Promovat
Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m
10
6

Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m

Spatiile pot fi utilizate atat ca destinatie rezidentiala, cat si pentru derularea unor activitati comerciale, fiind autorizat SAD Spatiile se afla intr-o cladire complet renovata, are o suprafata utila de 156m si este compartimenat dupa cum urmeaza: - Spatii parter compuse din 4 incaperi, Hol ...

1197 EUR/m2 | 156 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin
18
3

Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

3176 EUR/m2 | 170 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Mobilat,40 mp,Etaj 2,Cu Centrala Proprie,Bloc 2001,Cu Loc Parcare,Neg
14
3

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Lung,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1756 EUR/m2 | 39 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
1 cameta Dambovita 62000
4

1 cameta Dambovita 62000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren de vânzare în PUZ Uliță Nord
1
1

Teren de vânzare în PUZ Uliță Nord

Locație: -Șag,zona Uliță Nord. Suprafață: -de la 588 mp până la 930 mp,pentru locuințe individuale(maxim 2 unități locative parcelă),regim P+1E+M Er; -de la 1055 mp până la 1211 mp,pentru zona de servicii cu locuire,regim maxim P+2E. Avantaje: -ideal pentru construcție casă individuală duplex și pentru ...

Timisoara, Timis

propieter vind casa zona ultacentrala
7
38

propieter vind casa zona ultacentrala

vind casa cu 2 camere .baie.bucatarie.hol.debara .spațiu de depozitare magazie placa sus pentru mansardare zona ultra centrala str.brasov casa nu este monument istoric

2236 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

vand ap cu 4camere in timisoara str diminetii
1
9

vand ap cu 4camere in timisoara str diminetii

3dormitoare living bucatarie 2holuri 3debarale 2balcoane 2bai boxa la subsol

1292 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Promovat
4 x 1 Ha. Teren pentru uz industrial construibil imediat.
4

4 x 1 Ha. Teren pentru uz industrial construibil imediat.

Se ofera spre vanzare 4 Ha teren in zona industriala construibil imediat. Front stradal 120 m. POT = 50% Pentru Uz: Parc tehnologic, depozitare, productie, parc fotovoltaic, servicii. Racordabil la 4 MW cu ATR obtinut. Pret negociabil, direct de la proprietar.

Sanandrei, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament birou ultracentral
5
12

Proprietar vand apartament birou ultracentral

Proprietar vand biroul ultracentral in Piata Victoriei, 33 mp, cladire cu lift, foarte luminos. Pentru mai multe informatii va rog sa sunati la numarul de telefon .

2879 EUR/m2 | 33 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Proprietar Apartament 3 camere Timisoara Circumvalatiunii
10
1

Proprietar Apartament 3 camere Timisoara Circumvalatiunii

Proprietar, vand Apartament 3 camere decomandat Timisoara, Circumvalatiunii, bloc 1966, etaj 4, bloc P+4 cu acoperis reparat, fara probleme. Bucataria mobilata, utilata Centrala termica proprie, Aparat de aer conditionat, Bloc reabilitat termic in 2026; scripete electric pentru marfuri 125.000 Euro

1812 EUR/m2 | 69 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

casa in iosefini
10
4

casa in iosefini

proprietar vând casa individuala în zona Isefini,suprafață teren 241mp,suprafață construita200mp,compusa din P+E,5camere,4bai,2 bucătării,1camara,1spatiu depozitare,1beci,1terasa închisă,1balcon acoperit,garaj pt o mașină, parțial mobilat

1250 EUR/m2 | 200 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

De vanzare spatiu comercial ntr-o zonă cu potențial ridicat de business, Timisoara
5

Se oferă spre vânzare două spații comerciale situate într-o zonă cu potențial ridicat de business, ideale pentru magazine, birouri sau alte activități comerciale. Caracteristici: suprafață 104 6 , respectiv 71,3 mp , total 175.9 mp compartimentare flexibilă, posibilitate de amenajare în funcție ...

10 EUR/m2 | 175 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Vând Apartament 2 Camere Decomandat Complex Toscana (Ronaț)
8

Proprietar | Vând apartament 2 camere decomandat Complex Toscana (Ronaț) Adresă: Str. George Stephenson nr. 2 Suprafață: 55 mp utili + 12mp balcon Etaj: Parter Spațiul este distribuit în: - Hol de acces - Sufragerie spațioasă și luminoasă - Dormitor - Bucătărie complet mobilată și utilată - Baie - ...

2309 EUR/m2 | 55 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament  ultracentral
4
56

Proprietar vând apartament ultracentral

Proprietar vând apartament cu 5 camere, 2 băi, bucătărie i boxă. Suprafață de aproximativ 115 m2, ultracentral, lângă Piața Unirii; cu centrală termică proprie, izolație, ferestre termopan, curte interioară cu drept de parcare pentru locatari. Ideal pentru închiriere în regim turistic.

1565 EUR/m2 | 115 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Vând Apartament cu două camere în zona Girocului
6
4

Vând Apartament cu două camere în zona Girocului

Proprietar.Vând apartament cu două camere de 40 de metri pătrați în zona Girocului, la etajul 5, acces la strada principală, foarte aproape de mijloace de transport în comun, de grădinițe și școli, acces la magazinele mari Penny, LiDL, Kaufland, Sud Plaza, aproape de parcul de joacă din Pădurice, aproape ...

1838 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF
8
4

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF 150.000 euro Descriere: - Vind ap.3 camere+garaj+Boxa Timisoara jud Timis in centru orasului cu 100 mp complet, din care 80m supraf. utila incalzita si restul balconul, si peretii interiori.si 30 mp teren ...

1500 EUR/m2 | 100 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vând apartament
7
2

Vând apartament

Proprietar vând apartament cu 3 camere decomandat situat la et.5 mansardă în zona Liviu Rebreanu intrarea Muntilor.Cu vedere pe doua părți cu 2 balcoane.Apartamentul se vinde mobilat.Suprafata utila 62.02 mp. Are centrală proprie si doua aparate de aer condiționat. Preț.95.000 Euro Contact: sau ...

1532 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Ap cu 1 camera,mobilat,in Complexul Studentesc
9
20

Ap cu 1 camera,mobilat,in Complexul Studentesc

Ap cu 1 camera de vanzare,etaj 4,in Complexul Studentesc,37 mp,renovat si complet utilat.Are gazul tras in ap.Este o buna investitie.Pret 64900 euro+comision

1754 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere,Torontalului
9
2

Apartament cu 3 camere,Torontalului

Apartament cu 3 camere de vanzare in complexul rezidential, langa VOX, Torontalului. Apartamentul este in bloc nou,la et 9 16, in zona nou construita. Apartamentul are 2 bai(una cu vana si una cu dus)centrala proprie,living cu bucatarie, 2 dormitoare, balcon,SU fiind de 71,08 mp. Este o zona cu parc,magazine,aproape ...

2393 EUR/m2 | 71 m2

Timisoara, Timis

Ap cu 2 camere de vanzare,langa Spitalul Judetean 2

Ap cu 2 camere de vanzare,langa Spitalul Judetean

Ap cu 2 camere de vanzare langa Spitalul Judetean,et 3,decomandat,recent amenajat,cu centrala proprie,pret 85000 euro

1518 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament  4 camere   etaj 1   zonă Freidorf, Liceul auto
10
3

Vând apartament 4 camere etaj 1 zonă Freidorf, Liceul auto

Propietar ofer spre vânzare apartament generos, cu o suprafață totala de 85.15mp din care utila 76.44 mp, situat în Timișoara, în zona Freidorf, pe strada Eugen Cuteanu, la etajul 1 al unui imobil bine întreținut. Locuința este compartimentată eficient și dispune de: 3 dormitoare ...

1353 EUR/m2 | 85 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Teren 1362 mp + anexe
10
2

Teren 1362 mp + anexe

Proprietar, vand teren + anexe in localitatea Timisoara,Calea Ghirodei - situat la asfalt cu toate utilitatile bransate (apa, gaz, curent trifazic, canalizare, iluminat public) Vecinitati : Profi, gradinita, statie autobuz Detalii: - Suprafata teren : 1362 mp; - 3 anexe (de aprox 50 mp) , din care ...

140 EUR/m2 | 1,362 m2

Timisoara, Timis

Vand teren cu casă în Timișoara
5
11

Vand teren cu casă în Timișoara

Vând teren cu casă în Timișoara cu suprafața de 2200m pătrați,casa necesitând reparații pret 150 euro m patrat

2,200 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Case alăturate cu grădină, parcare și potențial comercial în Elisabetin
9
6

De vânzare! Două case alăturate cu grădină și parcare în Timișoara Zonă liniștită, cu potențial comercial Se vând două case alăturate, ideale atât pentru doua familii cât și pentru investiții. Situate într-o zonă liniștită din Timișoara, cu acces rapid la toate nevoile de bază (supermarketuri, farmacii, ...