Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Mobilat,40 mp,Etaj 2,Cu Centrala Proprie,Bloc 2001,Cu Loc Parcare,Neg
14
3

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Lung,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1756 EUR/m2 | 39 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Ocazie unică! Proprietar vând urgent apartament 3 camere vis-a-vis de Shopping City. Negociabil!!
10
12

PROPRIETAR, vând urgent apartament zona Steaua, vis-a-vis de Shopping City, 65mp, 3 camere decomandate, 2 bai (1 baie cu vana) et4 5, spatiu de depozitare generos(pod inalt cu posibilitati de mansardare 40mp), cu vedere spre parc, bucatarie prelungita cu balcon inchis cu termopan(intrare in balcon din ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere, 130 mp, parter + demisol locuibil, garaj, lângă Complex Studențesc
17
8

Proprietar vând apartament modern, total decomandat, situat într-un bloc P+4 (1988), la parter, cu demisol locuibil conectat prin scară interioară, în apropiere de Complexul Studențesc, cu acces rapid spre centru. Apartamentul are vedere pe două părți și beneficiază de lumină naturală pe tot parcursul ...

1577 EUR/m2 | 130 m2

Stefan%252525252525252525252525252525252bcel%252525252525252525252525252525252bMare, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere   Zona Marasti
8
5

Apartament 2 camere Zona Marasti

Apartament 2 camere Zona Marasti Apartament situat ultracentral, la doar 2 minute de Piața Unirii, Spitalul Municipal, Parcul Botanic și Profi. O locație excelentă, cu acces rapid la toate punctele de interes din zonă. Suprafață: 40 mp Compartimentare: 2 camere Ideal pentru 1 2 persoane Apartamentul ...

2500 EUR/m2 | 40 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

garsoniera de la proprietar
3
9

garsoniera de la proprietar

Proprietar , vand garsoniera , 17 mp , mobilata , baie cu dus ,clima , zona Lipovei , et 5 ,nu se accepta credit . Zona linistita , acces imediat piata , magazine , mijloace de transport in comun , potrivita pentru o persoana la studii sau ca investitie . tel

2235 EUR/m2 | 17 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar vând Proprietate versatilă: locuință, cabinet sau pensiune etc
10
19

Casa individuala in zona Aradului, cu regim de inaltime Parter + Etaj, finalizata in 2006. - suprafata utila de 190 mp. - teren de 450 mp, cu 2 fronturi stradale de 25 17 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din BCA, termoizolata exterior, acoperis de tigla. - Compartimentare: ...

1658 EUR/m2 | 190 m2

Timisoara, Timis

Proprietar. Vand apartament zona Iosefin
10
8

Proprietar. Vand apartament zona Iosefin

VAND apartament mare in cladire istorica (an 1904), pe str. Iancu Vacarescu (vizavi de Piata Iosefin) ideal pentru un birou notarial sau de avocatura. Suprafata utila 135 mp in apartament + 45 mp la subsol (trecuti in CF)+ pod mare+ gradina. E compus din 3 camere mari + o camera mica de serviciu, baie ...

1050 EUR/m2 | 180 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament cu scara interioara,Dorobanti ,105 mp Ocazie
9
1

Apartament cu scara interioara,Dorobanti ,105 mp Ocazie

Apartament spațios zona Dorobanți , deosebit,105 mp etaj 4 și 5 ,pod deasupra cu țiglă l,iber ,2 balcoane,2 bai Dispune de living open space cu bucătărie,baie ,balcon iar la etaj 2 dormitoare,baie cu cada și balcon .Apartamentul are centrala pe gaz ,vedere panoramica aproape de magazine, scoli,parcare ...

1167 EUR/m2 | 105 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

2 camere Dambovita  65000 euro
5
1

2 camere Dambovita 65000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat etaj 2 , posibilitate de centrală preț 65000 euro tel 0727516012

1444 EUR/m2 | 45 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Schimb cu apartament
12
6

Schimb cu apartament

Vând sau schimb casă la sat in Localitatea Stamora -Germană județul Timiș cu apartament. Casa este compusă din 2 clădiri: prima clădire are 3 dormitoare,2 sufragerii si 1 baie,a 2-a clădire are o camera ,baie,bucătărie,cămară si terasă.Casa nu este finalizata in totalitate. Pentru mai multe detalii va ...

72 EUR/m2 | 900 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat Giroc
5

2 camere decomandat Giroc

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012

1873 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Complex Doina
9

Complex Doina

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere SD, baie, bucătărie, hol ,balcon, curat, renovat fără îmbunătățiri, et. 4 cu acoperiș nou , Amvelopat exterior și renovată casa scărilor, 4 nivel. Mobilat sau nemobilat , cum se dorește, situat în apropierea de complex Doina ,Calea Sagului.Comision la înțel ...

1475 EUR/m2 | 48 m2

DOINA, Timisoara, Timis

Solventul - Gara de Nord
10
10

Solventul - Gara de Nord

Oportunitate de Afacere !!! Vindem 2 imobile unul in fata la drum renovat, compus din 2 apartamente, avand suprafata utila 230 mp, compus din 6 camere, living, 3 bai, 2 bucatari, garaj acces strada,terasa , curte, Al 2 lea imobil construit 2005, compus din 3 camere 2 bai, 1 bucatarie, gradina , curte ...

819 EUR/m2 | 360 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Teren Mehala Piață
1

Teren Mehala Piață

Oferim spre vanzare, teren în suprafață de 3000 mp, cu front la drum pietruit, F=30 ml.

Timisoara, Timis

Mehala P-ta
32
3

Mehala P-ta

Vă oferim spre vânzare proprietate teren +imobil, suprafața casa 340 mp, teren 4500 mp, Front stradal 29 ml ,camere, birou, 2 camere de serviciu, 2 băi, 2 balcoane, salon, Terasă, subsol, cameră tehnică, pivniță, in curte piscină.Zona Mehala.

256 EUR/m2 | 4,500 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

vand  duplex lipovei britis scholl  aradului
7
2

vand duplex lipovei britis scholl aradului

proprietar vand duplex zona Lipovei Aradului( Armoniei )5 camere in imediata apropiere de Brits scoll , posibil mobilat,3 locuri de parcare , poziționare foarte bună,magazine școli grădiniță în apropiere, relații suplimentare la telefon

2363 EUR/m2 | 135 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Vand spatiu comercial 624mp
3

Vand spatiu comercial 624mp

Vand spatiu comercial situat in zona 1 Timisoara pe doua strazi principale C-tin Brancoveanu- ciprian Porumbescu compus din 6 magazine ,curte ,3 apartamente ,10 grupuri sanitare ,curent trifazic ,gaz,apa,canalizare,centrala termica. Spatiul este bine situat pentru activitati comerciale,etc.cu mansarda ...

2500 EUR/m2 | 624 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand duplex modern, mobilat complet, curte + terasa   Giroc, Calea Urseni
12
4

Proprietar vand duplex modern, mobilat complet, curte + terasa Giroc, Calea Urseni

Proprietar persoana fizica fara comision Telefon: Pret: 164.900 euro - negociabil Duplex modern, complet mobilat si utilat Giroc, zona Calea Urseni, strada Galbenelelor (strada va fi asfaltata anul acesta). Toate utilitatile. Duplex modern, ideal pentru mutare imediata, fara investitii suplimentare, ...

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera  24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta
10
10

Proprietar vand garsoniera 24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta

Proprietar, ofer spre vanzare garsoniera situata in Timisoara, pe strada Polona nr. 2, parter, fiind primul bloc de pe strada principala, chiar la intrarea dinspre oras centura, conform locatiei din harta atasata. Garsoniera este situata la parter, oferind acces facil. Imobilul este intabulat in Cartea ...

1500 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

Tm str Grădinarilor, zona Plopi :8340mp intrav.45eur mp,cu utilități,asfalt siCF(6800mp +1540mp )
6
30

Vând 8340mp intravilan 45 euro mp, (392000 euro) proprietar, Timișoara,str.Gradinarilor38a cu toate utilitățile, asfalt ( două Cf-uri alăturate cap la cap :6800mp respectiv 1540mp) Terenul se învecinează cu SC DEPOTM( Grădinarilor 36-38) și e amplasat între str Grădinarilor( cu acces auto lățime ...

8,340 m2

Timisoara, Timis

Comision 0%-apartament 3 camere decomandat liber
9
16

Comision 0%-apartament 3 camere decomandat liber

Comision 0%-apartament 3 camere decomandat situat pe bulevardul C.Sagului,amenajat complet,centrala gaz,mobilat si utilat complet,geam la baie,gata de mutare!Etaj 7din 10 cu lift,bloc anvelopat,ocupabil imediat!

1685 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Comision 0%-teren intravilan 10.266 mp.zona Plopi