Promovat
2 camere, proprietar, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10
3

2 camere, proprietar, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR | Mijloc de transport în comun E6 (la 1 min) Apartament cu 2 camere, situat în bloc nou, în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2, strada Ioan Anton. Suprafață totală de 56 mp (54 ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
proprietar-vand ap 1 cam-daliei 18 (calea urseni)
5

proprietar-vand ap 1 cam-daliei 18 (calea urseni)

detalii: _str.Daliei 18, etaj 1, vedere spre intrarea blocului _34 MP utili _aer conditionat _incalzire calorifere _parchet gresie faianta _mobilat si utilat modern (se vinde mobilat) _balcon fals (fara acces) _loc parcare ACOPERITinclus in pret _5 min distanta de SUD PLATZA _10 min distanta de Complexul ...

2353 EUR/m2 | 34 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, vindem casă in Timișoara
5
5

Proprietar, vindem casă in Timișoara

Casă modernă de vânzare în Timișoara ideală pentru locuință multifamilială sau firmă Strada Ulpia Traiană Nr 107 Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită situată în Timișoara, finalizată în anul 2025, construită pe un teren generos de 628 mp și având o suprafață construită de 213,4 mp. ...

2196 EUR/m2 | 214 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera Dambovita 45500 euro
4
1

Garsoniera Dambovita 45500 euro

ofer spre vânzare garsonieră Cf 2 etaj 2 zona Dâmbovița , mobilată și utilată preț 45500 euro tel 0727516012

1978 EUR/m2 | 23 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa tip duplex 4 camere de vanzare Calea Urseni
8
4

Casa tip duplex 4 camere de vanzare Calea Urseni

Proprietar vand duplex cu 4 camere si 2 bai, terasa acoperita si acces auto in curte, suprafata 103 mp utili, toate utilitatile Compartimentare: - parter: 1 dormitor, 1 baie, living spatios, spatiu depozitare sub scara cu usa, bucatarie (care se poate si inchide daca se doreste) terasa acoperita de 13 ...

1796 EUR/m2 | 103 m2

Calea%252525252bUrseni, Timisoara, Timis

De vanzare(schimb) 5ha agricol
5
39

De vanzare(schimb) 5ha agricol

schimb ( cu ap 2 camere bloc nou) sau vand 5 ha teren pasune extravilan in becicherecu mic 12km de timisoara intabulat,comasat,800m de DN6,acces auto,o latura de 800m lungime de a lungul canalului,in apropiere se afla un aerodrom.

50,000 m2

Timisoara, Timis

Teren 866mp Calea Buziasului Hornbach
3
7

Teren 866mp Calea Buziasului Hornbach

Proprietar vand Teren 866mp cu front stradal 19,25m in zona : Calea Buziasului - Hornbach ,strada: Magnoliei , pretabil casa tip duplex sau individuala ! Terenul se afla la asfalt cu toate utilitatile in fata parcelei ! pret: 165.000e.

866 m2

Timisoara, Timis

PROPRIETAR, vand apartament 4 camere, 2 bai, etaj 1, decomandat, boxă la subsol, in zona Lipovei
10
3

PROPRIETAR, vând apartament 4 camere, 2 bai, decomandat, etaj 1, în zona Lipovei. * !!! DACA SE DOREȘTE, POT MONTA CENTRALĂ TERMICĂ INAINTE DE PREDAREA APARTAMENTULUI !!! CARACTERISTICI PRINCIPALE: -apartamentul este complet mobilat și utilat, -suprafață utilă 79 m , suprafață totală 86m , -pereții ...

2022 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Container  casuta gradina  casa panouri sandwich
5
5

Container casuta gradina casa panouri sandwich

Container căsuță de grădină,munte,depozitare,etc. 16mp 4mx4mx2,7m la coama Structura metalică din profile 15cmx5cm Pereti și acoperiș din panouri sandwich Podea scândură 25mm Demontabilă Se asigură montaj și transport contracost

172 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Vand parcele de teren pentru bloc in zona Braytim - Giroc, cartier exclusivist de lux
5
15

Vand parcele de teren pentru bloc (locuinte colective), cu suprafete cuprinse intre 765 mp si 940 mp, in zona Braytim - Giroc, in continuarea stazilor Magnoliei si Daliei care sunt in curs de asfaltare in acest an, cu fronturi stradale de aproximativ 20 - 22 ml, la cateva minute de mers pe jos de supermarket, ...

Timisoara, Timis

Buziasului, case cu potential, zona linistita
9
11

Buziasului, case cu potential, zona linistita

Va prezentam pentru vanzare 2 case de caramida intr-o singura curte ,din zona Lunei, care ofera sansa de a realiza un camin ideal pentru doua familii sau pentru cei interesati de un proiect de renovare intr-o zona linistita de case. Este o proprietate cu potential ridicat, cu acces facil catre centrul ...

1984 EUR/m2 | 126 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Proprietar vând cavou.in cimitirul Cosminului?  ? central, , informații suplimente  la telefon !
1

Proprietar vând cavou.in cimitirul Cosminului? ? central, , informații suplimente la telefon !

Cimitirul Cosminului spzine Parohiei Elisabetin! Cavoul are.8 locuri libere

Timisoara, Timis

Am de vanzare duplex despărțit prin garaj, in Timisoara, complet mobilat și utilat, proprietar
10
4

Proprietar, vand apartament în duplex despartit prin garaj, 187 mp suprafata utila și teren 294 mp cu ieșire din indiviziune în CF, în zona Freidorf, Dâmbovița; vecinatati Shopping City, Calea Sagului. Finisajele sunt de calitate superioara, dispune de toate utilitățile, sistem smart home, se vinde ...

1598 EUR/m2 | 187 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

vând apartament cu trei camere lângă Spitalul Județean
12
4

vând apartament cu trei camere lângă Spitalul Județean

Proprietar vând apartament cu trei camere semidecomandat, complet mobilat și utilat, lângă Spitalul Județean , la două minute de stațiile de tramvai și troleibuz, in apropiere școli și grădinițe,bănci,, Market,farmacii, parcuri etc. Detalii la tel.

1867 EUR/m2 | 60 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3,garaj sub bloc,Bld.Cetatii
14
2

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita
20

Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand jumatate de duplex in Giarmata Vii
10

Vand jumatate de duplex in Giarmata Vii

De Vânzare: Jumătate Duplex la Cheie Giarmata Vii | Finisaje de Calitate & Eficiență Energetică Vă propunem spre vânzare o jumătate de duplex modern, cu regim de înălțime Parter + Etaj, situat într-o zonă excelentă și liniștită din Giarmata Vii. Proprietatea este complet finalizată, se predă la cheie ...

1652 EUR/m2 | 115 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
3

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
12

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand duplex situat in Dumbravita
16
1

Vand duplex situat in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila in zona Ciarda Rosie , aproape de Calea Buziasului
18
7

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda%252bRosie, Timisoara, Timis

Vând casă , P + E , Buziașului - Ciarda Roșie
20

Vând casă , P + E , Buziașului - Ciarda Roșie

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, apa, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Salvează căutarea