Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
5

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - Vand apartament 1 camera Soarelui
5
2

Proprietar - Vand apartament 1 camera Soarelui

Unic proprietar, vând apartament cu o cameră semidecomandat, 27 mp utili, etaj 4 din 5,în zona Soarelui, intr-un bloc izolat exterior cu mansarda. Compartimentare: - Hol intrare cu debara (care poate fi sparta sau păstrată pt. depozitare) - Baie mare cu vană, suficient de încăpătoare pt.masina de ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

Suprafață utilă: 61 mp Bloc construit în 1984 urmează reabilitare termică Vedere pe 3 părți Renovat în urmă cu 3 ani Mobilier din lemn Instalațiile electrice și sanitare sunt independente (nu sunt comune) Dotări: Centrală proprie Aer condiționat Electrocasnice incluse: plită cu inducție, cuptor ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare urgent
8
9

De vanzare urgent

Proprietar vand urgent garsoniera 16 mp în zona Kaufland Sagului la etaju 4 4 zona liniștită aproape de centru, gara, piata, liber de ori ce sarcina pret 31500 euro ușor negociabil în Timișoara bună de investiție. Telefon

1969 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Casă de vânzare în comuna Tormac
3
35

Casă de vânzare în comuna Tormac

Vând casă în comuna Tormac cu3 camere, living, bucătărie, baie, debara pt alimente cu150mp utili și gradina 1900mp,pret=32000euro negociabil, persoana fizica tel =

213 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, inchiriez și vând apartament cu 3 camere în Zona Traian!
8
12

Proprietar, vând apartament complet mobilat și utilat cu disponibilitate imediata! 2 dormitoare,luving,hol, bucătărie cu separe, baie, balcon deschis, la etajul 2, centrala proprie,izolat, geamuri termopan , suprafața 75 m.p. Apartamentul este situat la curte, cu spațiu verde,grill în curte .Apartamentul ...

5 EUR/m2 | 75 m2

Traian, Timisoara, Timis

DE LA PROPRIETAR - Apartament 4 camere, 85.5 m2 construit,  zona Calea Aradului + 3 balcoane si boxă
10
12

DE LA PROPRIETAR - Apartament 4 camere, 85.5 m2 construit, zona Calea Aradului + 3 balcoane si boxă

!!! DIRECT DE LA PROPRIETAR !!! comision 0. Se vinde un apartament spațios cu 4 camere, situat într-o zonă foarte căutată Calea Aradului Vest, Timișoara. Proprietatea are o suprafață utilă de 76.1 m2 și beneficiază de 3 balcoane (85.5 m2 total) si boxă la subsol. Un MARE avantaj: Imobilul ...

1789 EUR/m2 | 76 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Loc de veci cu cripta
7
2

Loc de veci cu cripta

Cedez loc de veci cu cripta facuta in cimitirul din str.Cosminului,este disponibil 1loc nefolosit!

Timisoara, Timis

PROPRIETAR, vand apartament 4 camere, 2 bai, etaj 1, decomandat, boxă la subsol, in zona Lipovei
10
3

PROPRIETAR, vând apartament 4 camere, 2 bai, decomandat, etaj 1, în zona Lipovei. CARACTERISTICI PRINCIPALE: -apartamentul este complet mobilat și utilat, -suprafață utilă 79 m , suprafață totală 86m , -pereții exteriori izolați pe interior, foarte călduros iarna, -boxă la subsol,cu rafturi metalice, ...

2022 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Schimb apartament 3

Schimb apartament

Schimb apartament la curte comună, zonă centrală cu 3 camere, hol, baie, bucătărie, șpais, pod, centrală pe gaz, în curte grădină, terasă și lemnărie cu apartament cu 3 camere, 2 băi, bucătărie preferabil la parter sau etaj 1, zona Bălcescu, Sinaia, Odobescu.

5 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Vând imobil
10
13

Vând imobil

Oricine care dorește informații !?se poate doar la față locului!! Cine nu despune de acești bani sa nu încerce să ne contacteze!!! Prețul este (fixxxx) 2000 euro mp pretul este fix locatie se afla in Timisoara pe artera principala , zona Aradului , viza-vi complexului Dacia service front stradal 37 ...

1999 EUR/m2 | 531 m2

Timisoara, Timis

vand teren 12000 m.p
4
4

vand teren 12000 m.p

terenul este in zona industreala , in str. cu Shell Gaz, str. ion Slavici, viz-vi de fabrica B&G, pretul pe m.p 115 euro PRET FIX ;teren se afla la strada principala cu front stradal 38 m.l , prin fata trece gaz, canalizare, apa curenta, stalpi de curent , la 30 de m trece tamvaiul din Fraiedrof, ...

12,000 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere confort 1
3

Vand apartament cu 2 camere confort 1

Propietar vand apartment cu 2 camere comfort 1 semidecomandat ,etaj 2 zona Circumvalatiunii chiar in spate la Penny,centrala termica,parchet laminat,55 mp,pret 125000 de euro negociabil.

2273 EUR/m2 | 55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Propietar Vand teren Extravilan sau inchiriez in  zona Mehala Timisoara
2
1

Propietar Vand teren Extravilan sau inchiriez in zona Mehala Timisoara

Propietar, vand teren extravilan 9281 mp cu posibilite de investitie mare in viitor se afla in planul de dezvoltare Pug al orasului,terenul se afla la cativa metri de intravilanul orasului Timisoara,langa Rpg Village vand sau inchiriez,pretul este negociabil.

9,281 m2

Timisoara, Timis

Vând casă individuală Timișoara-Ronaț
10
16

Vând casă individuală Timișoara-Ronaț

Vând casă individuală cu un regim de înălțime P+M, situată în Timișoara zona Ronaț. Casa dispune de bucătărie ,living ,birou ,trei dormitoare curte și grădină, având o suprafață construită de 138 m . În curte este și o anexă cu magazie terasă exterioară și cameră tehnică. Imobilul se află în stare bună,are ...

16 EUR/m2 | 138 m2

Timisoara, Timis

Vând teren intravilan   Turnu, jud. Arad 14.300 euro Negociabil
1

Vând teren intravilan Turnu, jud. Arad 14.300 euro Negociabil

Teren intravilan cu suprafața de 1260 mp, situat în localitatea Turnu, la aproximativ 18 minute de Arad și 15 minute de orașul Pecica, aproape de granița cu Ungaria. Teren drept și curat Poziționat la marginea satului Ideal pentru construcție, investiție sau parcelare Se poate împărți în două ...

1,260 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere * mobilat * Aradului * Etaj 9 * 53mp+balcon 12mp * parcare inclusa * Proprietar
10
8

Apartament 2 camere mobilat, foarte luminos, open space, direct de la proprietar, în North Star Residence ansamblu apreciat din zona Aradului, cu acces rapid la mijloacele de transport, supermarketuri, școli, parcuri și activități sportive. Situat la etajul 9 din 10, cu vedere panoramică spre oraș (SV) ...

ARADULUI, Timisoara, Timis

De vînzare teren
14

De vînzare teren

Teren de vînzare Moșnița veche pădurea bistra zonă în dezvoltare cu suprafăță de 632 mp și 18 ml front stradal direct de la proprietar ,nu sînt utilități . Detalii la telefon

632 m2

Timisoara, Timis

Vând teren agricol 2

Vând teren agricol

Vând teren agricol.4 hectare comasat .Situat la nodul rutier A1Buzias-Lipova în zona Topolovățu Mare -Cralovat. Bun pentru sistemele de fotovoltaice. Preț negociabil 65000 euro.

4,000 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand teren
2
4

Proprietar vand teren

Proprietar vând teren cu o suprafata de 15750 mp ,in Timisoara , zona Solventul,strada Carpenului,aproape de centura .Cu utilitatii,curent electric ,gaz ..Drum de piatra,pret 15 euro mp ,

15,750 m2

Timisoara, Timis

Privat vand teren
3
46

Privat vand teren

Proprietar vand 3.65 ha teren pentru constructii industriale in Calea Sagului Frigorex ,cu drum asfaltat si curent electric in fata pacelei.,.Pretabil pentu parc fotovoltaic Pret 2,50 Euro mp.

Timisoara, Timis

Teren 133 mp în oraș   ideal tiny house   investiție   zonă liniștită
4
7

Teren 133 mp în oraș ideal tiny house investiție zonă liniștită

Oportunitate pentru cei care caută un spațiu accesibil în oraș, potrivit pentru un proiect compact sau investiție. Terenul are suprafața de 133 mp și este situat în curte comună, în partea din spate oferind mai multă liniște și intimitate față de stradă. Accesul se face pietonal prin gang (aprox. ...

133 m2

Prințul Turcesc - Lunei, Timisoara, Timis

Teren intravlian Bucovat, jud Timis
5

Teren intravlian Bucovat, jud Timis

De vanzare teren intravilan loc Bucovat, jud Timis 617mp Front 18.5m Utilitati: APA, GAZ, CURENT, ILUMINAT STRADAL, STRADA PIETRUITA. Terenul se afla la aproximativ 100m de asfalt. S-a scos autorizatie de constructie pt un proiect de casa individuala. Pret 73euro mp(45000euro) Persoana fizica

617 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea