Promovat
Apartament 4 camere, 130 mp, parter + demisol locuibil, garaj, lângă Complex Studențesc
17
8

Proprietar vând apartament modern, total decomandat, situat într-un bloc P+4 (1988), la parter, cu demisol locuibil conectat prin scară interioară, în apropiere de Complexul Studențesc, cu acces rapid spre centru. Apartamentul are vedere pe două părți și beneficiază de lumină naturală pe tot parcursul ...

1577 EUR/m2 | 130 m2

Stefan%252525252525252525252525252525252bcel%252525252525252525252525252525252bMare, Timisoara, Timis

Promovat
954 mp în Iosefin, Timișoara - 2 case independente, str. Gelu 220.000 EUR | Direct de la proprietar
8
9

Vând proprietate de 954 mp pe strada Gelu, în zona Iosefin Gara, una dintre cele mai liniștite și frumoase zone vechi ale Timișoarei. La doar 2 minute pe jos de Pasarela Gelu, malul Begăi și pistele de biciclete recent modernizate. Despre teren Suprafața totală: 954 mp, front stradal 12.5 metri, împărțit ...

1183 EUR/m2 | 186 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Mobilat,40 mp,Etaj 2,Cu Centrala Proprie,Bloc 2001,Cu Loc Parcare,Neg
14
3

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Lung,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1756 EUR/m2 | 39 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere   Zona Marasti
8
5

Apartament 2 camere Zona Marasti

Apartament 2 camere Zona Marasti Apartament situat ultracentral, la doar 2 minute de Piața Unirii, Spitalul Municipal, Parcul Botanic și Profi. O locație excelentă, cu acces rapid la toate punctele de interes din zonă. Suprafață: 40 mp Compartimentare: 2 camere Ideal pentru 1 2 persoane Apartamentul ...

2500 EUR/m2 | 40 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand  duplex lipovei britis scholl  aradului
7
2

vand duplex lipovei britis scholl aradului

proprietar vand duplex zona Lipovei Aradului( Armoniei )5 camere in imediata apropiere de Brits scoll , posibil mobilat,3 locuri de parcare , poziționare foarte bună,magazine școli grădiniță în apropiere, relații suplimentare la telefon

2363 EUR/m2 | 135 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Propietar inchiriez cu contract anaf o garsoniera la un băiat care sfințește locul
5
15

Propietar inchiriez cu contract anaf aceasta garsoniera doar ca acuma au nenorocit-o chiriașii și nu mai am nerv sa o readuc la cum arata în pozele acestea când le-am dat-o este la et 4 cu acoperis în calea sagului lângă restaurant Nora are 15 mp utili o dau cu doar 600 de lei chirie lunara și 1000 de ...

2133 EUR/m2 | 15 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Vând Apartament cu două camere în zona Girocului
6
4

Vând Apartament cu două camere în zona Girocului

Proprietar.Vând apartament cu două camere de 40 de metri pătrați în zona Girocului, la etajul 5, acces la strada principală, foarte aproape de mijloace de transport în comun, de grădinițe și școli, acces la magazinele mari Penny, LiDL, Kaufland, Sud Plaza, aproape de parcul de joacă din Pădurice, aproape ...

1838 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand sau inchiriez o casa. Pret negociabil!
10
8

Vand sau inchiriez o casa. Pret negociabil!

VAND SAU INCHIRIEZ O CASA, situata la sala olimpia. Anul constructiei 2000. Casa are suprafata construita de 210 mp, parter si etaj. Curtea cu gradina in jur de 370 mp. Casa este formata din 5 camere, 2 holuri, 2 bai, o bucateria cu o camera de servit masa, 4 camere si bucaterie sunt complet mobilate, ...

1662 EUR/m2 | 210 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament  ultracentral
4
57

Proprietar vând apartament ultracentral

Proprietar vând apartament cu 5 camere, 2 băi, bucătărie i boxă. Suprafață de aproximativ 115 m2, ultracentral, lângă Piața Unirii; cu centrală termică proprie, izolație, ferestre termopan, curte interioară cu drept de parcare pentru locatari. Ideal pentru închiriere în regim turistic.

1478 EUR/m2 | 115 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

vand garsoniera
6
9

vand garsoniera

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4 Preț: 34000euro negociabil. Tel.

1619 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan Dunăre Divici Comuna Pojejena
3
2

Teren intravilan Dunăre Divici Comuna Pojejena

De vânzare teren + casă din cărămidă construită în 1917 acoperișul este căzut se poate demola parțial iar peretele de la stradă să rămână gard Terenul este la Dunăre în mijlocul satului casa are curent și o fântână în curte Front stradal 21.7m Lungimea de 32.1 Din casă se văd vapoarele care navighează ...

720 m2

Timisoara, Timis

Vînd teren intravilan construibil
10
15

Vînd teren intravilan construibil

Plec din țară,Teren intravilan Construibil,intre case, Dragsina, curent electric cu contor 220 v pe parcela i ,737 mp, front 18 m, apă Aquatim pe parcela Eventual schimb,etc ..26550 E.. schimb cu mașina,etc ..ofer primesc diferență Primesc casa cărămidă,renovabila, max ,25 km de Timișoara,ofer diferență ...

737 m2

Timisoara, Timis

garsoniera de la proprietar
3
9

garsoniera de la proprietar

Proprietar , vand garsoniera , 17 mp , mobilata , baie cu dus ,clima , zona Lipovei , et 5 ,nu se accepta credit . Zona linistita , acces imediat piata , magazine , mijloace de transport in comun , potrivita pentru o persoana la studii sau ca investitie . tel

2235 EUR/m2 | 17 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament deosebit , 121 mp, luminos si spatios in zona foarte linistita
9

Descriere Proprietar vand apartament cu 3 camere decomandat,intr-o zona de case foarte linistita cu vecini de treaba (romani). Caracteristici : - 121 mp - 2 dormitoare, dressing, baie (cu vana si 2 geamuri) , bucatarie + living open space , terasa (inchisa complet cu geamuri de termopan tripane) si ...

2190 EUR/m2 | 121 m2

Timisoara, Timis

Teren Blașcovici Timișoara
6
18

Teren Blașcovici Timișoara

Terenul are o suprafață de 500 metri pătrați. Terenul se află pe Strada Corina Irineu 3. Măsurătorile topografice sunt trecute în CF .Prețul este negociabil. Art. 1 Procentul maxim de ocupare a terenului (78) Pentru utilizările admise - 35%, Art. 2 Coeficientul de utilizare maxim a terenului (80) ...

500 m2

Timisoara, Timis

vand casa in Timisoara
16
6

vand casa in Timisoara

Vand in exclusivitate fara comisiom casa in Timisoara zona Lunei aproape de Casa de Pensii . cu suparfata de de 70 mp cu curyr proprie format din hol bucatarie cu camara cu acces in pod,baie,2 camere plus o camera mica anexe.Casa este de caramida se poate mansarda.Este locuibila ,dar necesita renovare.Are ...

2000 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera  24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta
10
9

Proprietar vand garsoniera 24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta

Proprietar, ofer spre vanzare garsoniera situata in Timisoara, pe strada Polona nr. 2, parter, fiind primul bloc de pe strada principala, chiar la intrarea dinspre oras centura, conform locatiei din harta atasata. Garsoniera este situata la parter, oferind acces facil. Imobilul este intabulat in Cartea ...

1500 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand duplex modern, mobilat complet, curte + terasa   Giroc, Calea Urseni
12
3

Proprietar vand duplex modern, mobilat complet, curte + terasa Giroc, Calea Urseni

Proprietar persoana fizica fara comision Telefon: Pret: 164.900 euro - negociabil Duplex modern, complet mobilat si utilat Giroc, zona Calea Urseni, strada Galbenelelor (strada va fi asfaltata anul acesta). Toate utilitatile. Duplex modern, ideal pentru mutare imediata, fara investitii suplimentare, ...

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Vand teren 647m2 Strada Fedra
1
8

Vand teren 647m2 Strada Fedra

Vand teren intravilan, 647m2 pe Strada Fedra

647 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vând casă individuală Timișoara-Ronaț
10
16

Vând casă individuală Timișoara-Ronaț

Vând casă individuală cu un regim de înălțime P+M, situată în Timișoara zona Ronaț. Casa dispune de bucătărie ,living ,birou ,trei dormitoare curte și grădină, având o suprafață construită de 138 m . În curte este și o anexă cu magazie terasă exterioară și cameră tehnică. Imobilul se află în stare bună,are ...

16 EUR/m2 | 138 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând cavou.in cimitirul Cosminului?  ? central, , informații suplimente  la telefon !
1

Proprietar vând cavou.in cimitirul Cosminului? ? central, , informații suplimente la telefon !

Cimitirul Cosminului spzine Parohiei Elisabetin! Cavoul are.8 locuri libere

Timisoara, Timis

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter
10
36

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter, suprafata utila 67mp, baie cu geam, hol lung, balcon inchis, bucatarie, parchet, gresie, faianta, centrala termica pe gaz. Pret: 118.000 Euro

1761 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter
10
35

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat cochet, suprafata utila 33.56mp. Pret: 75.000 Euro Negociabil

2206 EUR/m2 | 34 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera
9
34

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera confort 1,38 mp, baie, bucatarie,balcon inchis, hol,mobilat si utilat.,termopane. Pret: 250 Euro !

10 EUR/m2 | 30 m2

Cetate, Timisoara, Timis

Salvează căutarea