Promovat
Teren de vânzare ,550mp parcela sau 2Parcele alăturate 1100mp.P+E+M,langa Padurea Verde
1
3

Teren intabilan .Cu suprafața de550mp sau 2Parcele alăturate de 1100mp Front stradal situat într-o zonă în plină dezvoltare,langa Padurea Verde în direcția Timișoara ,Ideal pentru Investiție Mobiliara ,Casa individuală sau Duplex ,pe regim de Construire P+E+M .Acces Facilcatre Timișoara ,Aeroport ...

550 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casă de vânzare în Braytim, Timișoara   Liniște, Confort și Accesibilitate!
10
2

Casă de vânzare în Braytim, Timișoara Liniște, Confort și Accesibilitate!

Locație excelentă Situată într-unul dintre cele mai căutate cartiere ale Timișoarei, Braytim, această casă oferă liniște, acces rapid către oraș și o comunitate prietenoasă. Detalii generale: Suprafață utilă: 140 mp casa si garaj, plus aprox 15mp terase Teren: 337 mp Compartimentare: 3 dormitoare, ...

2393 EUR/m2 | 140 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Vând 752 mp intravilan la drumul european în Jebel
6
2

Vând 752 mp intravilan la drumul european în Jebel

Vând 752 mp teren intravilan, cu frontul stradal de 18,5 ml. aflat în localitatea Jebel Timiș, lângă drumul european, utilitățile, curent, apa, canalizare în fața terenului. Preț 35 euro mp, ușor negociabil.

752 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf
7
4

Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf

De vânzare casă cu trei camere, teren mare 2900 mp ,front stradal 18 m.Ideal pentru construcții înșiruite .Prețul solicitat de proprietari, 260000 euro.Tel 0745126783.

2,600 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament 2 camere Vivalia Grand
3

De vanzare apartament 2 camere Vivalia Grand

Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre vanzare, un apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat in complexul rezidential Vivalia Grand. Este compus din: -living open space + bucataria -dormitor cu dressing -hol -baie -terasa 30 mp -loc parcare Pentru alte detalii nu ezitati sa ma contactati. Pretul ...

2483 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Vand Apartament 3 camere
5
2

Vand Apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere semidecomandat, situat in calea sagului. Complet mobilat si utilat, centala proprie pe gaz noua, calorifere noi, geamuri termopan balcon inchis termopan clima aer conditonat, Usa intrare metal. Et 3 din 5. Bloc izolat termic.

1796 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând casă,OFERTA
8
23

Proprietar vând casă,OFERTA

Vând casă 2 camere decomandate, hol,bucătărie,baie cu toate utilitățile,centrală proprie pe gaz. Uși,geamuri termopan.Totu este renovat recent. Suprafața totală este de 50,5 mp plus pivniță proprie care este cât suprafața casei în care se poate amenaja încă un apartament. Casă dispune de spațiu verde ...

1750 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Proprietar: 3 camere, decomandat, loc de parcare, gradina proprie
10
11

Încăperi: 1 x dormitor matrimonial cu dressing și acces privat la baia mică 1 x dormitor oaspeți sau cameră pentru copii 1 x living 1 x hol de intrare combinat cu living 1 x bucătărie închisă 2 x băi 1 x hol principal Descriere Construcție 2015. Apartament cu 3 camere, decomandat, spațios. Se ...

2207 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vand teren in Bazosul vechi
2

Vand teren in Bazosul vechi

Vand doua parcele in centrul satului. 950 mp si 1960 mp

950 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera 12 mp
2
12

Garsoniera 12 mp

Proprietar, ofer spre vanzare garsoniera (Strada Take Ionescu lângă ISHO), ideală pentru investiție studenți.Suprafața 12 mp, complet renovată, etaj 4 4, incălzire Colterm, baie comună. Informatii la telefon .

1792 EUR/m2 | 12 m2

Take%25252bIonescu, Timisoara, Timis

Casa cu anexa mare si teren la 35 km de Timisoara
10
44

Casa cu anexa mare si teren la 35 km de Timisoara

Casa + anexa (la gri) la 35 km de Timisoara (sat Ictar-Budinti), 3 camere, 2 bai, (optiune mobilat semimobilat), pod, incalzire soba lemne refacute revizuite (rezerva lemne pe ca. 2-3 ani), boiler apa calda, acoperis tigla, apa curenta, curent, fantana, bucatarie vara, hol inchis, teren ca. 2597 m, deviz ...

650 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan Dudestii Noi
1

Teren intravilan Dudestii Noi

Proprietar, vand teren intravilan in Dudestii Noi, judetul Timis cu suprafata de 1400 mp. Central, utilitati foarte aproape, ideal pentru contructie de casa individuala sau duplex. Pret negociabil.

Timisoara, Timis

Casa sag de vanzare
5

Casa sag de vanzare

Casă de vânzare în Șag, comună periurbană lângă Timișoara 261 m utili, teren 761 m 3 dormitoare 3 băi living mare, spațios și luminos Bucătărie închisă cu ieșire pe terasă Pod mare izolat, îmbrăcat în lemn + beci sub casă Mobilată și utilată cu electrocasnice 249 ...

996 EUR/m2 | 250 m2

Timisoara, Timis

1 camere Giroc 66000 euro
5
2

1 camere Giroc 66000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră , mobilat și utilat , loc parcare etaj 3 cu acoperiș de țiglă preț 66000 euro

2200 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

3 camer Girocului 96000
5

3 camer Girocului 96000

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere Cf 1 , etaj 4 cu acoperiș de țiglă Bloc izolat preț 96000 euro suprafața 77 mp tel 0727516012

1247 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

1 camera Giroc principala
5
4

1 camera Giroc principala

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră , etaj 2, balcon , centrală proprie , loc parcare preț 65000 euro în Giroc lângă Primărie

1857 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 87500 euro
3

2 camere Giroc 87500 euro

2 camere bloc nou Giroc 87500 euro Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc etaj 1 , suprafață 53 mp , este aproape de mijloacele de transport și supermarket Tel 0727516012

1651 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

1 cameta Dambovita 62000
4

1 cameta Dambovita 62000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Casa timisoara
5
1

Casa timisoara

Ofer spre vânzare casă în Timișoara zona Brâncoveanu ,4 camere 2 băi , living , bucătărie , terasă , garaj teren 500 mp la cheie , mobilată și utilată front stradal 22, in curte mai are o construcție care are o cameră , o bucătărie , o baie preț 360000 neg

1200 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 85000 euro
5
4

2 camere Giroc 85000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc , la cheie, toate utilitățile preț 85000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

6 parcele bloc giroc
1
3

6 parcele bloc giroc

vând 6 parcele de bloc în Giroc P+3+M parcelele au suprafețele de 1300 mp zona. este în continuă dezvoltare , utilități existențe în zona , clădiri locuite preț 70 euro tel 0727516012

Timisoara, Timis

Teren arabil 13 ha Giroc
1

Teren arabil 13 ha Giroc

13 ha arabil Compact Giroc Ofer spre vânzare teren 13 ha compact , Este situat în Giroc între centura ocolitoare și pădure preț 10 euro mp tel 0727516012!

13 m2

Timisoara, Timis

3 camere Giroc Future Residence
3

3 camere Giroc Future Residence

Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere în Giroc într-o zonă rezidențială FUTURE RESIDENCE cu piscină Mobilat și utilat , 2 locuri de parcare , unul subteran și celălalt suprateran Suprafața Apartametului 57 mp plus bacon de 8 mp ETAJ 2 cu lift Se vinde mobilat și utilat la prețul de 150000 euro ...

2500 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Casa Elisabetin 350000 eurk
5
2

Casa Elisabetin 350000 eurk

Casă zona Elisabetin 3 camere , baie , bucătărie , living , garaj , beci teren 900 mp front de 20 Casa este din cărămidă și se vinde la prețul de 350000 euro neg Tel 0724552061

1667 EUR/m2 | 210 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea