Promovat
Casa Giroc 155000
5
4

Casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727516012

1292 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
FARA COMISION. Bloc Nou. Etaj 1. Timisoara-Sagului. Bucatarie Inchisa
11
45

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 104.000 Eur., negociabil. ...

2000 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

Suprafață utilă: 61 mp Bloc construit în 1984 urmează reabilitare termică Vedere pe 3 părți Renovat în urmă cu 3 ani Mobilier din lemn Instalațiile electrice și sanitare sunt independente (nu sunt comune) Dotări: Centrală proprie Aer condiționat Electrocasnice incluse: plită cu inducție, cuptor ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere-Giroc Future Residence Comision 0%
17
2

Apartament cu 2 camere-Giroc Future Residence Comision 0%

De vânzare apartament cu 2 camere, 50mp, parcare proprie, balcon. Imobilul este situat în cartierul rezidențial Future Residence lângă Lidl Giroc. Se vinde mobilat și utilat, centrală proprie, aer condiționat, masină de spălat vase, masină de spălat rufe, bucătărie făcută la comandă. Prețul este de ...

2100 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar, VÂND
5
3

Proprietar, VÂND

PROPRIETAR, vând urgent garsonieră situată în zona Bucovina, 20 m2, mobilată și utilată, exact ca in poze. Este aproape de magazine, parcuri, farmacii, Iulius mall. Etajul 4 din 4. Bloc cu acoperiș, casa scării renovată acum 2 ani. 11 apartamente pe scara. Este compartimentată astfel, hol, baie, camera, ...

2600 EUR/m2 | 20 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Vand casa individuală în Mehala
3
19

Vand casa individuală în Mehala

Proprietar Vand casa în zona Mehala compusa din 2 camere , living + bucătărie, baie mare ,camara , beci , 2 garaje , terasa , pavaj în curte , izolata , gaz , apa, canalizare , curent , aproape de mijloacele de transport, mai multe detali la telefon. Pret 190.000 euro neg

720 EUR/m2 | 264 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!
8
3

Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!

Proprietar, vând apartament cu 2 camere situat în zona Calea Șagului din Timișoara, la doar 3-5 minute de mers pe jos de Shopping City Timișoara. Apartamentul are 49 mp utili + balcon închis și este situat la etajul 4 din 5 (exista lift). Se vinde mobilat și utilat, fiind ideal atât pentru locuit, cât ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

vand casa mehala
5
7

vand casa mehala

vand casa mehala 2 dormitoare living bucatarie închisă doua bai cămară camera tehnica teren 412metri patrati

2652 EUR/m2 | 135 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament cu 2 camere decomandat, et2, zona Soarelui
1
5

Proprietar vând apartament 2 camere Zona Soarelui Apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 2. Compartimentare practică Ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție Aproape de magazine, mijloace de transport,scoli și puncte de interes Două școli în apropiere și grădiniță ...

2020 EUR/m2 | 51 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

vand teren pentru construirea unui loc de casa 2200 mp in comuna giulvaz jud timis
5
16

vând teren pentru construirea unui loc de casă 2300 mp front stradal 18 m terenul se află în comuna Giulvaz jud Timiș pentru mai multe inf la tel

Timisoara, Timis

Teren 866mp Calea Buziasului Hornbach
3
5

Teren 866mp Calea Buziasului Hornbach

Proprietar vand Teren 866mp cu front stradal 19,25m in zona : Calea Buziasului - Hornbach ,strada: Magnoliei , pretabil casa tip duplex sau individuala ! Terenul se afla la asfalt cu toate utilitatile in fata parcelei ! pret: 165.000e.

866 m2

Timisoara, Timis

Central in Complex zona A, totul NOU, 80 mp, High-Level-Comfort, comision 0%
20
2

Când dai peste un astfel de apartament (Comision 0%) , e clar că nu e pentru toata lumea, e pentru cineva care vrea mai mult decât patru pereți... vrea calitate, confort și un loc unde fiecare detaliu contează. E genul de locuință în care ai plăcerea să trăiești, nu doar să locuiești! Poti inchiria (AIRBNB) ...

1994 EUR/m2 | 80 m2

Complexul%2525252525252525252525252525252525252525252525252525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Garsoniera-Zona Șagului
7

Garsoniera-Zona Șagului

De vânzare garsoniera 21mp, et4, str Eternității aproape de Shopping City. Mobilată și utilată complet. Prețul este de 37.000 euro

1762 EUR/m2 | 21 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Teren Blașcovici Timișoara
6
18

Teren Blașcovici Timișoara

Terenul are o suprafață de 500 metri pătrați. Terenul se află pe Strada Corina Irineu 3. Măsurătorile topografice sunt trecute în CF .Prețul este negociabil. Art. 1 Procentul maxim de ocupare a terenului (78) Pentru utilizările admise - 35%, Art. 2 Coeficientul de utilizare maxim a terenului (80) ...

500 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Dambovita langa Carrefour. Proprietar!
10
10

Proprietar vand apartament 2 camere decomandat cu suprafata totala de 55mp (52mp utili + 3mp balcon), situat la etajul 1 din 4 al unui bloc din zona Dambovita. Vecinatati: -1-2 min de mers pe jos: Carrefour Market, Profi non stop, farmacie non stop, Piata Aurora, Terasa Nora, banci, brutarie, cofetarie, ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Dâmbovița, Timisoara, Timis

unicat,CENTRAL,3cam+garaj+boxa TM decomandat 80mp+30mp teren in folosinta in CF 150k euro
10
9

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: 3 camere Numar bai: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere, 2 băi, loc parcare subteran
10
7

Apartament 4 camere, 2 băi, loc parcare subteran

Oferim spre vanzare apartament cu 4 camere, 2 bai, bucatarie si balcon, etaj 3, partial mobilat. Finisaje de lux, incalzire in pardosea, centrala termica pe gaz, aer conditionat, geamuri termopan triplu-stratificat cu izolare termica si fonica excelenta, toate geamurile si usile prevazute cu site retractabile. ...

2235 EUR/m2 | 85 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Vand sau inchiriez o casa. Pret negociabil!
10
8

Vand sau inchiriez o casa. Pret negociabil!

VAND SAU INCHIRIEZ O CASA, situata la sala olimpia. Anul constructiei 2000. Casa are suprafata construita de 210 mp, parter si etaj. Curtea cu gradina in jur de 370 mp. Casa este formata din 5 camere, 2 holuri, 2 bai, o bucateria cu o camera de servit masa, 4 camere si bucaterie sunt complet mobilate, ...

1662 EUR/m2 | 210 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere confort 1
3

Vand apartament cu 2 camere confort 1

Propietar vand apartment cu 2 camere comfort 1 semidecomandat ,etaj 2 zona Circumvalatiunii chiar in spate la Penny,centrala termica,parchet laminat,55 mp,pret 125000 de euro negociabil.

2273 EUR/m2 | 55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vând garaj sub bloc, zona Dacia 1

Vând garaj sub bloc, zona Dacia

Vând garaj sub bloc, zona Dacia, Strada Labirint.

Timisoara, Timis

Proprietar - vand teren bifurcatie Sanandrei -Calea Aradului 22