Promovat
2 camere Dambovita 78000
5
3

2 camere Dambovita 78000

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , semidecomandat zona Dâmbovița Aurora , etaj 4 cu acoperiș de țiglă , renovat complect 78000 euro tel 0727516012

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
10

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10

2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR Apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2, strada Ioan Anton. Suprafață totală de 56 mp (54 mp utili + 2 mp balcon tip logie), poziționat pe colț, cu ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
8

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Spatiu comercial de vanzare
1
6

Spatiu comercial de vanzare

Vând 2 spati comerciale 85 mp si 75 mp întrare din stradă ,amenajat toate utilitățile la cheie ,inclusiv cu chiriași pret 1200 euro mp :Tel

14 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vânzare Aradului
10

Apartament 3 camere de vânzare Aradului

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în zona Calea Aradului Strada Liniștei, una dintre cele mai căutate și accesibile zone din Timișoara. Apartamentul are o suprafață de 65 mp și este compartimentat eficient astfel: * 2 dormitoare * living spațios * bucătărie separată * 2 băi Locuința ...

1845 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Vind loc de veci
3
2

Vind loc de veci

Vind loc de veci cimitir mixt Calea Lipovei in spatele casei funerare ,alee principala.

1 m2

Timisoara, Timis

casa sau teren in Dumbravita jud.Timis
1
5

casa sau teren in Dumbravita jud.Timis

Teren în Dumbrăvița lîngă șoseaua principală cu casă veche pe el de demolat s-au restaurat .Se poate construi mult în spate față de frontul stradal.Este împrejmuit cu gard nou plăci beton înalt de 2 metri suprafață de 575 m șosea asfaltată . front 12.30 m lungime aprox. 50 m cu toate utilitățile.Stânga,dreapta ...

1893 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere mari, parchet masiv, tavane înalte, strada General Ion Dragalina 130.000 euro
1
6

Se oferă spre vânzare un apartament cu farmec aparte, situat într-un imobil din zona Iosefin, pe strada General Ion Dragalina o locație apreciată pentru arhitectură și proximitatea față de centrul orașului. Locuința are aproximativ 68 mp și este amplasată la etajul 2. Configurația este semidecomandată, ...

1912 EUR/m2 | 68 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Vând teren intravilan Tatanir- Tulcea
4
15

Vând teren intravilan Tatanir- Tulcea

Vând 6800 mp teren intravilan in Delta Dunarii cu ieșire la bratului Chilia, situat in satul Tatanir, com Chilia Veche, jud Tulcea, vecin cu pensiunea DELTASTYL. Se poate vinde întreaga suprafață, sau dezmembrat in parcele de minim 1500 mp, cu o lățime 12 ml la apa. Terenul este proprietate, persoana ...

6,800 m2

Timisoara, Timis

 Proprietar  vand pe Rebreanu ,Casă de locuit aroape de intersectia cu C.Girocul, fs 20ml ,
5
3

Proprietar vand pe Rebreanu ,Casă de locuit aroape de intersectia cu C.Girocul, fs 20ml ,

Casa de locuit cu doua spatii comerciale diferite pe suprafata totala =960 mp, suprafata construita = 300 mp ,front stradal pe Rebreanu =20 ml , foarte aproape de C.Girocului , 1.Spatiu Comercial =110mp 2.Spalatorie Auto =70 mp , Intabulata Cf, acte la zi 3.Casa de locuit 140 mp Toate sunt separate ...

1226 EUR/m2 | 350 m2

Girocului, Timisoara, Timis

vând casă individuală în Timișoara, cartier Plopi
4
3

vând casă individuală în Timișoara, cartier Plopi

vând casă, 2 dormitoare,hol,baie,încălzire centrala, bucătărie si cămară, spălătorie separat necesita renovare,teren 430mp,anexe,garaj, anexa de gradina,împrejmuire noua de beton. Singur in curte,2 magazii,toate utilitățile ,1minut de RATT,PROFI,SCOALA ,10 deminute Universitatea de medicina, 5 minute ...

1300 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Vand teren intravilan in zona Raul Mare - Retezat
4
7

Vand teren intravilan in zona Raul Mare - Retezat

Vand teren aflat in zona Tara Hategului (comuna Rau de Mori, sat Clopotiva, judetul HD). Terenul este intravilan situat in zona Raul Mare - Retezat (cum se urca spre Barajul Gura Apelor) cu acces direct la drumul DJ 685, in suprafata de 1450 mp si o deschidere de 29.9m front stradal. Pretul este de ...

Timisoara, Timis

teren extravilan centura timisoara sud
3
5

teren extravilan centura timisoara sud

teren extravilan langa poligonul din chisoda de 51 800 mp in hotarul sagului . aproape de centura timisoara sud . intre chisoda si manastirea de la sag .impozitul se plateste ca si teren arabil deocamdata .terenul este compact . pretul este de 8 euro mp negociabil .

Timisoara, Timis

Vand garsoniera in Timișoara
5
9

Vand garsoniera in Timișoara

Vand garsoniera la parter în Timișoara calea buziasului cu baie cu dus.bucatarie.geam termopan.gresie.faianta.se vinde cu mobila

1727 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Casă de vânzare - proprietar
7
10

Casă de vânzare - proprietar

Vând casă în zona Fratelia, cu suprafața utilă de 110mp, amplasată pe un teren în suprafață totală de 477 mp. Casa este compusă din 4 camere, bucătărie și o baie, are toate utilitățile introduse. La exterior, beneficiază de o terasă mare, toaletă funcțională, curte cu pavaj și grădină amenajată. Pentru ...

2182 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Vand Casa Individuala
10
34

Vand Casa Individuala

. De vânzare o casă spațioasă și versatilă, situată în liniștea cartierului Fratelia,la numai 2 km de centrul Timisoarei. Această proprietate reprezintă o oportunitate rară de investiție, fiind ideală pentru o familie care caută confort și intimitate, fără a renunța la accesul rapid către facilitățile ...

1327 EUR/m2 | 150 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 2 camere la parter,în zona  Ronaț preț, 72000 Euro
10
21

Vând apartament cu 2 camere la parter,în zona Ronaț preț, 72000 Euro

Vând apartament cu 2 camere la parter,în zona Ronaț din 1992, de caramida în clădire cu 2 etaje ,mobilat,utilat, centrala proprie ,clima, ,pe Strada adam michewich , 40 mp plus boxa de 8mp si curte mica in față, preț 72000, nr de telefon .

1800 EUR/m2 | 40 m2

Ronat, Timisoara, Timis

De vanzare direct de la proprietar- Apartament 1 camera ,Complex Premium Residence Giroc
9

Proprietar Ofer spre vanzare - apartament cu 1 camera decomandat, mobilat complet , utilat complet cu : masina de spalat rufe, tv, aer conditionat, frigider, cuptor, cuptor cu microunde, masina de spalat vase, plita pe gaz. - Suprafata utila 36mp - 32, 2 mp + 3,8 mp balcon Confortul termic este asigurat ...

2222 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Ferma judet Timis
5

Ferma judet Timis

De vânzare o ferma mixta in judetul Timiș, construita pe 9,5 ha teren arabil intravilan. Ferma are un transformator propriu de curent, cantar cu căsuță pentru cantar, casa cu etaj pentru birouri și locuință, hala noua de 800mp cu 2 depozite cereale, 10 boxe cai și loc pentru amenajarea unui cabinet veterinar. ...

Timisoara, Timis

Schimb cu Garsoniera sau apartament cu 1 camera
5

Schimb cu Garsoniera sau apartament cu 1 camera

Schimb cu Garsoniera sau apartament 1-2 camere ( ofer diferenta unde este cazul ) Porsche Cayenne S E -hybrid 420 cp VIN : WP1ZZZ92ZFLA50330 3 Chei Motor 3.0 V6 benzina + electric Facelift an 2015 Primul proprietar in romania 246.000 km - Carte service ( schimburile de ulei efectuate la fiecare 10.000 ...

1031 EUR/m2 | 29 m2

Timisoara, Timis

Se vrea schimb apart. cu casa

Se vrea schimb apart. cu casa

Se vrea schimb: apart.2 cam. parter inalt, ( nu este balcon ), centrala gaz etc., cu casa la sat in jud.Timis ( +- max.20 km!) Casa (2-3 camere, bai, bucatarie etc.) sa fie salubra, intretinuta, gaz etc. Vizionare+discutii la fata locului.