Promovat
2 camere | parter | boxa | bloc anvelopat | mobilat si utilat |
7
5

Va ofer spre vanzare: - apartament semidecomandat cu 2 camere, situat in zona Sagului; - etaj P 4 cu acoperis de tigla; - model cu 1 baie cu cada; -balcon generos inchis; -blocul este izolat exterior; -ap dispune de boxă din interiorul balconului; -gradina in fata geamului; - Detalii amenajare : parchet, ...

2000 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Penthouse IRIS Armoniei - Nou si mobilat !
10

Apartament Penthouse IRIS Armoniei - Nou si mobilat !

Apartament penthouse complet mobilat, nu a fost locuit , mobila bucatarie la comanda, dotata utilata electrocasnice Samsung, alarma, terasa 50 mp(pregatita cu priza si antena TV) cu marchiza(cu telecomanda si senzor de vant) si dus, balcon 10 mp, 2 locuri de parcare subteran. Apartamentul are un living ...

3429 EUR/m2 | 70 m2

Aradului%2525252bEst, Timisoara, Timis

Promovat
Clădire multifuncțională
5

Clădire multifuncțională

Vând schimb cu casă cu diferență clădire multifuncțională în zona Bălcescu , aprox 740 mp , parter , 2 etaje + mansardă , în interior este și mezanina , pretabilă pentru diferite activități : Clinică Centru medical Hotel Birouri Spațiu comercial + depozit etc...u casă

1349 EUR/m2 | 740 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 56000
4
4

1 camera Dambovita 56000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră Zona Dâmbovița la parter , posibilitate de centrală , are termopane , rulouri , preț 56000 euro

1556 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament
7
4

Vand apartament

Proprietar, vând apartament 2 camere -zona Circumvalatiunii, Cetatii -semidecomandat et.1 din 4 -suprafață 52 m pătrați -boxa înscrisă in CF cu acces atât din interiorul cât și din exteriorul blocului -climă și centrală proprie -necesită renovare completă -mijloace de transport vis-a-vis -15 minute ...

1913 EUR/m2 | 52 m2

Circumvalațiunii, Timisoara, Timis

PROPRIETAR! Vand apartament  3 camere zona Lipovei
9
5

PROPRIETAR! Vand apartament 3 camere zona Lipovei

Proprietar vând apartament în zona Lipovei cu 3 camere decomandat 66m utili, etaj 4 4, bloc construit în 1986, baie cu geam,pereții izolați,aproape de școli, grădinițe, misloc de transport în comun, Mall.CENTRALA PROPRIE PE GAZ,AER CONDIȚIONAT=în bucătărie și în dormitor. Mai multe detalii la telefo ...

1818 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

vand teren 12000 m.p
4
4

vand teren 12000 m.p

terenul este in zona industreala , in str. cu Shell Gaz, str. ion Slavici, viz-vi de fabrica B&G, pretul pe m.p 115 euro PRET FIX ;teren se afla la strada principala cu front stradal 38 m.l , prin fata trece gaz, canalizare, apa curenta, stalpi de curent , la 30 de m trece tamvaiul din Fraiedrof, ...

12,000 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Vând imobil
10
13

Vând imobil

Oricine care dorește informații !?se poate doar la față locului!! Cine nu despune de acești bani sa nu încerce să ne contacteze!!! Prețul este (fixxxx) 2000 euro mp pretul este fix locatie se afla in Timisoara pe artera principala , zona Aradului , viza-vi complexului Dacia service front stradal 37 ...

1999 EUR/m2 | 531 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, vând apartament 2 camere 57m  115.000euro Mehala
5
1

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m 115.000euro Mehala

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m în Complexul Sunbelt ,Mehala 115.000 euro. Apartamentul se află la faza de amenajări interioare ceea ce constituie un avantaj deoarece clientul poate alege modelul de podele sau gresie Blocul are izolație exterioară cu vată bazaltica nu cu polistiren, două ...

2018 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

unicat, proprietar,TM CENTRAL,3cam+garaj+boxa decomandat,80+30mp teren in folosinta in CF,150.000 e
10
14

unicat, proprietar, Timisoara CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp+30mp teren in folosinta IN CF 150.000 euro Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vand teren cu casa
1
34

Vand teren cu casa

Vand teren cu casa zona Elisabetin gaz canalizare doua camere magazie

1450 EUR/m2 | 100 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Caut garsoniera

Caut garsoniera

Persoana fizica achizitionez garsoniera in Timisoara,pret 35000 euro

1850 EUR/m2 | 20 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Teren Industrial INCONTRO 1.78 HA
10

Teren Industrial INCONTRO 1.78 HA

Spre vanzare teren extravila arabil cu o pozitie foarte buna, proximitatea Parcului industrial Incontro acces facil catre centrura sud Timisoara. Suprafata totala de 17800 mp si deschidere la drum de 51m. Utilitati in apropiere.

17,800 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand cladire comerciala cu vad pietonal
4
1

Vand cladire comerciala cu vad pietonal

Vindem (suntem SRL) cladire cu scop comercial compusa din multiple CF-uri separate, conform releve-ului. Cladirea este pretabila pentru activitati comerciale, depozit sau productie - si are multiple imbunatatiri: acoperis nou, geamuri velux schimbate in mansarda, circuit automatizat de incalzire (2 centrale ...

432 EUR/m2 | 900 m2

Timisoara, Timis

Studio + Curte 41 mp | Parter | Zona Bălcescu | Investiție
10
10

Studio + Curte 41 mp | Parter | Zona Bălcescu | Investiție

Proprietar vând Studio + Curte 41 mp, situat la parterul unei clădiri cu doar 4 apartamente, într-o zonă liniștită din cartierul Bălcescu. Imobilul se află la câteva minute de universități, mijloace de transport, magazine și la aproximativ 10 minute de centrul orașului. Apartamentul a fost renovat ...