Promovat
Teren cu număr de casă și utilități (Proprietar)
6
47

Teren cu număr de casă și utilități (Proprietar)

Vând teren cu destinație rezidențială 554 mp, front 18m orientare sud, în Sânmihaiu Român în cartier nou zona Livada Bănateana cu utilități realizate efectiv curent electric, drumuri de acces, iluminat stradal. Rețea apă lucrari în curs de execuție extindere cartier. Canalizare, asfalt și gaz posibilitate ...

554 m2

VEST, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera decomandat | Spitalul Judetean
7

Apartament 1 camera decomandat | Spitalul Judetean

Apartament cu 1 cameră, decomandat, situat în zona Spitalului Județean, o zonă căutată și apreciată a orașului. Imobilul este amplasat la etajul 3 din 4 + M, într-un bloc izolat termic, oferind confort și eficiență energetică. Suprafață utilă: 34 mp Încălzirea se realizează prin intermediul termoficării, ...

2118 EUR/m2 | 34 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
10

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 180000 euro
6
6

Casa Giroc 180000 euro

Va propun spre vazare o casa moderna , situată într-o zonă liniștită din Giroc , cu acces facil și poziționare excelentă , având acces de pe două străzi imobilul este compartimentat astfel : 3 dormitoare spațioase 3 băi oferind confort sporit pentru o familie bucătărie living luminos ...

1500 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
COMISION 0%. Etaj 1. Bloc Nou. Timisoara. DECOMANDAT. Bucatarie inchisa
17
20

PROPRIETAR, vand apartament 2 camere, ETAJ 1, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 54 mp + TERASA 5 mp, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. Un loc de parcare inscris in CF ...

2057 EUR/m2 | 53 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Langa ESO. Etaj intermediar. Decomandat. 2 Bai. Suprafata generoasa
9
18

Vand apartament 3 camere, 2 bai, DECOMANDAT, 74 mp utili + TERASA, in BLOC NOU, izolat termic exterior, situat langa Benzinaria ESO, in zona Girocului, avand acces facil la mijloace de transport si magazine. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, ...

1865 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Teren intravilan Periam Port
6
9

Teren intravilan Periam Port

Vând teren intravilan 150m2 intabulat, acte în regulă, îngrădit, 5 pomi plantați acum doi ani și flori - lavande! 4500 euro negociabil! Opțional și rulota lemn cu pat dublu, masa și două fotolii care se pot transforma in al treilea loc de dormit, bucătărie și toaletă Thetford, atunci prețul ar fi total ...

150 m2

Timisoara, Timis

unicat,CENTRAL,3cam+garaj+boxa TM decomandat 80mp+30mp teren in folosinta in CF 150k euro
10
8

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: 3 camere Numar bai: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Proprietar direct
4
2

Proprietar direct

Vand apartament 2 camere Timisoara, str. Dropiei, 39 mp, etaj 1, semidecomandat, cu boxa, geamuri schimbate, fara centrala, balcon deschis, necesita renovare, 82.000 euro. Proprietar telefon

2103 EUR/m2 | 39 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere piata Doina
8
1

Apartament 2 camere piata Doina

Aparmament 2 camere 36mp nedecomandat, bine intretinut cu balcon inchis ,rulouri exterioare, centrala termica, clima la etajul 4 (bloc cu 4etaje) Blocul anvelopat recent cu podul izolat , acoperis renvovat ( cu tigla ) casa scarii zugravita in 2025, uscatorie pe etaj, costuri de intretinere mici Scoli, ...

2222 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
9

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere, 2 băi, loc parcare subteran
10
7

Apartament 4 camere, 2 băi, loc parcare subteran

Oferim spre vanzare apartament cu 4 camere, 2 bai, bucatarie si balcon, etaj 3, partial mobilat. Finisaje de lux, incalzire in pardosea, centrala termica pe gaz, aer conditionat, geamuri termopan triplu-stratificat cu izolare termica si fonica excelenta, toate geamurile si usile prevazute cu site retractabile. ...

2235 EUR/m2 | 85 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere la casa
9
7

Apartament 2 camere la casa

ap. 2 camere în curte comună. Se află într-o zonă liniștită la 5 minute de centru, gară, Facultatea de medicină. are podul amenajat, are centrală proprie, aer condiționat. imobilul este pretabil atât pentru investiție cat și pentru locuință personală. Având în vedere poziția excelentă a apartamentului ...

1398 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Vand casa cu etaj cu 2 apartamente separate

Vand casa cu etaj cu 2 apartamente separate

Constructie solida, nemteasca, camere inalte, 3 m, ziduri groase de caramida, acoperis cu tigla. Parter -apartament 3 camere bucatarie si baie. Etaj apartament 3 camere bucatarie si baie, intrare separata din curte. Parter in curte -pretabil activitate comerciala- depozit, atelier, cabinet veterinar, ...

841 EUR/m2 | 220 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Buziasului, case cu potential, zona linistita
9
11

Buziasului, case cu potential, zona linistita

Va prezentam pentru vanzare 2 case de caramida intr-o singura curte ,din zona Lunei, care ofera sansa de a realiza un camin ideal pentru doua familii sau pentru cei interesati de un proiect de renovare intr-o zona linistita de case. Este o proprietate cu potential ridicat, cu acces facil catre centrul ...

1984 EUR/m2 | 126 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Vand garsoniera
7
2

Vand garsoniera

Vand garsoniera 12 metri patrati situata in zona 0 la 5 minute de facultatea de Medicina si farmacie. Garsoniera e stil camin toaleta (are 2 toalete) si dusul sunt la comun. Taxele de intretinere sunt mici 160 de lei iarna si 100 de lei vara. Pretul de vanzare este de 19.000.Detalii la telefon.

1583 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand vila d+p+e+m cu o suprafata generoasa de 540 mp construiti, teren amplu de 950 mp
20
3

Proprietar vand vila d+p+e+m cu o suprafata generoasa de 540 mp construiti pe un teren amplu de 950 mp, compartimentata astfel: demisol 30 mp: camara+camera tehnica, parter 168 mp: living+dining, bucatarie inchisa, camara alimente, baie, 2 dormitoare, etaj 165 mp: 4 dormitoare, dressing, 2 bai, 2 balcoane ...

1109 EUR/m2 | 450 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Apartament de vânzare
9
3

Apartament de vânzare

Vând apartament 2 camere in clădire reabilitata, 82mp etaj1 1 plus geraj cu CF separat 18mp, boxă 9mp. Camere mari, înalte, luminoase. Poziționat central în apropiere de scoli, grădinițe, spatii comerciale și stații de mijloace de transport. Apartament dispune de vedere spre bulevard și spre curtea interioara. ...

1951 EUR/m2 | 82 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Vand casa Timisoara Calea Girocului
5
7

Vand casa Timisoara Calea Girocului

Proprietar, vand casa in Calea Girocului cu doua fronturi stradale,toate utilitatile (gaz,curent,apa,canalizare). Proprietatea este perfecta pentru investitii. Mai multe detalii la telefon.

2409 EUR/m2 | 110 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa tip duplex 4 camere de vanzare Calea Urseni
8
3

Casa tip duplex 4 camere de vanzare Calea Urseni

Proprietar vand duplex cu 4 camere si 2 bai, terasa acoperita si acces auto in curte, suprafata 103 mp utili, toate utilitatile Compartimentare: - parter: 1 dormitor, 1 baie, living spatios, spatiu depozitare sub scara cu usa, bucatarie (care se poate si inchide daca se doreste) terasa acoperita de 13 ...

1796 EUR/m2 | 103 m2

Calea%252525252bUrseni, Timisoara, Timis

Proprietar,Vand ap 3 camere decom. , et 3 Freidorf
9

Proprietar,Vand ap 3 camere decom. , et 3 Freidorf

Propriatar, Vand ap 3 cam decomandat, et 3 , bloc termoizolat ,in zona Freidorf. centrala, aer conditionat,hota,72mp ,mobilat si utilat.Zona linistita.Lidl,Suprmarketuri si 3 parcuri aproape. E3 si E7 pt acces in centrul orasului..etc pret negociabil

1418 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Vînd teren intravilan construibil
10
15

Vînd teren intravilan construibil

Plec din țară,Teren intravilan Construibil,intre case, Dragsina, curent electric cu contor 220 v pe parcela i ,737 mp, front 18 m, apă Aquatim pe parcela Eventual schimb,etc ..26550 E.. schimb cu mașina,etc ..ofer primesc diferență Primesc casa cărămidă,renovabila, max ,25 km de Timișoara,ofer diferență ...

737 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea