zona Gării de Nord

Proprietate cu teren de vânzare zona Gării de Nord Proprietate situată în zona Gării de Nord, cu potențial ridicat de dezvoltare, datorită proiectelor din zonă precum Pasajul și Podul Solventul. Terenul are o suprafață totală de 954 mp și front stradal de 12,5 m. Pe teren sunt construite două case. Casa ...

1183 EUR/m2 | 186 m2

Garii, Timisoara, Timis

Parcele de teren | Cartier Plopi
1
5

Parcele de teren | Cartier Plopi

Două parcele de teren intravilan Cartier Plopi Timișoara Se oferă spre vânzare două parcele de teren intravilan situate în cartierul Plopi, o zonă liniștită și în plină expansiune, aflată pe teritoriul administrativ al Municipiului Timișoara. Este o locație ideală pentru construcția unei locuințe, ...

698 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat | Zona Aradului
6
2

Apartament 3 camere decomandat | Zona Aradului

Apartament 3 camere Calea Aradului Timișoara, într-o zonă liniștită și foarte căutată Preț: 113.500 euro (negociabil) Suprafață utilă: 65 mp Compartimentare: decomandat, confort 1 Etaj intermediar, bloc cu parcare proprie Detalii apartament: Etaj: P 4 3 camere 2 băi (baia mare are geam natural) 2 ...

1752 EUR/m2 | 65 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Salvează căutarea