Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
10

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Casă de vânzare în Braytim, Timișoara   Liniște, Confort și Accesibilitate!
10
2

Casă de vânzare în Braytim, Timișoara Liniște, Confort și Accesibilitate!

Locație excelentă Situată într-unul dintre cele mai căutate cartiere ale Timișoarei, Braytim, această casă oferă liniște, acces rapid către oraș și o comunitate prietenoasă. Detalii generale: Suprafață utilă: 140 mp casa si garaj, plus aprox 15mp terase Teren: 337 mp Compartimentare: 3 dormitoare, ...

2393 EUR/m2 | 140 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10

2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR Apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2, strada Ioan Anton. Suprafață totală de 56 mp (54 mp utili + 2 mp balcon tip logie), poziționat pe colț, cu ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,etajul 3,zona Bulevardul Cetatii
14
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă nemțească de vânzare 23

Casă nemțească de vânzare

Vănd casă nemțească pe strada Cozia cu intrare comună, 2 camere, suprafață construită 90m, teren 300m, preț150.000euro

1667 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

De vânzare teren cu hală 4

De vânzare teren cu hală

Vând teren 1008m pe care e construită o hală de 450m, zona Odobescu, preț 650,000euro

645 EUR/m2 | 1,008 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

PROPRIETAR vand duplex in Mosnita, locatie excelenta, toate utilitatile, finalizat
10
4

PROPRIETAR vand 1 2 duplex in Mosnita, cartier Serena 3, situat la 500 metri de noul LIDL de pe Drumul boilor. Regim de inaltime P+Pod cu placa de beton. Suprafata utila 75 mp + terasa acoperita de 15 mp, teren 315 mp, front stradal 9 ml, acces auto. Constructie noua finalizat în 2026, caramida Porotherm, ...

1893 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand cladire comerciala cu vad pietonal
4
2

Vand cladire comerciala cu vad pietonal

Vindem (suntem SRL) cladire cu scop comercial compusa din multiple CF-uri separate, conform releve-ului. Cladirea este pretabila pentru activitati comerciale, depozit sau productie - si are multiple imbunatatiri: acoperis nou, geamuri velux schimbate in mansarda, circuit automatizat de incalzire (2 centrale ...

432 EUR/m2 | 900 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera pe Take Ionescu lînga ISHO , comision zero , proprietar
4
11

Proprietar ,ofer spre vânzare garsonieră pe Take Ionescu ( lângă ISHO ) , foarte bună pentru investiție datorită poziției foarte bune . Suprafața 12 mp ,complet mobilată și utilată : mașină de spălat ,TV smart ,climă ,geam termopan cu plasă anti-insecte ,ușă metalică ,frigider ,microunde , canapea extensibilă ...

1750 EUR/m2 | 12 m2

Bastion, Timisoara, Timis

PROPRIETAR! Vand apartament  3 camere zona Lipovei
9
5

PROPRIETAR! Vand apartament 3 camere zona Lipovei

Proprietar vând apartament în zona Lipovei cu 3 camere decomandat 66m utili, etaj 4 4, bloc construit în 1986, baie cu geam,pereții izolați,aproape de școli, grădinițe, misloc de transport în comun, Mall.CENTRALA PROPRIE PE GAZ,AER CONDIȚIONAT=în bucătărie și în dormitor. Mai multe detalii la telefo ...

1667 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,40 mp,Bloc 2001,Sagului-Steaua,Cu Centrala,Etaj 2, Mobilat,Neg
14
6

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 40 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1713 EUR/m2 | 40 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Proprietar,Sagului-Dambovita,Pretabil pt Clinica,Azil,Gradinita, etc,Merita Văzuta,Neg
20
2

Am Acum De Inchiriat in Zona Sagului-Lidl, la Etajul 4 din 5,O Garsoniera de 27 no, Cu Bucătărie separata,Hol,Baie,este Mobilata DECENT,Utilata, Conform pozelor atasate,Merită Văzuta 100%,E Libera Imediat. Cerem si oferim seriozitate ! Pret Fix 170 E luna .Se cere și Garantie cat o Chirie. .Imobilul ...

2300 EUR/m2 | 300 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Proprietar,Girocului,Casa Caramida din 1980,Teren 400 mp,FS=10 m ,Apa,Gaz,Canal,Pret  160.000 E Neg
11
13

Proprietar,Girocului,Casa Caramida din 1980,Teren 400 mp,FS=10 m ,Apa,Gaz,Canal,Pret 160.000 E Neg

Proprietar,Am Acum De Vanzare in Zona Girocului-Nu Departe de Hipermarketul Kaufland ,O Casa de Cărămidă construită în 1980,Terenul este de 400 mp în CF, Front Stradal de 10 m, Apa de la rețea, Canal, Centrala Termică pe Gaz. Casa are 2 camere+1 baie+Bucătărie+Hol,Totul este Nivel Mediu, Fara îmbunătățiri ...

2286 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar,Casa P+M,Din anul 2000, Freidorf,Inainte de Liceul Auto,Merita Văzută,Neg
20
9

PROPRIETAR, Am acum de Vânzare în Zona Freidorf Înainte de Liceul Auto,Casa Tip Vila P+M+Pod înalt Izolat cu Spuma Poliuretanica+Vata Bazaltica,construita in anul 2000 ,este din Cărămidă Porotherm+Bolțari,Cu urmatoarele Caracteristici : - suprafata utila totala Aprox 166 mp ,{ 83 mp utili jos+83 mp ...

1464 EUR/m2 | 166 m2

Timisoara, Timis

Vand casa in Timisoara P +M direct de la Proprietar
4
14

Vand casa in Timisoara P +M direct de la Proprietar

Proprietar, vând casa in Timișoara, zona Freidorf,Lidl 5 camere, baie, bucatarie, hol, cămara, magazie, toate utilitățile, front stradal 18 ml. Suprafața 650 mp, utila 210 mp. Tel preț 285.000 euro.Accept finanțare prin credit bancar

1295 EUR/m2 | 220 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
11

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

 Casa in Timisoara
2
88

Casa in Timisoara

Proprietar, vand casa în Timișoara, zona Lunei, la curte comuna de 1700 mp din care 120 mp cu drept de folosire! Prețul este negociabil. Aproape de Lidl. Izolata la exterior. Toate utilitățile. Centrala pe gaz. Se vinde direct de la proprietar.

1117 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Duplex de vanzare Becicherecul Mic,direct de la proprietar
10

Duplex de vanzare Becicherecul Mic,direct de la proprietar

Duplex de vanzare Becicherecu Mic, direct de la proprietar Este situat intr-un minicomplex inchis,de 3 case,cu drum privat si pavat(aproape de primarie,scoala si magazin). -apa -internet -canalizare+fosa septica -curent trifazic,pregatit pentru panouri -gaz -semineu Parter: -baie complet mobilata -sufragerie+bucatarie ...

1154 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Vind terenuri 350-500mp duplex P+2  Torontalului-Metro2 , Pret 110 euro m2
4
7

Vind terenuri 350-500mp duplex P+2 Torontalului-Metro2 , Pret 110 euro m2

Terenuri 350-500mp se pot construi individuale sau duplexuri Hmax P+2 - pentru dezvoltatori se pot asigura de catre noi Ac-uri deja obtinute pentru duplexuri , individuale, sau colective cu 9 apartamente.(contra cost) - pentru proiecte complete va rugam sa ne contactati

450 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vind terenuri cu AC 350-500mp duplex P+2  Torontalului-Metro2 , Pret 110 euro m2
6
5

Vind terenuri cu AC 350-500mp duplex P+2 Torontalului-Metro2 , Pret 110 euro m2

Terenuri 350-500mp se pot construi individuale sau duplexuri - utilitati aproape. - 110 euro m2 fara AC , 120 euro m2 cu AC. - strazile se predau pietruite. - pentru dezvoltatori se pot oferi contra cost autorizatii deja obtinute pentru locuinte individuale si duplexuri. - pentru proiecte complete ...

350 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Teren Lacul Surduc
10
33

Teren Lacul Surduc

Proprietar ofer spre vânzare o parcela de teren construibil ân noul cartier intravilan de pe marginea lacului Surduc comuna Fardea Jud Timiș Acces facil la parcela ,drum asfaltat , pietruit, cu utilități in fata parcelei : apa , curent , canal . Este o zonă foarte liniștită cu o panoramă deosebită. Parcela ...

1,600 m2

Timisoara, Timis

Vand teren 2

Vand teren

Vând teren 2000 mp în Sânmihaiu Roman.

2,000 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 1 camera, renovat ,mobilat 30 mp pret 54.000 euro
9
1

Proprietar vand apartament 1 camera,zona Printul Turcesc;proaspat renovat. mobilat la cheie, etaj 4 cu acoperis, centrala proprie cu doar 54.000

1800 EUR/m2 | 30 m2

Printul Turcesc, Timisoara, Timis

Propietar vand apartament 2 camere
1

Propietar vand apartament 2 camere

vand apartament in sagului pe strada iris, cu 2 camere ,balcon ,buc,hol, baie ,gaz ,termopane apartamentul se afla la etejul 2 cu o suprafata de 50 mp necesita o mica renovare pretul e de 78000 euro tel

1560 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea