Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
5

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand ap.3 camere, dec, Calea Sagului, etaj 9, 65 mp
10
6

Anunt apartament 3 camere Timisoara proprietar vand ap. 3 camere decomandat, 65,3 mp Calea Sagului nr.53, balcon logie Se vinde apartament cu 3 camere decomandate situat in Timisoara, zona Calea Sagului, la etajul 9 din 10 intr-un bloc construit in 1977, cu 2 lifturi. Suprafata utila: 65,3 ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
954 mp în Iosefin, Timișoara - 2 case independente, str. Gelu 220.000 EUR | Direct de la proprietar
8
11

Vând proprietate de 954 mp pe strada Gelu, în zona Iosefin Gara, una dintre cele mai liniștite și frumoase zone vechi ale Timișoarei. La doar 2 minute pe jos de Pasarela Gelu, malul Begăi și pistele de biciclete recent modernizate. Despre teren Suprafața totală: 954 mp, front stradal 12.5 metri, împărțit ...

1183 EUR/m2 | 186 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Bloc 2001,Cu Centrala,Etaj 2, Mobilat,Usor Neg
14
1

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1713 EUR/m2 | 40 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Camera 12mp+baie proprie
6
24

Camera 12mp+baie proprie

Fără comision! Locație excelentă: Situată pe Bld. 16 Decembrie nr. 47A, lângă Pompieri, în spatele blocului turn. La doar 10 minute de mers pe jos până în centrul Timișoarei și la câțiva pași de Kaufland.Brancoveanu.Iozefin. Autobuzul 33 sau E1.E7.E8 la 2 minute de mers pe jos + magazine și alte facilități ...

2042 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Apartament  Iosefin lângă piata.
1
11

Apartament Iosefin lângă piata.

Vand apartament,direct proprietar în piata iosefin lingă piata demisol,40m2,are3camere, 2intrari,mobilat,frigider,masina spălat,bun pt atelier tocilar,birou,depozit, locuit,

1350 EUR/m2 | 40 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Afacere!Vand sau schimb
10
10

Afacere!Vand sau schimb

VAND SAU SCHIMB CASA CU 10 APARAMENTE ,aprox.500 metri pătrați locuibili -Casa este un complex de 8 apartamente de 2 camere,bucătărie, baie și 2 garsoniere toate amenajate. -Casa se afla in zona dedeman-lipovei,aproape de iulius town, situata intr-o zona de case,foarte linistita,fara trafic si poluare ...

4 EUR/m2 | 500 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

vand garsoniera
6
10

vand garsoniera

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4 Preț: 33500euro negociabil. Tel.

1595 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vind casă în Hodoni jud Timiș, 17 km de Timișoara,preț.72000 Euro
5
7

Vind casă modulară, făcută pe schelet metalic, din panouri sandwich, Living cu bucătarie open space, dormitor, 2 bai, hol și terasă, construită în anul 2020, Utilități: apă curentă, canalizare, curent trifazic, instalație electrică nouă în toată casa, instalație pt calorifere și centrală termică , finisată ...

1000 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Proprietar , vand 2 terenuri intravilan pentru casa ,zona metro 2, Timisoara
4
7

Proprietar, vand 2 parcele de teren: Primul cu suprafata de 748 mp ,FS 16ml, in zona Metro 2, Strada Slt. Ioan Grosaru. Destinatia conform puz este pentru locuinte unifamiliale. Suprafata : 748 mp Regimul de inaltime : S+P+2E POT max: 35% CUT 1,00 Front stradal : 16 ml Pret : 75.000 euro Al doilea ...

735 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Reducere pret !!! 1|2 Duplex Urseni | P+1 | Comision 0% !
9
2

Reducere pret !!! 1|2 Duplex Urseni | P+1 | Comision 0% !

COMISION 0%! Agentia imobiliara Gruici Estate propune spre vanzare jumatate de duplex spațios, luminos și foarte bine construit, finalizat în anul 2023, in Urseni pe strada Ramet. Locuința se vinde complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru mutare imediată. Situat într-o zonă liniștită, proprietatea ...

1600 EUR/m2 | 125 m2

Timisoara, Timis

garsoniera de la proprietar
3
9

garsoniera de la proprietar

Proprietar , vand garsoniera , 17 mp , mobilata , baie cu dus ,clima , zona Lipovei , et 5 ,nu se accepta credit . Zona linistita , acces imediat piata , magazine , mijloace de transport in comun , potrivita pentru o persoana la studii sau ca investitie . tel

2235 EUR/m2 | 17 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Ocazie!! Dumbravita | Etaj 3 | 112 mp utili + 18 mp terasa | Mobilat si utilat!!!
10

COMISION 0%!!! Agenția imobiliară Gruici Estate vă propune, în exclusivitate, spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat la etajul 3 din 3, în Dumbrăvița, pe strada Mikszáth Kálmán, într-o zonă aflată în continuă dezvoltare. Apartamentul are o suprafață utilă de 112,18 mp, la care se adaugă ...

982 EUR/m2 | 112 m2

Timisoara, Timis

Suprafata generoasa. Aproape de Profi. Etaj intermediar. Lift. 2 Locuri de Parcare
11
5

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere, bloc nou, situat chiar la limita dintre Giroc si Timisoara, pozitie excelenta, aproape de Profi si de Eso. Incalzire in pardoseala, Bloc cu lift, Model foarte bine compartimentat, suprafata generoasa, 2 bai, dressing, terasa, zidarie caramida, 2 locuri de Parcare ...

1865 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Fara comision. nou in oras. lift.
9
5

Fara comision. nou in oras. lift.

Ofer spre vanzare FARA COMISION, apartament cu 2 camere, aproape de Shopping City si de LIDL, in bloc nou, CF de Timisoara, model bine compartimentat, lift, incalzire in pardoseala, aer conditionat, terasa, loc de parcare inclus in pret, baie cu geam, zidarie complet caramida. Disponibil imediat. Pret ...

1970 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Loc de veci de vinzare  in Timisoara

Loc de veci de vinzare in Timisoara

Vind loc de veci in Timisoara , cimitir str. Cosminului .

Timisoara, Timis

Pozitie excelenta. 4 Dormitoare. Bucatarie inchisa.
3
10

Pozitie excelenta. 4 Dormitoare. Bucatarie inchisa.

De vanzare duplex intr- o pozitie foarte buna, aproape de str. Mielei - Giroc, cu urmatoarea compartimentare: Parter: hol, baie, birou, debara sub scara, bucatarie inchisa, camera de zi, terasa; Etaj: hol, 3 dormitoare, dressing, baie, balcon; Pod: spatiu depozitare. Duplexul dispune de incalzire in ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Buziasului, case cu potential, zona linistita
9
11

Buziasului, case cu potential, zona linistita

Va prezentam pentru vanzare 2 case de caramida intr-o singura curte ,din zona Lunei, care ofera sansa de a realiza un camin ideal pentru doua familii sau pentru cei interesati de un proiect de renovare intr-o zona linistita de case. Este o proprietate cu potential ridicat, cu acces facil catre centrul ...

1984 EUR/m2 | 126 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar. COMISION 0%. Nou. CF Timisoara. Bucatarie inchisa. LIFT.
10
5

Proprietar, Comision 0%, vand apartament cu 2 camere, la etaj intermediar, bucatarie INCHISA, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT in comun. Suprafata utila 51 mp + terasa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri tripane. Loc de parcare inscris ...

2049 EUR/m2 | 51 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament decomandat cu două camere!
5
7

Apartament decomandat cu două camere!

Proprietar, persoană fizică, vând apartament cu două camere, decomandat, 47,68 mp,etaj 6 din 10, zona Dâmbovița, renovat complet, absolut totul nou. Prețul este 86500 euro.

1814 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, Piata Maria, 108mp, 229000 euro
10
5

Vând apartament cu 3 camere (modificat din 4 camere), locat în Piața Maria, în cladire istorică, în suprafață de 110mp, dispus astfel: living, 2 dormitoare mari, bucatarie generoasă si loc de luat masa, cămară de alimente și depozitare, două băi, balcon spre stradă, terasă spre curtea interioară, etaj ...

2082 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament 3 camere, Calea Sagului
10
4

Proprietar, vand apartament 3 camere, Calea Sagului

Proprietar, vand apartament cu 3 camere, decomandat, cu suprafața de 67 mp, situat în zonă Calea Șagului, str. Fraternitatii, la doar câteva minute de Shopping City (5 minute de mers pe jos). Apartamentul este la etajul 3 din 5, într-un bloc dotat cu lift, și este foarte bine întreținut, fiind ideal ...

1776 EUR/m2 | 67 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casă individuală modernă, complet mobilată   Zona Buziașului, Timișoara VÂNZARE DIRECT DE LA PROPRIE
5
7

Casă individuală modernă, complet mobilată Zona Buziașului, Timișoara VÂNZARE DIRECT DE LA PROPRIE

Casă individuală modernă, complet mobilată Zona Buziașului, Timișoara VÂNZARE DIRECT DE LA PROPRIETAR Vă propunem spre vânzare o casă individuală, construită în 2008 și renovată integral în 2020, situată în oraș, într-o zonă liniștită și bine conectată din zona Buziașului. Caracteristici ...

2148 EUR/m2 | 135 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Proprietar sau inchiriez vand fara comision 0491735400381
10
93

Proprietar sau inchiriez vand fara comision 0491735400381

Garsoniera Fraidorf Et 1 cu.centrala proprie 180 chirie+ 300 garantie

1186 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea