Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
1

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar. COMISION 0%. Nou. CF Timisoara. Bucatarie inchisa. LIFT.
10
5

Proprietar, Comision 0%, vand apartament cu 2 camere, la etaj intermediar, bucatarie INCHISA, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT in comun. Suprafata utila 51 mp + terasa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri tripane. Loc de parcare inscris ...

2049 EUR/m2 | 51 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren constructii Sacalaz - 642mp
3

Teren constructii Sacalaz - 642mp

Persoana fizica - Vand parcela de teren pentru costructii case in Sacalaz, cu suprafata de 642mp. Negociabil pentru o oferta ferma. Front stradal 33m.

642 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Cu Centrala Proprie, Decomandat,In Zona Odobescu,Modelul Mare,Merita Văzut,Neg
18
1

Proprietar, Odobescu !!! Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere etajul 1 Braytim
20
40

2 camere etajul 1 Braytim

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 54 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon foarte generos pe roata suprafata de 12 mp, parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

1444 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare parter 2 locuri de parcare Mures Timisoara
24
5

Vă propunem spre vânzare un apartament deosebit, situat la parterul unui bloc nou cu doar 6 apartamente, construit recent, într-o zonă liniștită și bine conectată. Cu o suprafață utilă: 40,77 mp (fără terasă) Două intrări flexibilitate și confort sporit Loc de parcare inclus în CF Încălzire în pardoseală ...

2561 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

Casa de vanzare in Timisoara
3
15

Casa de vanzare in Timisoara

Casa de vanzare situata in zona fratelia , este compusa din 4 camere ,bucatarie ,doua bai ,curte si gradina,suprafata toata a terenului Este de 1100 metri patrati.(casa necesita renovare) Pretul este de 230.000 euro Info la tel: Viorica

209 EUR/m2 | 1,100 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

teren cu puz industrial
1
2

teren cu puz industrial

vindem teren în zona aeroport 26600 mp.cu puzzle industrial având c_ca80 m.front stradal si400m.lungime cu două fronturi stradale utilități în apropiere aproape deVGP parc și alte obiective propus pentru parc logisric.

Timisoara, Timis

Vînd casă la țară
35
9

Vînd casă la țară

Vînd casă la țară compusă din 3 camere bucătărie două holuri cu două intrări în casă ,uși și ferestre termopan parchet ,fîntînă în curte ,pomi fructiferi,viță de vie preț 39000 euro

Timisoara, Timis

vand teren 12000 m.p
4
4

vand teren 12000 m.p

terenul este in zona industreala , in str. cu Shell Gaz, str. ion Slavici, viz-vi de fabrica B&G, pretul pe m.p 115 euro PRET FIX ;teren se afla la strada principala cu front stradal 38 m.l , prin fata trece gaz, canalizare, apa curenta, stalpi de curent , la 30 de m trece tamvaiul din Fraiedrof, ...

12,000 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Vând imobil
10
13

Vând imobil

Oricine care dorește informații !?se poate doar la față locului!! Cine nu despune de acești bani sa nu încerce să ne contacteze!!! Prețul este (fixxxx) 2000 euro mp pretul este fix locatie se afla in Timisoara pe artera principala , zona Aradului , viza-vi complexului Dacia service front stradal 37 ...

1999 EUR/m2 | 531 m2

Timisoara, Timis

Casa individuala  Mehala
10
13

Casa individuala Mehala

Va oferim spre vânzare în exclusivitate casa individuala Zona Mehala In imediată vecinătate Piața de Gros , PROFI ideal pentru casa de locuit. se pretează și pentru SAD ,cabinet medical , birouri Bine conectat toate facilitatile urbane Teren generos 1400 mp Front stradal 21 m An ...

1920 EUR/m2 | 150 m2

Mehala, Timisoara, Timis

casa in iosefini
10
3

casa in iosefini

proprietar vând casa individuala în zona Isefini,suprafață teren 241mp,suprafață construita200mp,compusa din P+E,5camere,4bai,2 bucătării,1camara,1spatiu depozitare,1beci,1terasa închisă,1balcon acoperit,garaj pt o mașină, parțial mobilat

1250 EUR/m2 | 200 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Teren pentru casă în Icloda 6

Teren pentru casă în Icloda

Vând teren pentru casă, cu suprafața de 2500 m , este situat în sat Icloda, comuna Sacoșu Turcesc. La o distanță de 26 km de Timișoara. Este poziționat la o margine de sat, chiar pe colt. Preț 15 m , puțin negociabil.

Timisoara, Timis

De vanzare urgent
8
9

De vanzare urgent

Proprietar vand urgent garsoniera 16 mp în zona Kaufland Sagului la etaju 4 4 zona liniștită aproape de centru, gara, piata, liber de ori ce sarcina pret 31500 euro ușor negociabil în Timișoara bună de investiție. Telefon

1969 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Casa cu gradina 4

Casa cu gradina

Casa 3 camere, bucatarie, baie, teren 600 mp.

3125 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Vand Teren 1000 mp, 1 loturi ,1=front stradal 27 ml, intabulat, la Dom Herneacova , 25 euro mp 27

Vand Teren 1000 mp, 1 loturi ,1=front stradal 27 ml, intabulat, la Dom Herneacova , 25 euro mp

Vand teren 1000 mp, 1 lot, lotul are FS 27 ml ,intabulate, intravilan,un lot are proiect casa cu etaj, 80 mp+80 mp cu anexa, 80 mp , in zona de case Domeniul Herneacova, priveliste superba asupra caselor si lacului, acces curent electric. Pret 25 euro mp. Tel .

1,000 m2

Timisoara, Timis

Teren industrial Calea Șagului-Platforma Incontro
2

Teren industrial Calea Șagului-Platforma Incontro

Oportunitate investițională Teren în zona industrială Giroc, Calea Șagului Proprietar,propun spre vânzare un teren cu potențial ridicat de dezvoltare, situat strategic în zona industrială din Giroc, în proximitatea platformei Incontro Calea Șagului. Localizare: în spatele platformei Incontro, ...

18 m2

Timisoara, Timis

vand apartament
8
4

vand apartament

vând apartament decomandat lângă spitalul de copii LUIS Țurcanu etajul 2 mobilat utilat, centrala proprie, balcon mare, debara, termopane, ușa metalică, clima, bloc din cărămida. Merită văzut.

2482 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Chirie, ap 2 camere Timisoara, Girocului
10
1

Chirie, ap 2 camere Timisoara, Girocului

Proprietar, inchiriez apartament 2 camere, etajul 4, decomandat, 54 mp, zona Girocului, la 3 minute de Lidl Kaufland. Apartementul este compartimentat si utilat: 1 dormitor cu pat matrimonial, dulap haine, TV; 1 camera de zi (se poate folosi si ca al doilea dormitor) cu 2 paturi de 1 pers; 1 bucatarie ...

8 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Închiriez teren mosnita noua
1
1

Închiriez teren mosnita noua

De închiriat teren in Mosnita noua 2000 mp fornt stradal 45 de m terenul este ingradit cu gard de beton si poarta de 6 m

2,000 m2

Timisoara, Timis

De vînzare teren
14

De vînzare teren

Teren de vînzare Moșnița veche pădurea bistra zonă în dezvoltare cu suprafăță de 632 mp și 18 ml front stradal direct de la proprietar ,nu sînt utilități . Detalii la telefon

632 m2

Timisoara, Timis

Casă nemțească de vânzare 23

Casă nemțească de vânzare

Vănd casă nemțească pe strada Cozia cu intrare comună, 2 camere, suprafață construită 90m, teren 300m, preț150.000euro

1667 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

De vânzare teren cu hală 4

De vânzare teren cu hală

Vând teren 1008m pe care e construită o hală de 450m, zona Odobescu, preț 650,000euro

645 EUR/m2 | 1,008 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Salvează căutarea