Promovat
Apartament cu 2 camere-Giroc Future Residence Comision 0%
17
2

Apartament cu 2 camere-Giroc Future Residence Comision 0%

De vânzare apartament cu 2 camere, 50mp, parcare proprie, balcon. Imobilul este situat în cartierul rezidențial Future Residence lângă Lidl Giroc. Se vinde mobilat și utilat, centrală proprie, aer condiționat, masină de spălat vase, masină de spălat rufe, bucătărie făcută la comandă. Prețul este de ...

2080 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vinde apartament cu doua camere
10
9

Proprietar vinde apartament cu doua camere

Apartament cu doua camere în suprafață totală cu balcon 64 Mp, in zona Aradului la etajul 5 din 5 etaje, spatiu depozitare în pod pe toată suprafața apartamentului, loc de parcare cu cf individual, construcție din 2019. Apartamentul se compune din doua holuri ample la intrare, living generos cu ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!
8
3

Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!

Proprietar, vând apartament cu 2 camere situat în zona Calea Șagului din Timișoara, la doar 3-5 minute de mers pe jos de Shopping City Timișoara. Apartamentul are 49 mp utili + balcon închis și este situat la etajul 4 din 5 (exista lift). Se vinde mobilat și utilat, fiind ideal atât pentru locuit, cât ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
9

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar, vând 3 camere, etaj 2, bloc anvelopat, centrală proprie   zona Girocului (N. Ilieșu)
5

Proprietar, vând 3 camere, etaj 2, bloc anvelopat, centrală proprie zona Girocului (N. Ilieșu)

Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, foarte luminos și excelent poziționat, situat în Timișoara, zona Girocului (strada Nicolae Ilieșu). Proprietatea are o suprafață utilă de 63 mp (fără balcon) și este situată la etajul 2 dintr-un imobil cu 4 etaje. Locuința este ideală pentru un cuplu tânăr, ...

1744 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

 Vând casă cu etaj Mehala, Timisoara
9
6

Vând casă cu etaj Mehala, Timisoara

Vând casă cu etaj si gradina mare, Mehala - inainte de piata zona fara blocuri. (suprafată totală 739 mp), formată din două apartamente, centrală proprie, canalizare. Parter 106 mp format din 5 camere bucătărie baie, hol. Etaj 88 mp format din 3 camere bucătărie ,baie ,hol, cu ieșire terasă 27mp. Garaj ...

1495 EUR/m2 | 194 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, decomandat, confort I, Sagului 20

Apartament 2 camere, decomandat, confort I, Sagului

Proprietara, acte in regula, la zi. Vand apartament 55,6 mp suprafata utila conform RLV recent facut. etaj 2 din 4. 2 camere, decomandate, confort I, 2 holuri, baie mare cu geam, dus pe podea (dar a fost cada de fonta, inainte) bucatarie spatioasa, apometre radio recent instalate în tot blocul, camara, ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
10

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament deosebit , 121 mp, luminos si spatios in zona foarte linistita
9

Descriere Proprietar vand apartament cu 3 camere decomandat,intr-o zona de case foarte linistita cu vecini de treaba (romani). Caracteristici : - 121 mp - 2 dormitoare, dressing, baie (cu vana si 2 geamuri) , bucatarie + living open space , terasa (inchisa complet cu geamuri de termopan tripane) si ...

2190 EUR/m2 | 121 m2

Timisoara, Timis

Pozite excelenta. Bucatarie inchisa. Etaj 1. Bloc NOU-FINALIZAT
5
17

Vand apartament 2 camere DECOMANDAT, ETAJ 1, in bloc NOU-FINALIZAT, izolat termic exterior, aflat la limita dintre Timisoara si Giroc, langa benzinaria ESO, 53 mp utili + TERASA de 7 mp. Bucatarie INCHISA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, ...

1906 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro
10
11

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro Specificații: Decomandat, confort 1 Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Vand apartament 4 camere
10
9

Vand apartament 4 camere

Cu suprafata generoasă de 111mp utili,et.1,curte comuna,hol de acces,baie si toaleta de serviciu,bucătărie, cămară de alimente si rafturi,gresie,faianță,parchet,geamuri termopane si jaluzele aluminiu,plasa,usa siguranta cu închidere in patru parti,centrala gaz dar si teracote,una Gioconda,terasa si garaj(suprafata ...

1802 EUR/m2 | 111 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere confort 1
3

Vand apartament cu 2 camere confort 1

Propietar vand apartment cu 2 camere comfort 1 semidecomandat ,etaj 2 zona Circumvalatiunii chiar in spate la Penny,centrala termica,parchet laminat,55 mp,pret 125000 de euro negociabil.

2273 EUR/m2 | 55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Propietar Vand teren Extravilan sau inchiriez in  zona Mehala Timisoara
2
1

Propietar Vand teren Extravilan sau inchiriez in zona Mehala Timisoara

Propietar, vand teren extravilan 9281 mp cu posibilite de investitie mare in viitor se afla in planul de dezvoltare Pug al orasului,terenul se afla la cativa metri de intravilanul orasului Timisoara,langa Rpg Village vand sau inchiriez,pretul este negociabil.

9,281 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand teren
1
2

Proprietar vand teren

Vand teren1534 metri patrati în Sanmihaiul Roman cu posibilitatea de intravilan și de construcții. preț 50000 negociabil. Tel

1,500 m2

Timisoara, Timis

Propietar vând apartament 3 camere Torontal, Vox
9
1

Propietar vând apartament 3 camere Torontal, Vox