Promovat
Teren cu număr de casă și utilități (Proprietar)
6
47

Teren cu număr de casă și utilități (Proprietar)

Vând teren cu destinație rezidențială 554 mp, front 18m orientare sud, în Sânmihaiu Român în cartier nou zona Livada Bănateana cu utilități realizate efectiv curent electric, drumuri de acces, iluminat stradal. Rețea apă lucrari în curs de execuție extindere cartier. Canalizare, asfalt și gaz posibilitate ...

554 m2

VEST, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

Suprafață utilă: 61 mp Bloc construit în 1984 urmează reabilitare termică Vedere pe 3 părți Renovat în urmă cu 3 ani Mobilier din lemn Instalațiile electrice și sanitare sunt independente (nu sunt comune) Dotări: Centrală proprie Aer condiționat Electrocasnice incluse: plită cu inducție, cuptor ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Mobilat,40 mp,Etaj 2,Cu Centrala Proprie,Bloc 2001,Cu Loc Parcare,Neg
14
2

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Lung,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1756 EUR/m2 | 39 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Casa P+M din 2000,Zona Freidorf-Inainte de Liceul Auto,Merita Văzută Sigur,243.000 E Neg
20
7

PROPRIETAR, Am acum de Vânzare în Zona Freidorf Înainte de Liceul Auto,Casa Tip Vila P+M+Pod înalt Izolat cu Spuma Poliuretanica+Vata Bazaltica,construita in anul 2000 ,este din Cărămidă Porotherm+Bolțari,Cu urmatoarele Caracteristici : - suprafata utila totala Aprox 166 mp ,{ 83 mp utili jos+83 mp ...

1464 EUR/m2 | 166 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

garsoniera 27 metri patrati plus balcon la partier 48000 euro 1

garsoniera 27 metri patrati plus balcon la partier 48000 euro

garsoniera Timișoara zona fraidorf metri pătrați 27 + balcon de 6 1.5 lățime centrala termopane bucătărie baie sun separate de camera cheltuieli mici sau varianta casa la tara maxim 30 km Timișoara la garsoniera mai sunt 9 metri pătrați beciul și balcon ideal investiție sau locuinta

1600 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF
15
2

Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF

+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...

1872 EUR/m2 | 47 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Apartament 5 camere
6
5

Apartament 5 camere

!!! NU COLABOREZ CU AGENTII IMOBILIARE !!! Vand apartament 93m2, in zona Dambovita Timisoara. Apartamentul are 5 camere, o bucatarie, 2 balcoane, 2 bai, 2 camari de depozitare. Are centrala proprie, apometre pe ambele coloane, gresie si faianta in bucatarie, bai si pe hol. Este la etajul 4 din 4 , ...

1237 EUR/m2 | 93 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

 Apartament 1 cameră, centrală , mobilat și utilat, zona Lipovei!
6
8

Apartament 1 cameră, Centrală termică proprie, mobilat și utilat, zona Lipovei! Localizare: Timișoara, Str. Petre Olariu zona Lipovei Suprafață construită: 21,43 mp Etaj: Parter din P+4 Detalii: Mobilat și utilat complet Centrală termică proprie Ideal pentru locuire sau investiție ...

2222 EUR/m2 | 18 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - Penthouse de vânzare în Timișoara pe Calea Torontalului
16
2

Direct de la proprietar - PENTHOUSE de vânzare în Timișoara - ATENEO RESIDENCE Dacă îți dorești să cumperi o locuință exclusivistă definită prin lux, spațiu generos și facilități superioare această proprietate îți oferă o experiență de nivel înalt caracterizată prin confort și intimitate. Imobilul este ...

2762 EUR/m2 | 101 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Vând garsonieră în Timișoara
8
2

Vând garsonieră în Timișoara

31000 Garsonieră de vânzare în Timișoara pe strada Atomului. Imobilul este situat la etajul 4 si are o suprafață utilă de 20.53 mp Confortul termic este asigurat de Colterm si de instalația de climatizare Imobilul se vinde nemobilat Preț: 31000 euro Pentru detalii și vizionări ...

1550 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera in Calea Aradului
11
1

Vand apartament cu 1 camera in Calea Aradului

Vă propunem spre vânzare apartament decomandat cu o camera în Timișoara în Calea Aradului aproape de Iulius Mall Imobilul este situat la parter și are centrala proprie pe gaz Suprafața : 36 mp Imobilul este compus din : - dormitor - baie - bucatarie - balcon Preț: 72000 euro Pentru detalii și ...

2000 EUR/m2 | 36 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere decomandat în complexul rezidential Banu Construct
15
3

Vând apartament cu 3 camere decomandat, 67 mp utili, bloc 2008, situat în zona Aradului, în Complexul Banu Construct, pe strada Gheorghe Ivanescu. Imobilul este situat la parter înalt și este compartimentat astfel: living open space cu bucătărie 2 dormitoare baie dressing hol Imobilul are centrală ...

1910 EUR/m2 | 67 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere la parter cu centrala langa Iulius Mall
13
2

. + ( ) ...

1740 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalațiunii, Timisoara, Timis

Vand apartment cu o camera in Timisoara
10

Vand apartment cu o camera in Timisoara

Vand apartament cu o camera in Timisoara pe strada Meziad la etajul 3 Imobilul are o suprafata de 27 mp

2315 EUR/m2 | 27 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere decomandat in Calea Lipovei 78.000 euro
16
2

Vand apartament cu 2 camere decomandat in zona Lipovei pe strada Silistra Suprafața totala 49.7 mp Imobilul are proiectul de gaz aprobat fiind schimbate totodată caloriferele și tot ceea ce ține de racorduri (sunt din cupru) Apartamentul este compus din: hol baie bucătărie dormitor sufragerie logie ...

1592 EUR/m2 | 49 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
13
3

Vand apartament decomandat cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001

1688 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu 2 camere cu centrala pe Calea Torontalului
13

1566 EUR/m2 | 44 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Dacia 31

Apartament 3 camere Dacia

Persoana fizica, vand apartament 3 camere confort 2 sporit, cu o camera decomandata, zona Circumvalatiunii, etaj 4, semimobilat si utilat, 54 mp, boxa in CF, termopan, usa metalica, parchet de lemn, gresie, faianta, balcon, încălzire centralizata si panouri radiante, posibilitate centrala termica, geam ...

1722 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vanzare 28

Apartament 3 camere de vanzare

Persoana fizica, vand apartament 3 camere confort 2 sporit, cu o camera decomandata, zona Circumvalatiunii, etaj 4, semimobilat si utilat, 54 mp, boxa in CF, termopan, usa metalica, parchet de lemn, gresie, faianta, balcon, incalzire centralizata, panouri radiante, posibilitate centrala termica, geam ...

1722 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
9

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
casa giroc 215000
5
1

casa giroc 215000

Ofer spre vânzare P+1 , 3 dormitoare , 3 băi , living bucătărie , terasă , cameră tehnică , la cheie , cu toate utilitățile , în Giroc între casa suprafața construită 130 mp , teren 300 mp preț 215000 euro tel 0727516012

1792 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere Eso Giroc 87000
5
8

2 camere Eso Giroc 87000

vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012

1582 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Casa dintre Biserici
7
34

Casa dintre Biserici

Casa de vanzare, Casa la tara, Timisoara-Lugoj, judetul Timis. Casa dintre biserici se află intre Timisoara si Lugoj, la 52 km de Timișoara și la 27 km de Lugoj, în sudul dealurilor Lipovei. De o parte a casei este o biserică greco-catolică, închisă. De cealaltă parte este o biserică ortodoxă, renovată ...

580 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea