Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Teren de vânzare ,550mp parcela sau 2Parcele alăturate 1100mp.P+E+M,langa Padurea Verde
1
3

Teren intabilan .Cu suprafața de550mp sau 2Parcele alăturate de 1100mp Front stradal situat într-o zonă în plină dezvoltare,langa Padurea Verde în direcția Timișoara ,Ideal pentru Investiție Mobiliara ,Casa individuală sau Duplex ,pe regim de Construire P+E+M .Acces Facilcatre Timișoara ,Aeroport ...

550 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
10

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa p+m 220mp teren 420 mures-brancoveanu
10
3

Casa p+m 220mp teren 420 mures-brancoveanu

Vand Casa P+M in Timisoara , Str. Mures - Brancoveanu ,parter: dormitor 1 20mp, dormitor 2 20mp, living 28mp,dining 12mp, bucatarie 24mp ,baie dormitor 5mp, wc servici 1,5mp, baie nr 3 4mp, camera tehnica 18mp, mansarda compusa din o camera 60mp , loc depozitare 8mp, baie 12mp. Toate incaperile au ...

1886 EUR/m2 | 220 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Ghilad-Vand teren intravilan.
3
18

Ghilad-Vand teren intravilan.

Vand teren intravilan situat in comuna Ghilad, jud. Timis, suprafata 1428 mp, front stradal 13m, cu o mica livada de pomi fructiferi. Utilitati: curent, apa, acces facil, zona linistita, intre case, pret usor negociabil.

1,428 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
11

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Vand parcele de teren pentru bloc in zona Braytim - Giroc
5
15

Vand parcele de teren pentru bloc in zona Braytim - Giroc

Vand parcele de teren pentru bloc (locuinte colective), cu suprafete cuprinse intre 765 mp si 940 mp, in zona Braytim - Giroc, in continuarea stazilor Magnoliei si Daliei care sunt in curs de asfaltare in acest an, cu fronturi stradale de aproximativ 20 - 22 ml, la cateva minute de mers pe jos real de ...

Timisoara, Timis

Schimb cu Garsoniera sau apartament cu 1 camera
5

Schimb cu Garsoniera sau apartament cu 1 camera

Schimb cu Garsoniera sau apartament 1-2 camere ( ofer diferenta unde este cazul ) Porsche Cayenne S E -hybrid 420 cp VIN : WP1ZZZ92ZFLA50330 3 Chei Motor 3.0 V6 benzina + electric Facelift an 2015 Primul proprietar in romania 246.000 km - Carte service ( schimburile de ulei efectuate la fiecare 10.000 ...

1031 EUR/m2 | 29 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera Take Ionescu
5
8

Proprietar vand garsoniera Take Ionescu

Renovata integral, instalatie electrica si sanitara de cupru, termopane, laminat, gresie faianta, peretii exteriori termoizolati cu polistiren. Balcon inchis, usi de sticla, mobila la comanda, pat matrimonial 160x200 cu saltea performanta memory foam, canapea de piele, bucatarie utilata, fereastra intre ...

2581 EUR/m2 | 31 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament cu o camera in zona Dorobanti
8
14

Proprietar, vand apartament cu o camera in zona Dorobanti

Vand apartament cu o camera, cu centrala, cheltuieli f mici la intretinere!!! Se vinde mobilat si utilat. Bucatarie utilata, aragaz, cuptor, blat de granit, masina spalat vase, masina de spalat, pat cu saltea de latex memory foam. Are 35 metri utili, este la etajul 4 din 5 ( cu mansarda) Balconul este ...

2286 EUR/m2 | 35 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 1 camera, cladire istorica, Marasti Unirii
8
5

Proprietar vand apartament cu 1 camera, in cladire istorica de caramida, situat ultracentral in Timisoara, zona Marasti - Unirii. Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Compartimentare: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la inaltime) - Bucatarie - Baie - Spatiu tehnic - Loc ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera Take Ionescu
9
12

Proprietar vand garsoniera Take Ionescu

Renovata integral, instalatie electrica si sanitara de cupru, termopane, laminat, gresie faianta, peretii exteriori termoizolati cu polistiren. Balcon inchis, usi de sticla,este usa si la bucatarie, mobila la comanda, pat matrimonial 160x200 cu saltea performanta memory foam (4300 RON), canapea de piele, ...

2581 EUR/m2 | 31 m2

Take%2525252525252bIonescu, Timisoara, Timis

Teren intravilan Dudestii Noi
1

Teren intravilan Dudestii Noi

Proprietar, vand teren intravilan in Dudestii Noi, judetul Timis cu suprafata de 1400 mp. Central, utilitati foarte aproape, ideal pentru contructie de casa individuala sau duplex. Pret negociabil.

Timisoara, Timis

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat
3
16

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat

Vand apartament 2 camere DECOMANDAT, in bloc NOU-FINALIZAT, ETAJ 1, izolat termic exterior, aflat la limita dintre Timisoara si Giroc, langa benzinaria ESO, 53 mp utili + 7 mp TERASA. Bucatarie INCHISA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa ...

1906 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.
12
20

Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 50 mp utili + GRADINA PROPRIE, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret ...

2080 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand teren in Bazosul vechi
2

Vand teren in Bazosul vechi

Vand doua parcele in centrul satului. 950 mp si 1960 mp

950 m2

Timisoara, Timis

Comision 0%. La 2 pasi de centura. Finisaje la alegere. 110 mp utili
20
3

. Favorit Estate va oferta spre vanzare Duplex in Mosnita (aproape de Centura) : COMISION 0% - 1 2 duplex cu regim de inaltime Parter + Etaj + Pod (acces in pod cu sara retractabila). - suprafata utila de 110 mp plus terasa. - teren de 300 mp. - detalii constructive: ziduri exterioare si interioare ...

1682 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
9

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.
20
9

Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai, suprafata utila de 65 mp + balcon la bucatarie de 3 mp. Etajul 4 din 5 (Acoperis de tigla din constructie) intr-un imobil construit in anul 1989 in zona Steaua, la 2 pasi de Shopping City. Aparat de aer conditionat. Posibilitate montare centrala ternica ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita
20

Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

PROPRIETAR vând partament 3 camere, Soarelui, et2, 2 băi, centrală proprie 1

PROPRIETAR vând partament 3 camere, Soarelui, et2, 2 băi, centrală proprie

Se oferă spre vânzare un apartament spațios și bine compartimentat, situat în Zona Soarelui, în apropiere de Școala Generală 30, într-o zonă liniștită și foarte bine conectată. - Suprafață utilă: 65,7 mp (inclusiv balcon) - Compartimentare: semidecomandat - Etaj 2 poziție ideală - 3 camere luminoase - ...

2138 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea