Promovat
Parcelă în Cereneteaz 1445 mp
3
13

Parcelă în Cereneteaz 1445 mp

Proprietar, vând parcelă în comuna Cerneteaz, 1445 mp,intravilan,front stradal 18 m - Stradă asfaltată -Utilitati -Apă -Gaz -Curent -iar in prezent se efectueaza lucrari de canalizare -Posibilitate de parcelare Pret 55 euro mp,negociabil

1,445 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala Giroc
12
2

Casa individuala Giroc

Casă de vânzare Se vinde casă spațioasă, bine compartimentată, perfectă pentru o familie care își dorește confort și posibilitatea de a-și personaliza finisajele. 3 dormitoare 3 băi living open-space cu bucătăria ieșire din living pe terasa din spate dormitor matrimonial cu baie ...

2000 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vilă mare-individuală,Dumbrăvița
20
5

Vilă mare-individuală,Dumbrăvița

De vanzare vila individuala,deosebita ,construita in anul 2012,cu 5 camere,3 bai,garaj dublu ,sala hobby cu baie,piscina.Casa este ideala pentru o familie si pregatita complet spre a fi predata cu toate cele necesare. Materiale de construcie, finisaje si obiecte de mobilier de inalta calitate. Atentie ...

1982 EUR/m2 | 280 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere decomandat | Boxa la subsol | Girocului-Fratelia
13
7

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandat, situat în zona Girocului-Fratelia, într-o zonă liniștită, fără trafic intens. Apartamentul este poziționat la etajul 3 din 3, într-un imobil construit în 1996, cu pod. Acoperișul din țiglă a fost schimbat în anul 2025, iar ...

1333 EUR/m2 | 90 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere 3

Apartament 2 camere

Vînd apartament 2 camere Timisoara Dimbovita viz avi de gen 27 etaj 3 tel

307 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

apartament 2 camere zona Averescu
5
1

apartament 2 camere zona Averescu

Apartament 2 camere premium 65 mp utili + terasă + parcare subterană + boxă | 140.000 Se vinde apartament spațios cu 2 camere, situat într-un bloc modern construit în 2008, cu lift, la etaj intermediar (4 5). Suprafață utilă generoasă 65 mp, peste media apartamentelor similare Terasă ...

2154 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament
10

Vand apartament

Vând apartament, 60mp utili, decomandat, confort 1, etc.4, 2 camere, 2 balcoane, bucătărie mare+spais, debara, baie mare, 2 holuri, centrala termica Viessmann, aer condiționat, izolat termic la interior, zona Dâmbovița Nora, tramvai 2,7,9, Carrefour Market, Profi, Lidl, Shopping City in apropiere. ...

1583 EUR/m2 | 60 m2

Dâmbovița, Timisoara, Timis

garsoniera 27 metri patrati plus balcon la partier 48000 euro 1

garsoniera 27 metri patrati plus balcon la partier 48000 euro

garsoniera Timișoara zona fraidorf metri pătrați 27 + balcon de 6 1.5 lățime centrala termopane bucătărie baie sun separate de camera cheltuieli mici sau varianta casa la tara maxim 30 km Timișoara la garsoniera mai sunt 9 metri pătrați beciul și balcon ideal investiție sau locuinta preț negociabil ...

1600 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere decomandat etaj 3 5 situat in Calea Aradului Vest
10
4

Proprietare: Vand apartament 3 camere decomandat etaj 3 5 situat in Calea Aradului Vest, in apropiere de Piata Verde si Iulius Mall intr-o zona linistita. Blocul este din anul 1985 reabilitat termic. Are centrala proprie pe gaz, clima, internet, interfon, cablu, parchet, gresie, geamuri termopan si ...

1838 EUR/m2 | 68 m2

Aradului Vest, Timisoara, Timis

Etaj 1. Disponibil imediat. Terasa 11 mp. Decomandat. Bloc nou
6
25

Vand apartament 2 camere, ETAJ 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou FINALIZAT complet, izolat termic exterior, 53 mp utili + TERASA 11 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare inscris in CF, LIFT, videointerfon, usa metalica la intrare, ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
11

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila in zona Ciarda Rosie , aproape de Calea Buziasului
18
7

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda%252bRosie, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 4 camere, decomandat, etajul 3,zona Bld. Cetății
20
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Vând duplex în Dumbrăvița
20

Vând duplex în Dumbrăvița

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara
18

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Titulescu
8
4

Apartament 3 camere Titulescu

Apartament de vânzare cu 3 camere pe Splaiul N. Titulescu. Complet renovat, bucătărie la comanda, etajul 5 din 8, bloc anvelopat, lift, centrala proprie, climă, mai multe detalii telefonic. Direct de la proprietar, comision 0.

2361 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Spațiu pentru depozitare, birouri, arhive.
4

Spațiu pentru depozitare, birouri, arhive.

spre inchiriere sau vanzare spatiu- subsol, cu suprafața utilă de 75 mp, situat pe strada Simion Bărnuțiu, într-o clădire de birouri, într-o zonă cu trafic pietonal și auto intens, ce oferă vizibilitate foarte bună. Caracteristici: Spațiul nu este renovat, oferind libertate totală de amenajare ...