Promovat
Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-180000
9
3

Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-180000

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,2 bai ,2 balcoane tip loja, inchise,amenajat, mobilat si utilat, cu vedere pe trei parti,etajul 3 din 8 ,cu lift.Apartamentul este situat pe artera principala pe str.S.Barnutiu. Pret 185000 Tel.

1850 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF
15
2

Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF

+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...

1872 EUR/m2 | 47 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
8

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand ap.3 camere, dec, Calea Sagului, etaj 9, 65 mp
10
3

Anunt apartament 3 camere Timisoara proprietar vand ap. 3 camere decomandat, 65,3 mp Calea Sagului nr.53, balcon logie Se vinde apartament cu 3 camere decomandate situat in Timisoara, zona Calea Sagului, la etajul 9 din 10 intr-un bloc construit in 1977, cu 2 lifturi. Suprafata utila: 65,3 ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 1 Camera, ATENEO mobilat, Calea Torontalului - direct Proprietar
10
9

Un apartament de tip studio, Et. 3, cu bucătărie generoasă open space cu Electrocasnice incluse (Aragaz,Frigider). Apartamentul se află în cartierul rezidenţial Ateneo, aproape de supermarketul LIDL. Dotările apartamentului includ: Centrală proprie cu încălzire în pardoseală, Baie cu vana, Clima, gresie, ...

3000 EUR/m2 | 40 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Casa Timisoara - Zona Lipovei
10
20

Casa Timisoara - Zona Lipovei

CASA TIMISOARA - LIPOVEI 300.000 EUR Zona de linistita, de case. 2 corpuri de cladire, garaj, gradina, curte, terasa. Teren 360 mp 2 corpuri de cladire, dupa cum urmeaza: Corp 1 - 55 mp Parter - 2 camere, hol, bucatarie, baie, camera tehnica Corp 2 - 135 mp + terasa 5 mp Parter - Pivnita, 2 camere, ...

1500 EUR/m2 | 200 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar, apartament premium tip duplex, 99.43 mp utili (CF), baroc, la intrare in Dumbravita-Eso
10
4

Direct proprietar ofer spre vânzare un apartament de excepție, dispus pe două niveluri cu scară interioară, situat la intrarea în Dumbrăvița (zona ESO).Locuința face parte dintr-un complex rezidențial exclusivist (doar 3 unități per imobil) și reprezintă o proprietate unică în zonă, adresată unui cumpărător ...

1860 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Vanzare teren pe centura Timisoarei
1
9

Vanzare teren pe centura Timisoarei

Vand teren pe centura Timisoarei 18.076 mp, cu doua fronturi stradale. Proprietar persoana fizica.

Timisoara, Timis

Ap cu 1 camera,mobilat,in Complexul Studentesc
9
19

Ap cu 1 camera,mobilat,in Complexul Studentesc

Ap cu 1 camera de vanzare,etaj 4,in Complexul Studentesc,37 mp,renovat si complet utilat.Are gazul tras in ap.Este o buna investitie.Pret 64900 euro+comision

1754 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera. Zona  Elisabetin Sagului
6
14

Apartament cu 1 camera. Zona Elisabetin Sagului

Suprafața utilă: 20m Compus dintr-o cameră, bucătărie boxa Strada Rusu Sirianu, Timișoara la casă Pod mansardabil Grădină: 150 m liniște în curtea, 3 vecini liniștiți totul nou: apă, gaz, canalizare, curent

2200 EUR/m2 | 20 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Vand 32100 mp calea sagului , PUZ APROBAT, zona de sport și agrement+ industriale
2
7

Vand 3.21 ha teren,calea sagului ,scos integral din circuitul agricol,fs 80ml.Nou!!!!!PUZ APROBAT .SE VAND Și PARCELE ,de aprox 7500 mp ., suprafata totala: 32100, Front stradal: 80 ml.Terenul aparține de comuna Șag.

32,100 m2

Timisoara, Timis

Vand3.21ha teren calea sagului intravilan ,PUZ  APROBAT, ZONĂ INDUSTRIALĂ+ Sport si agrement.
3
9

Vand3.21ha teren calea sagului intravilan ,PUZ APROBAT, ZONĂ INDUSTRIALĂ+ Sport si agrement.

  VAND 3.21HA TEREN CALEA SAGULUI ,INTRAVILAN CURS CONSTRUCTII,FSA 80mlx404ml IN SPATE LA GENERAL BETON,APROAPE DE INELUL DE CENTURA SUD.NOU!!!!!PUZ APROBAT!!!!!SE VAND ȘI PARCELE DE APROXIMATIV 7500 mp., suprafata totala: 32100 mp.Terenul aparține de comuna Șag.

32,100 m2

Timisoara, Timis

Teren 2500mp intravilan de vanzare Sat Puturi Comuna Castranova judet Dolj

Vand teren intravilan in sat Puturi comuna Castranova judet Dolj. Suprafata 2500 mp cu front stradal aproximativ 30 ml. Utilitati: electricitate si apa. Terenul se afla la 30 km de Craiova.

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Penthouse IRIS Armoniei - Nou si mobilat !
10

Apartament Penthouse IRIS Armoniei - Nou si mobilat !

Apartament penthouse complet mobilat, nu a fost locuit , mobila bucatarie la comanda, dotata utilata electrocasnice Samsung, alarma, terasa 50 mp(pregatita cu priza si antena TV) cu marchiza(cu telecomanda si senzor de vant) si dus, balcon 10 mp, 2 locuri de parcare subteran. Apartamentul are un living ...

3429 EUR/m2 | 70 m2

Aradului%2525252bEst, Timisoara, Timis

Camera 12mp+baie proprie
6
22

Camera 12mp+baie proprie

Fără comision! Locație excelentă: Situată pe Bld. 16 Decembrie nr. 47A, lângă Pompieri, în spatele blocului turn. La doar 10 minute de mers pe jos până în centrul Timișoarei și la câțiva pași de Kaufland.Brancoveanu.Iozefin. Autobuzul 33 sau E1.E7.E8 la 2 minute de mers pe jos + magazine și alte facilități ...

2042 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Cladire nerezidentiala, zona Bucovina
10

Cladire nerezidentiala, zona Bucovina

Ofer spre vanzare o cladire nerezidentiala pentru birouri si depozitare, P+1E+M, zona Bucovina,cu o suprafata utila de 450 mp, amplasata pe un teren de 1500 mp. Proprietatea beneficiaza de parcare in curte,este ideala pentru birouri, spatiu de joaca pentru copii, depozite Cladirea are 10 birouri mici ...

1867 EUR/m2 | 450 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

De vanzare urgent
8
9

De vanzare urgent

Proprietar vand urgent garsoniera 16 mp în zona Kaufland Sagului la etaju 4 4 zona liniștită aproape de centru, gara, piata, liber de ori ce sarcina pret 31500 euro ușor negociabil în Timișoara bună de investiție. Telefon

1969 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Vând ap 3 cam la mansarda suprafață de 70 mp etaj 5
11
1

Vând ap 3 cam la mansarda suprafață de 70 mp etaj 5

Vând apartament situat la mansardă, în zona Șagului. Apartamentul are aproximativ 70 mp, este decomandat, 3 dormitoare, bucătărie mare(17mp), baie , se vinde mobilat și utilat. Deține și un balcon deschis. Geamuri termopane cu plase anti-insecte. Ușa la intrare metalică. Încălzirea se face cu centrală ...

1357 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

 duplex mosnita noua

duplex mosnita noua

vand duplex parter mosnita noua (persoana fizica) zona valery, complet mobilat-utilat ,curte amenajata , nu doresc agentii!!!

2250 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
9

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...