Promovat
2 camere decomandat Giroc
5

2 camere decomandat Giroc

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012

1873 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere, 134 m patrati, Timișoara zona Sinaia direct de la proprietar
10
8

Direct proprietar fără comision, apartament de vânzare parțial mobilat, ideal pentru o familie mare , este foarte spațios, 4 camere, bucătărie, cămară spațioasă, 2 bai cada si dus plus o toaleta de servici, coridor foarte mare, 134 m2, etajul 2, este intr-o clădire cu valoare istorică foarte aproape ...

1836 EUR/m2 | 134 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Promovat
FARA COMISION. Bloc Nou. Etaj 1. Timisoara-Sagului. Bucatarie Inchisa
11
45

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 104.000 Eur., negociabil. ...

2000 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament 2 camere Braytim
9
3

De vanzare apartament 2 camere Braytim

Apartament la mansarda in Braytim cu doua camere decomandat. Apartamentul este format din living, dormitor, hol, baie, bucatarie, balcon si pod cu acces din living. Supra Fara utila 50mp. Suprafata totala 55 mp complet mobilat si dotat cu clima. Un loc de parcare in Cf.

2400 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare teren intravilan in Timisoara
4
4

De vanzare teren intravilan in Timisoara

De vanzare teren intravilan in Timisoara in zona Campului ( Kuncz) Locatia : strada Ion Luca Banateanu (45.7496358, 21.2693626) In vecinatate : Fun Shop Park - shoping mall si Kaufland Vidrighin. Aproape de drumul Boilor prin Calea Mosnitei. Distanta fata de centrul Timisoarei aproximativ 4.9km. Teren ...

500 m2

Timisoara, Timis

Garaj Medicina Timisoara
4
29

Garaj Medicina Timisoara

Vand garaj in zona Facultatii de Medicina din Timisoara, str. Paciurea Intrarea Predeal. Suprafata este de aprox. 16,5 metri patrati. Groapa de serviciu, posibilitate curent electric. Nu se afla in concesiune, Teren in folosinta. CF

Timisoara, Timis

Teren intravilan str. Bujorilor
1
5

Teren intravilan str. Bujorilor

Proprietar, vand teren intravilan

1,535 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Proprietar Apartament 3 camere Timisoara Circumvalatiunii
10
1

Proprietar Apartament 3 camere Timisoara Circumvalatiunii

Proprietar, vand Apartament 3 camere decomandat Timisoara, Circumvalatiunii, bloc 1966, etaj 4, bloc P+4 cu acoperis reparat, fara probleme. Bucataria mobilata, utilata Centrala termica proprie, Aparat de aer conditionat, Bloc reabilitat termic in 2026; scripete electric pentru marfuri 125.000 Euro

1812 EUR/m2 | 69 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartamente Sanandrei | 1 Camera | Bloc Nou | P+2E | Comision 0%!
10
3

COMISION 0% | APARTAMENTE SANANDREI | P+2E Proiect rezidențial nou în Sanandrei vânzare cu comision 0% de la cumpărător. Apartamente de tip STUDIO (1 cameră) și APARTAMENTE CU 2 CAMERE (living open-space cu bucătăria) și SPAȚII COMERCIALE, amplasate într-un cartier nou rezidențial al comunei Sanandrei, ...

1452 EUR/m2 | 38 m2

Timisoara, Timis

Apartamente 2 camere | Sanandrei | Bloc nou 2026 | Comision 0%!
10
3

1452 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat cu o suprafata de 52 mp Calea Urseni
8
1

De vanzare apartament cu 2 doua camere, suprafata de 52 mp, parter cu balcon. Apartamentul este mobilat si utilat, se afal situat la 3 minute de Uzina de Apa, Vila Contra. la 1 minut de apartament se afla magazine. Pret. 99500 euro Telefon. 0723674418

1913 EUR/m2 | 52 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Teren de vanzare 2

Teren de vanzare

Vand teren de 1390 mp în comuna livezile pret negociabil

1,390 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parter la cateva minute de statia de autobuz benzinaria Eso
19
12

De vanzare apartament la parter in zona Giroc,langa fosta unitate militara, utilat si mobilat . Renovari recente facute in apartament precum tevi de scurgere noi, parchet,zugravit , plat de dus,sol din baie. Atat mobila cat si electrodomesticele sunt in strare foarte buna. Incalzire pe gas ,centrala ...

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casă individuală modernă, complet mobilată   Zona Buziașului, Timișoara VÂNZARE DIRECT DE LA PROPRIE
5
7

Casă individuală modernă, complet mobilată Zona Buziașului, Timișoara VÂNZARE DIRECT DE LA PROPRIE

Casă individuală modernă, complet mobilată Zona Buziașului, Timișoara VÂNZARE DIRECT DE LA PROPRIETAR Vă propunem spre vânzare o casă individuală, construită în 2008 și renovată integral în 2020, situată în oraș, într-o zonă liniștită și bine conectată din zona Buziașului. Caracteristici ...

2148 EUR/m2 | 135 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere, parter inalt zona Punctele Cardinale - comision zero
10
2

Se vinde apartament cu 4 camere, semidecomandat, parter inalt 10,situat in zona Take Ionescu Punctele Cardinale din Timisoara, judetul Timis. Parter inalt, reabilitat termic in 2022, are o suprafata utila aproximativa de 90 mp + balcon + logie + boxa. Confortul termic se realizeaza prin intermediul ...

2167 EUR/m2 | 90 m2

Punctele%252bCardinale, Timisoara, Timis

2 camere etajul 1 Braytim
20
40

2 camere etajul 1 Braytim

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 54 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon foarte generos pe roata suprafata de 12 mp, parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

1444 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare parter 2 locuri de parcare Mures Timisoara
24
5

Vă propunem spre vânzare un apartament deosebit, situat la parterul unui bloc nou cu doar 6 apartamente, construit recent, într-o zonă liniștită și bine conectată. Cu o suprafață utilă: 40,77 mp (fără terasă) Două intrări flexibilitate și confort sporit Loc de parcare inclus în CF Încălzire în pardoseală ...

2561 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

Casa de vanzare in Timisoara
3
15

Casa de vanzare in Timisoara

Casa de vanzare situata in zona fratelia , este compusa din 4 camere ,bucatarie ,doua bai ,curte si gradina,suprafata toata a terenului Este de 1100 metri patrati.(casa necesita renovare) Pretul este de 230.000 euro Info la tel: Viorica

209 EUR/m2 | 1,100 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

teren cu puz industrial
1
2

teren cu puz industrial

vindem teren în zona aeroport 26600 mp.cu puzzle industrial având c_ca80 m.front stradal si400m.lungime cu două fronturi stradale utilități în apropiere aproape deVGP parc și alte obiective propus pentru parc logisric.

Timisoara, Timis

Vînd casă la țară
35
9

Vînd casă la țară

Vînd casă la țară compusă din 3 camere bucătărie două holuri cu două intrări în casă ,uși și ferestre termopan parchet ,fîntînă în curte ,pomi fructiferi,viță de vie preț 39000 euro

Timisoara, Timis

Casa individuala  Mehala
10
13

Casa individuala Mehala

Va oferim spre vânzare în exclusivitate casa individuala Zona Mehala In imediată vecinătate Piața de Gros , PROFI ideal pentru casa de locuit. se pretează și pentru SAD ,cabinet medical , birouri Bine conectat toate facilitatile urbane Teren generos 1400 mp Front stradal 21 m An ...

1920 EUR/m2 | 150 m2

Mehala, Timisoara, Timis

casa in iosefini
10
3

casa in iosefini

proprietar vând casa individuala în zona Isefini,suprafață teren 241mp,suprafață construita200mp,compusa din P+E,5camere,4bai,2 bucătării,1camara,1spatiu depozitare,1beci,1terasa închisă,1balcon acoperit,garaj pt o mașină, parțial mobilat

1250 EUR/m2 | 200 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Teren pentru casă în Icloda 6

Teren pentru casă în Icloda

Vând teren pentru casă, cu suprafața de 2500 m , este situat în sat Icloda, comuna Sacoșu Turcesc. La o distanță de 26 km de Timișoara. Este poziționat la o margine de sat, chiar pe colt. Preț 15 m , puțin negociabil.