Promovat
Garsoniera Dambovita 45500 euro
4
1

Garsoniera Dambovita 45500 euro

ofer spre vânzare garsonieră Cf 2 etaj 2 zona Dâmbovița , mobilată și utilată preț 45500 euro tel 0727516012

1978 EUR/m2 | 23 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
12

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Comision 0%-apartament 3 camere decomandat liber
9
16

Comision 0%-apartament 3 camere decomandat liber

Comision 0%-apartament 3 camere decomandat situat pe bulevardul C.Sagului(vis-a-vis de cimitir) amenajat complet,centrala gaz,mobilat si utilat complet,geam la baie,gata de mutare!Etaj 7din 10 cu lift,bloc anvelopat,ocupabil imediat!

1685 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

PROPRIETAR , vând Casă 4 camere, 2 băi   Braytim, Cartierul Florilor
2
15

PROPRIETAR , vând Casă 4 camere, 2 băi Braytim, Cartierul Florilor

- Suprafață construita136 mp - Teren: 210 mp - Compartimentare : P + E + Pod izolat - Tip: casă de mijloc, fără perete comun - Ansamblu de 4 case insiruite, an constructie 2013 - Calorifere, centrala proprie, aer conditionat - Racordata complet la utilitati (Aquatim), apometre, contor gaz Locație premium ...

1397 EUR/m2 | 136 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand duplex modern, mobilat complet, curte + terasa   Giroc, Calea Urseni
12
4

Proprietar vand duplex modern, mobilat complet, curte + terasa Giroc, Calea Urseni

Proprietar persoana fizica fara comision Telefon: Pret: 164.900 euro - negociabil Duplex modern, complet mobilat si utilat Giroc, zona Calea Urseni, strada Galbenelelor (strada va fi asfaltata anul acesta). Toate utilitatile. Duplex modern, ideal pentru mutare imediata, fara investitii suplimentare, ...

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera  24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta
10
11

Proprietar vand garsoniera 24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta

Proprietar, ofer spre vanzare garsoniera situata in Timisoara, pe strada Polona nr. 2, parter, fiind primul bloc de pe strada principala, chiar la intrarea dinspre oras centura, conform locatiei din harta atasata. Garsoniera este situata la parter, oferind acces facil. Imobilul este intabulat in Cartea ...

1500 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

Parcela de 997mp  teren in strada Tudor Arghezi, zona Lipovei
3

Parcela de 997mp teren in strada Tudor Arghezi, zona Lipovei

Proprietar vand urgent o parcela de teren, in suprafata de 997mp, dreptunghiulara, cu acces pe colt de 7x9,5m la o alee asfaltata, ca in foto. Terenul are o latime de 28m. Utilitatile sunt in zona. Este situat in zona rezidentiala, construita, linistita, de vile. Terenul este intravilan arabil, liber ...

997 m2

Timisoara, Timis

Bv. Cetatii de vanzare apartament cu 2 camere  etaj  1
8
34

Bv. Cetatii de vanzare apartament cu 2 camere etaj 1

Bv. Cetatii de vanzare apartament cu 2 camere la etaj 1, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat, suprafata utila 50 mp, baie cu geam ,bucatarie, balcon inchis ,centrala pe gaz. Pret: 99000 Euro Negociabil

1980 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera
9
34

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera confort 1,38 mp, baie, bucatarie,balcon inchis, hol,mobilat si utilat.,termopane. Pret: 250 Euro !

10 EUR/m2 | 30 m2

Cetate, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand Garsoniera în zona Blascovici 22 mp
7
8

Proprietar vand Garsoniera în zona Blascovici 22 mp

Proprietar vand garsoniera 22mp in zona Blascovici, etaj 4 4 , fara infiltratii(refăcut anu trecut). Garsoniera este alcătuită din: o mica bucătărie cu plita electrica Toaletă Camera mobilată si utilată (tv, mașină de spălat nouă cu wifi, frigider, aer condiționat nou cu wifi)+un mic spațiu pt depozitare ...

1386 EUR/m2 | 22 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter
8
36

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter, suprafata utila 67mp, baie cu geam, hol lung, balcon inchis, bucatarie, parchet, gresie, faianta, centrala termica pe gaz , clima, 2 intrari. Pret: 155.000 Euro

2313 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere  2

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere garaj și doua boxe totul din construcție.. etaj 2 confort 1 decomandat.

1795 EUR/m2 | 88 m2

Timisoara, Timis

Casa de inchiriat Zona Sagului , str Rusu Sirianu.
15

Casa de inchiriat Zona Sagului , str Rusu Sirianu.

Casă de închiriat pe Rusu Șirianu 86 spațioasă, modernă, eficientă energetic Se închiriază o casă generoasă, situată pe Rusu Șirianu 86, cu o suprafață de 311 mp, ideală pentru o familie numeroasă sau activități de birou. Proprietatea dispune de 7 camere, 3 băi și 1 baie de serviciu, 2 bucătării ...

6 EUR/m2 | 315 m2

Șagului, Timisoara, Timis

vand apart 3 cam 67mp utili conf 1
10
4

vand apart 3 cam 67mp utili conf 1

Proprietar, ofer spre vanzare apartament 3 camere situat la etajul 2 din 4 , îstr Harniciei,,situat într-o zonă liniștită și plină de verdeață, la 1 min de loc de joaca și grădiniță, școală la 5 minute ,magazine alimentare și piața , farmacie la 5 min , aproape de mijlocele de transport , mall în imediata ...

1537 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Vând garsonieră  sau inchiriez
5
4

Vând garsonieră sau inchiriez

Acum garsoniera de vanzare, Complexul Studentesc,Miorita, etaj inferior, CU BALCON, ideal investitie inchiriere, s utila 28 mp, termoficare, ocupabila mobilata, acte si plati la zi,53000 euro...sau de inchiriat250 euro

2304 EUR/m2 | 23 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare, Complex Cerna
5
6

Garsoniera de vanzare, Complex Cerna

Acum garsoniera de vanzare, Complexul Studentesc,mioritaetaj inferior, ideal investitie inchiriere, s utila 28 mp, termoficare, ocupabila mobilata, acte si plati la zi, 45000 euro, cu balcon

1957 EUR/m2 | 23 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Vanzare apartament 3 camere Olimpia
10
20

Vanzare apartament 3 camere Olimpia

Apt. 3 camere, Olimpia-Boavista, et 8 10, s.utila 70mp, semidecomandat, centrala pe gaz noua, termopane, semi-imbunatit, 1 baie, pret 116000 eur si daca se doreste separat garaj independent cu CF (nu concesionat) s.uitla 25mp, groapa curent, 11700 eur.

1634 EUR/m2 | 71 m2

Timisoara, Timis

Am de inchiriat garsoniera Complexul Studentesc Olimpia
8
21

Am de inchiriat garsoniera Complexul Studentesc Olimpia

Am de inchiriat garsoniera, etaj 1, Complexul Studentesc Olimpia, s utila 30 mp, baie bucatarie separata,utilat mobilat studenteste, centrala proprie noua pe gaz, 300 euro lunar + garantie

10 EUR/m2 | 30 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Garaj de vanzare, str. Retezat, Olimpia, Posta
5
4

Garaj de vanzare, str. Retezat, Olimpia, Posta

Am de vanzare, garaj in zona Olimpia Posta, usa metalica, curent, geam, groapa, s utila 18 mp, in baterie, cu carte funciara independenta, 11600 euro fix, posibil rate

Timisoara, Timis

Pachet de 2 apartamente, de vinzare, 187m
1
16

Pachet de 2 apartamente, de vinzare, 187m

Vând 2 apartamente cu anexe Zona Văcărescu, Timișoara Ideal pentru locuință unifamilială, air b&b, birouri sau investiție imobiliară! Două apartamente poziționate unul deasupra celuilalt pot fi unite prin scară interioară, rezultând un apartament spațios și eficient compartimentat. Ambele ...

1016 EUR/m2 | 187 m2

Timisoara, Timis

de vinzare spațiu comercial, 2 camere si WC, intrare direct din strada in vad comercial 21

de vinzare spațiu comercial, 2 camere si WC, intrare direct din strada in vad comercial

un spațiu comercial de 37,29m format din 2 camere si un WC, situat in vad comercial cu intrare direct din strada cit si o a doua intrare din imobil. Primul contact se va realiza exclusiv prin e-mail, pentru a facilita comunicarea și pentru a oferi informații suplimentare sau pentru a programa o vizionare ...