Promovat
Proprietar, vând apartament 2 camere 57m  115.000euro Mehala
5
2

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m 115.000euro Mehala

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m în Complexul Sunbelt ,Mehala 115.000 euro. Apartamentul se află la faza de amenajări interioare ceea ce constituie un avantaj deoarece clientul poate alege modelul de podele sau gresie Blocul are izolație exterioară cu vată bazaltica nu cu polistiren, două ...

2018 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand Teren
3
2

Vand Teren

Vând teren intravilan Agricol pe Calea Torontarului , Zona industrială langa RAR , cu drept de racordare și canal gratuit .preț 100 EUR m

Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala Giroc
12
2

Casa individuala Giroc

Casă de vânzare Se vinde casă spațioasă, bine compartimentată, perfectă pentru o familie care își dorește confort și posibilitatea de a-și personaliza finisajele. 3 dormitoare 3 băi living open-space cu bucătăria ieșire din living pe terasa din spate dormitor matrimonial cu baie ...

2000 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Langa ESO. Etaj intermediar. Decomandat. 2 Bai. Suprafata generoasa
9
18

Vand apartament 3 camere, 2 bai, DECOMANDAT, 74 mp utili + TERASA, in BLOC NOU, izolat termic exterior, situat langa Benzinaria ESO, in zona Girocului, avand acces facil la mijloace de transport si magazine. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, ...

1865 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%. Etaj 1. Bloc Nou. Timisoara. DECOMANDAT. Bucatarie inchisa
17
20

PROPRIETAR, vand apartament 2 camere, ETAJ 1, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 54 mp + TERASA 5 mp, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. Un loc de parcare inscris in CF ...

2057 EUR/m2 | 53 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Pozite excelenta. Bucatarie inchisa. Etaj 1. Bloc NOU-FINALIZAT
5
17

Vand apartament 2 camere DECOMANDAT, ETAJ 1, in bloc NOU-FINALIZAT, izolat termic exterior, aflat la limita dintre Timisoara si Giroc, langa benzinaria ESO, 53 mp utili + TERASA de 7 mp. Bucatarie INCHISA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, ...

1906 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10

2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR Apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2. Suprafață totală de 56 mp (54 mp utili + balcon tip logie), poziționat pe colț, cu lumină naturală pe tot ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera parter, Piata Unirii
5

Apartament 1 camera parter, Piata Unirii

Proprietar, vand apartament cu 1 cameră situat în Piața Unirii, la parterul unei clădiri istorice aflate în curs de reabilitare. Apartamentul are vedere în curtea interioară, oferind liniște și intimitate. Compartimentare: 1 cameră hol debara baie Suprafață utilă: 38 mp Încălzirea ...

2895 EUR/m2 | 38 m2

Piata+Unirii, Timisoara, Timis

Inchiriez parcare auto
3

Inchiriez parcare auto

Inchiriez parcare imprejmuita, cu supraveghere video si iluminat, curent trifazat. Pretul poate sa difere Mai multe detalii la

Timisoara, Timis

Vând teren la Pădureni
2
2

Vând teren la Pădureni

Vând teren pentru casa la Pădureni jud Timiș 15 km de Timișoara 500 mp.22000 euro

500 m2

Timisoara, Timis

PROPRIETAR vand duplex in Mosnita, locatie excelenta, toate utilitatile, finalizat
10
4

PROPRIETAR vand 1 2 duplex in Mosnita, cartier Serena 3, situat la 500 metri de noul LIDL de pe Drumul boilor. Regim de inaltime P+Pod cu placa de beton. Suprafata utila 75 mp + terasa acoperita de 15 mp, teren 315 mp, front stradal 9 ml, acces auto. Constructie noua finalizat în 2026, caramida Porotherm, ...

1893 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Vand casa+teren Cal Buziasului
1

Vand casa+teren Cal Buziasului

Vând casa p+1 +o casa bătrâneasca suprafata totala 1800m ,front stradal 20m 2 intrari auto ,aproape de noul stadion Lego ,aproape de cabinet medical,grădinițe, scoli ,centura. Casa din fata e p+1la parter sunt 2 camere +baie ,etaj 2 camere ,bucătărie și baie. Casa din spate e compusa din 4 camere ,bucătărie ...

216 EUR/m2 | 1,850 m2

Timisoara, Timis

Proprietar apartament 3 camere
5

Proprietar apartament 3 camere

De vanzare apartament 3 camere, decomantat, ,et.4 , acoperis nou ,2 bai ,2 balcoane ,bucatarie cu spatiu de debara ,vedere pe doua parti.

1829 EUR/m2 | 70 m2

Modern, Timisoara, Timis

Proprietar vând casă 3 camere
3
7

Proprietar vând casă 3 camere

Proprietar vând casă 3 camere zona steaua Sau schimb cu apartament 2 camere plus diferență. Centrală pe gaz, anexe, curte și grădină. Baie cu vană Bucătărie plus bucătărie de vară. Chiuveta în curte, foișor cu acoperiș Stație de autobuz în fața casei, foarte aproape de Mall Calea Șagului. Prețul este ...

1227 EUR/m2 | 110 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat
5

Apartament 3 camere decomandat

Proprietar, vând apartament cu 3 camere, decomandat, 2 balcoane închise, o baie, complet mobiltat, toate electrocasnicele (exceptând mașina de spălat și centrala) + mobilierul sunt noi, au fost achiziționate la sfârșitul anului trecut. Apartamentul se află la 2 minute (mers pe jos) de Bega Lipovei, ...

2129 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Casă individuală Mehala
10
45

Casă individuală Mehala

Va prezentam spre vânzare în exclusivitate casa individuala Mehala In zona bine conectat la facilități urbane,in vecinătatea imediată Piata de Gros ,Profi, mijloc de transport, grădinița , școli în imediat apropierea str.M.Petre Domășneanu , Pensiunea Zefir Casa din cărămidă Teren generos 1400 ...

206 EUR/m2 | 1,400 m2

Mehala, Timisoara, Timis

vand teren intravilan sacalaz 616mp posibil rate
4
3

vand teren intravilan sacalaz 616mp posibil rate

teren intravilan in sacalaz, parcela cu 2 fronturi stradale, pentru investitie, posibilitate achizitie in rate, 616 mp

616 m2

Timisoara, Timis

Teren casa SAU  duplex Metro 2
1
30

Teren casa SAU duplex Metro 2

Va prezentam in exclusivitate spre vânzare teren intravilan PUZ pentru duplex sau casa individuala Situat între case locuite Zona Metro 2 Ideal pentru investiție! Parcela de 1000 Mp Front stradal două Utilitățile sunt in la 80 m Urbanism la zi Pot 35% Înălțime 12 m 75000 ...

1,000 m2

Timisoara, Timis

Teren casa zona Metro 2
1
58

Teren casa zona Metro 2

Oportunitate investiție! Cel mai bun preț Teren intravilan În imediata vecinătate Str.Corneliu Ursu 800 mp 17 m front stradal POT 40% S + P + 2 E Case locuite in vecinatate Drumul este pietruit, toate utilitățile sunt la 80 fata parcela Posibilitatea de a construi duplex sau casa ...

800 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vând teren cu PUZ de blocuri. 4

Vând teren cu PUZ de blocuri.

Vând 3 parcele de teren intravilan, cu suprafețe de 4500 mp, 11000 mp și 5500 mp, compacte ,cu front de 62 mp, perfect plan, cu PUZ emis de blocuri cu regim D+P+3+Er, POT 40%, CUT 2. Zona Torontalului, vis a vis de Metro 2,Timișoara. Utilități la teren. Se poate vinde integral sau parcele.

Timisoara, Timis

vand garsoniera
6
9

vand garsoniera

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4 Preț: 34000euro negociabil. Tel.

1619 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere bloc nou  IRIS Aradului
10
5

Apartament 2 camere bloc nou IRIS Aradului

Proprietar vind apartament 2 camere Ansamblul IRIS strada Marginii Finalizat in 2024 Certificat nZEB Panouri solare Pompe de căldură Termoizolație 20 cm 2 lifturi Kone Supraveghere video Apartamentul este situat la etajul 7 din 11 cu suprafața utila de 58.6 mp. Apartamentul dispune de: ...

2627 EUR/m2 | 59 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Proprietar vand 2 case alaturate ideal BIROURI, CABINET MEDICAL, SEDIU FIRMA, etc.
10
5

Proprietar vand 2 case alaturate, Zona Fratelia-Sagului(la 3 minute cu masina de Shopping City). Terenurile celor doua case insumate au 953 mp. Frontul stradal deschiderea 18 m, adancimea terenului este de 53 m. Terenul de casa in zona se vinde cu cca. 220 euro mp. Casele au extrase cf separate, numere ...

1509 EUR/m2 | 165 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Salvează căutarea