Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
3

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
11

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere decomandat, zona Steaua Timișoara - proprietar
10
3

Proprietar, vând direct, fără comision, apartament cu 4 camere decomandat situat în zona Steaua din Timișoara, în apropierea Shopping City Timișoara (Iulius Mall) - 2 până la 5 minute pe jos. Apartamentul este situat într-un bloc construit în 1990, cu structură solidă din beton, având compartimentare ...

1350 EUR/m2 | 100 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Clădire multifuncțională
5

Clădire multifuncțională

Vând schimb cu casă cu diferență clădire multifuncțională în zona Bălcescu , aprox 740 mp , parter , 2 etaje + mansardă , în interior este și mezanina , pretabilă pentru diferite activități : Clinică Centru medical Hotel Birouri Spațiu comercial + depozit etc...u casă

1349 EUR/m2 | 740 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Caut sa cumpăr casă individuală sau duplex 6

Caut sa cumpăr casă individuală sau duplex

Mă interesează Mosnita ( in jur de Castel) ,Calea Girocului ( până la Esso) ,Dumbrăvița ( la intrare) .Pretul sa fie in jur de 85000 euro

121 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan Timisoara, ideal pentru agrement
9
47

Teren intravilan Timisoara, ideal pentru agrement

Vând teren intravilan, îngrădit, pentru agrement, amenajat grădină, loc de refugiu excelent în oraș, de 1360 m, cu cabană amenajabilă de aproximativ 25 m , conectată la apă, electricitate (gaz la stradă). Acest teren umbrit de pomi ornamentali precum si fructiferi este situat în ultima locație a unei ...

1,360 m2

Timisoara, Timis

De vânzare apartament 2 camere Iris Armonia
9

De vânzare apartament 2 camere Iris Armonia

De vânzare apartament cu 2 camere, 57.45mp utili și balcon de 7mp cu loc de parcare subteran complet acoperit inclus în preț. Accesul în parcare se face pe bază de telecomandă existând câte o barieră la fiecare acces în complex. Apartamentul se află în Complexul Rezidențial Iris Armoniei, scara B, etaj ...

2544 EUR/m2 | 57 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona centrala direct de la proprietar
8
33

Apartament cu 2 camera de vanzare, direct de la proprietar fara comision agentie, pe str. Gh Lazar nr. 4, langa Liceul Lenau, in imobil istoric. Apartamentul se afla la etajul 3, este decomandat si dispune de centrala termica proprie si aer conditionat. Pardoselile camerelor sunt din parchet de lemn ...

3026 EUR/m2 | 38 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

apartament 2 camere semidecomandat Torontalului
5

apartament 2 camere semidecomandat Torontalului

Apartament de vanzare 2 camere semidecomandat etaj 4 4 centrala proprie aparat de aer conditionat geamuri termopan 2 balcoane din care 1 inchis cu termopan bloc izolat termic

1712 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vânzare apartament
10
3

Vânzare apartament

PROPRIETAR -2 Camere Decomandat - Zona Lipovei - 95.000 Vând apartament cu 2 camere, complet decomandat, situat în zona Lipovei (una dintre cele mai căutate zone din Timișoara). Apartamentul este situat la etajul 3 din 4 (bloc cu acoperiș), oferind o priveliște superbă spre spațiu verde și loc ...

1759 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

    Apartament 3 Camere (Modificat) | Ideal Familie | Parter Înalt
5
2

Vă propunem spre vânzare un apartament cu o compartimentare inteligentă și modernă, transformat din 2 în 3 camere, optimizat special pentru confortul unei familii tinere. Compartimentare și Dotări Locuința a fost regândită pentru a maximiza fiecare metru pătrat, oferind un spațiu aerisit și funcțional: ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere semidecomandat Calea Torontalului, etaj IV
9
4

Vand Apartament 2 camere semidecomandat, 51 mp ,etaj IV din IV, bloc cu acoperis ,geamuri termopan, clima, centrala proprie pe gaz, masina de spalat, frigider.Se vinde mobilat.Timisoara , Calea Torontalului, la 50 m de parcul Bucovina, in proximitate, magazine, statie de taxi, mijloace de transport ...

1738 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

De vânzare intravilan Ghiroda 1500mp   6

De vânzare intravilan Ghiroda 1500mp

Ghiroda, teren intravilan, 1500 mp, front stradal 23 m, lângă Primărie, lângă Biserică, str Victoria nr 35, În Vatra Satului, Preț negociabil

Timisoara, Timis

Casă de vânzare în comuna Tormac
3
37

Casă de vânzare în comuna Tormac

Vând casă în comuna Tormac cu3 camere, living, bucătărie, baie, debara pt alimente cu150mp utili și gradina 1900mp,pret=32000euro negociabil, persoana fizica tel =

213 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

DE LA PROPRIETAR - Apartament 4 camere, 85.5 m2 construit,  zona Calea Aradului + 3 balcoane si boxă
10
13

DE LA PROPRIETAR - Apartament 4 camere, 85.5 m2 construit, zona Calea Aradului + 3 balcoane si boxă

!!! DIRECT DE LA PROPRIETAR !!! comision 0. Se vinde un apartament spațios cu 4 camere, situat într-o zonă foarte căutată Calea Aradului Vest, Timișoara. Proprietatea are o suprafață utilă de 76.1 m2 și beneficiază de 3 balcoane (85.5 m2 total) si boxă la subsol. Un MARE avantaj: Imobilul ...

1789 EUR/m2 | 76 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Schimb apartament 3

Schimb apartament

Schimb apartament la curte comună, zonă centrală cu 3 camere, hol, baie, bucătărie, șpais, pod, centrală pe gaz, în curte grădină, terasă și lemnărie cu apartament cu 3 camere, 2 băi, bucătărie preferabil la parter sau etaj 1, zona Bălcescu, Sinaia, Odobescu.

5 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Teren intravlian Bucovat, jud Timis
5

Teren intravlian Bucovat, jud Timis

De vanzare teren intravilan loc Bucovat, jud Timis 617mp Front 18.5m Utilitati: APA, GAZ, CURENT, ILUMINAT STRADAL, STRADA PIETRUITA. Terenul se afla la aproximativ 100m de asfalt. S-a scos autorizatie de constructie pt un proiect de casa individuala. Pret 73euro mp(45000euro) Persoana fizica

617 m2

Timisoara, Timis

Casă de vanzare la 1 km de Timișoara . Cine dorește o viață liniștită după serviciul stresant de ora
10
9

Vând casă pe parter cu 4 dormitoare decomandate , living de 35 mp în care este un Simineu pe lemne, plus încălzire în pardoseală cu centrală pe gaz, baie mare, bucătărie și terasă . Plus anexe ( bucătărie de vară cu baie și cămară ) casa este renovată din temelii acoperiș schimbat țiglă din Ungaria ...

1361 EUR/m2 | 180 m2

Timisoara, Timis

Vand doua terenuri in Calea Aradului
3
1

Vand doua terenuri in Calea Aradului

De vanzare doua parcele vecine,de teren intravilan conform PUG - industrial-servicii,suprafata 5,4 ha impreuna pozitionat pe DE Timisoara-Arad km 6 langa bifurcatia cu autostrada A1 si intersectia cu Sanandrei pe partea dreapta.Pret.25euro mp.Tel.

54,000 m2

Timisoara, Timis

Teren in Ictar Budint
1
8

Teren in Ictar Budint

Vând parcelă 1125mp in Ictar-Budinț,terenul e la șosea,are apă,curent in față.Acte in regulă,zonă frumoasă. Tel.

1,125 m2

Timisoara, Timis

vand casa mehala
5
7

vand casa mehala

vand casa mehala 2 dormitoare living bucatarie închisă doua bai cămară camera tehnica teren 412metri patrati

2652 EUR/m2 | 135 m2

Timisoara, Timis

unicat,CENTRAL,3cam+garaj+boxa TM decomandat 80mp+30mp teren in folosinta in CF 150k euro
10
9

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: 3 camere Numar bai: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Proprietar - vand teren bifurcatie Sanandrei -Calea Aradului 22

Proprietar - vand teren bifurcatie Sanandrei -Calea Aradului

Proprietar , vand 3 ha teren extravilan situat in zona industriala intre Calea Aradului si Calea Torontalului lângă stația electrica Aton ,la bifurcatia Calea Aradului cu Sanandrei , cu drum de acces, bun pentru constructii industriale. pret 15 euro mp ., suprafata totala: 30000

30,000 m2

Timisoara, Timis

vanzare apartament
10
1

vanzare apartament

proprietar vand ap 2 dormitoare,sufragerie cu bucatarie,mobilata,utilat,clima,centrala gaz,balcon,parter,zona dambovita langa lidl.detalii la

1782 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea