Promovat
Apartament 1 camera parter, Piata Unirii
5

Apartament 1 camera parter, Piata Unirii

Proprietar, vand apartament cu 1 cameră situat în Piața Unirii, la parterul unei clădiri istorice aflate în curs de reabilitare. Apartamentul are vedere în curtea interioară, oferind liniște și intimitate. Compartimentare: 1 cameră hol debara baie Suprafață utilă: 38 mp Încălzirea ...

2895 EUR/m2 | 38 m2

Piata+Unirii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,etajul 3,zona Bulevardul Cetatii
14
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Teren de vânzare ,550mp parcela sau 2Parcele alăturate 1100mp.P+E+M,langa Padurea Verde
1
4

Teren intabilan .Cu suprafața de550mp sau 2Parcele alăturate de 1100mp Front stradal situat într-o zonă în plină dezvoltare,langa Padurea Verde în direcția Timișoara ,Ideal pentru Investiție Mobiliara ,Casa individuală sau Duplex ,pe regim de Construire P+E+M .Acces Facilcatre Timișoara ,Aeroport ...

550 m2

Timisoara, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
9

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere  Zona Girocului
8
3

Apartament 3 camere Zona Girocului

De vânzare apartament 3 camere et 5, 63mp + 3mp terasa - zona Girocului. Detalii la telefon

1587 EUR/m2 | 63 m2

Timisoara, Timis

Schimb apartament 4 camere din Timișoara contra apartament 2 camere și plata contravalorii. 5

Schimb apartament 4 camere din Timișoara contra apartament 2 camere și plata contravalorii.

Persoana fizica vand sau schimb apartament din Timișoara, zona Sala Olimpia, etajul 3 (într-un bloc de 7 etaje cu ascensor), cu suprafata utila de cca 100 mp, avand 4 camere, 2 bai, 3 debarale, bucatarie mare, 2 balcoane închise cu termopane, boxa inchisa la subsol, apartament cu încălzire centrala ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere zona Take Ionescu,str.Vasile Lucaci
5
2

Vând apartament cu 3 camere et.4zona Take Ionescu str.Vasile Lucaci, semidecomandat, încălzire colterm,bloc de cărămidă cu acoperiș, balcon închis,baie , bucătărie,gresie, faianță, parchet, patru apartamente pe palier, foarte aproape de scoala generală numărul 16,preț 87000 negociabil,tel.

1426 EUR/m2 | 61 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere decomandat | Boxa la subsol | Girocului-Fratelia
13
7

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandat, situat în zona Girocului-Fratelia, într-o zonă liniștită, fără trafic intens. Apartamentul este poziționat la etajul 3 din 3, într-un imobil construit în 1996, cu pod. Acoperișul din țiglă a fost schimbat în anul 2025, iar ...

1333 EUR/m2 | 90 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vând ap. cu 3 camere ( sau schimb cu garsonieră + diferența )
6
1

Vând ( sau schimb cu garsonieră situată la etajul 1 sau 2 + diferența ) , apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 3, în zona Girocului (Calea Martirilor), într-un bloc anvelopat, aproape de pădurice. Apartamentul este foarte spațios, având și un coridor lung ce pleacă dinspre sufragerie, ...

1905 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar, apartament premium tip duplex, 99.43 mp utili (CF), baroc, la intrare in Dumbravita-Eso
10
4

Direct proprietar ofer spre vânzare un apartament de excepție, dispus pe două niveluri cu scară interioară, situat la intrarea în Dumbrăvița (zona ESO).Locuința face parte dintr-un complex rezidențial exclusivist (doar 3 unități per imobil) și reprezintă o proprietate unică în zonă, adresată unui cumpărător ...

1860 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

teren timisoara
3
1

teren timisoara

Teren intravilan pentru casa duplex. 597 m2 gaz, curent 2 fronturi stradale Aproximativ 35 m2 18 m2 2 km distanta de aquatim epurare aproximativ 1 km de viitoarea rampa de centura de vest drum partial de piatră tere in zona Freidorf Solventul Ronaț

597 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand aparatment 2 camere Baba Dochia- 80000 Euro
4

Vand aparatment 2 camere Baba Dochia- 80000 Euro

Vand apartament 2 camere, decomandat, mobilat, utilat, etajul 3 din 4. Este situat pe artera principala str. Baba Dochia pret 80000 Euro. Tel.

1633 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Teren autostrada a1 Timisoara-Arad 1

Teren autostrada a1 Timisoara-Arad

Vand 10.87 ha teren extravilan, arabil ( persoana fizica ), la autostrada Arad-Timisoara ,drumul judetean Ortisoara Seceani si Nodul de Urcare-Coborare. Centrul de Intretinere si Coordonare al Autostrazii se afla la 100m unde este curent electric, canalizare, apa si gaz. Nodul se afla la jumatatea distantei ...

10,870 m2

Timisoara, Timis

5800 mp Teren Intravilan Remetea Mare 197.200 eur Negociabil
3
5

Vand parcela 5800 mp teren in intravilanul extins Remetea Mare, FS 30 m, situat pe partea stanga pe drumul spre Bucovat, vis-a -vis de cartierul Maria Residence, categoria de folosinta Curti Constructii,certificat urbanism 40% POT, pret 34 euro mp negociabil.

5,800 m2

Timisoara, Timis

Casa tip duplex 4 camere de vanzare Calea Urseni
8
4

Casa tip duplex 4 camere de vanzare Calea Urseni

Proprietar vand duplex cu 4 camere si 2 bai, terasa acoperita si acces auto in curte, suprafata 103 mp utili, toate utilitatile Compartimentare: - parter: 1 dormitor, 1 baie, living spatios, spatiu depozitare sub scara cu usa, bucatarie (care se poate si inchide daca se doreste) terasa acoperita de 13 ...

1796 EUR/m2 | 103 m2

Calea%252525252bUrseni, Timisoara, Timis

Vind 4300 metrii pătrați gradina intravilan Belinț,Timis 23

Vind 4300 metrii pătrați gradina intravilan Belinț,Timis

Vind 4300 metrii pătrați gradina intravilan in Belinț,jud.Timis. Apa curenta,gaz,canalizare. Teren de casa.

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere - Timisoara 2

Vand apartament cu 3 camere - Timisoara

Vand apartament cu 3 camere, 2 bai, 2 balcoane, etajul 3, garaj sub bloc. Zona Hotel Strelitia-Timisoara

2071 EUR/m2 | 70 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Proprietar Vand Penthouse langa British School
8
2

Proprietar Vand Penthouse langa British School

Vand apartament cu 3 camere, 2 bai, 83 mp, 2 terase 32 mp respectiv 24 mp (Pergola, Gratar etc) Etaj 2, singur pe nivel, 4 vecini in bloc, mobilat si utilat, 2 locuri parcare, Str. Tristan Tzara, langa British School. Pret 195,000 Euro

2349 EUR/m2 | 83 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

Promovat
proprietar-vand ap 1 cam-daliei 18 (calea urseni)
5

proprietar-vand ap 1 cam-daliei 18 (calea urseni)

detalii: _str.Daliei 18, etaj 1, vedere spre intrarea blocului _34 MP utili _aer conditionat _incalzire calorifere _parchet gresie faianta _mobilat si utilat modern (se vinde mobilat) _balcon fals (fara acces) _loc parcare ACOPERITinclus in pret _5 min distanta de SUD PLATZA _10 min distanta de Complexul ...

2353 EUR/m2 | 34 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Teren Braytim Antene
1
16

Teren Braytim Antene

Vand teren 11600 mp , in Timisoara langa Uzina de Apa str. Lavandei, toate utilitatile in fata parcelei.

11,600 m2

Timisoara, Timis

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat
3
16

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat

Vand apartament 2 camere DECOMANDAT, in bloc NOU-FINALIZAT, ETAJ 1, izolat termic exterior, aflat la limita dintre Timisoara si Giroc, langa benzinaria ESO, 53 mp utili + 7 mp TERASA. Bucatarie INCHISA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa ...

1906 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
11

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...