Promovat
Garsonieră de vânzare, Complexul Studențesc, Str. Milcov, parter
4
9

Proprietar ofer spre vânzare garsonieră situată în Timișoara, Complexul Studențesc, Strada Milcov, la parter. Imobilul are o suprafață de aproximativ 15 mp și este compus din cameră și baie proprie. Garsoniera se vinde mobilată și utilată, conform fotografiilor. Baia dispune de fereastră pentru aerisire ...

2133 EUR/m2 | 15 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Teren cu număr de casă și utilități (Proprietar)
6
47

Teren cu număr de casă și utilități (Proprietar)

Vând teren cu destinație rezidențială 554 mp, front 18m orientare sud, în Sânmihaiu Român în cartier nou zona Livada Bănateana cu utilități realizate efectiv curent electric, drumuri de acces, iluminat stradal. Rețea apă lucrari în curs de execuție extindere cartier. Canalizare, asfalt și gaz posibilitate ...

554 m2

VEST, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, vindem casă in Timișoara
5
5

Proprietar, vindem casă in Timișoara

Casă modernă de vânzare în Timișoara ideală pentru locuință multifamilială sau firmă Strada Ulpia Traiană Nr 107 Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită situată în Timișoara, finalizată în anul 2025, construită pe un teren generos de 628 mp și având o suprafață construită de 213,4 mp. ...

2196 EUR/m2 | 214 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand Teren
3
2

Vand Teren

Vând teren intravilan Agricol pe Calea Torontarului , Zona industrială langa RAR , cu drept de racordare și canal gratuit .preț 100 EUR m

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 3 camere
10

Vand apartament 3 camere

Proprietar Va ofer spre vânzare un apartament generos și luminos și spațios , situat la doar 5 minute de Shopping City într-una dintre cele mai căutate și bine conectate zone din Timișoara. LOCALIZARE & AVANTAJE -Zona Sagului la 5 minute de Shopping City, Profi, Lidl , Kaufland , lângă Piața. ...

1917 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vindem 0, 5 ha , pădure Trestiana, comuna Grivița, județul Vaslui. Preț 7000 Euro..
1
3

Vindem pădure sat Trestiana, comuna Grivița, Vaslui. Accesul se face din satul Trestiana, pe valea pârâului Trestiana, pe lângă casa pădurarului sau pe drumul județean 242F, Bârlad-Fruntișeni. Materialul lemnos este protejat prin Ocolul Silvic Bârlad, care gestionează întreaga pădure. ...

Timisoara, Timis

Apartament de vanzare
5
2

Apartament de vanzare

Vand apartament cu o cameră, 36 m, decomandat, zona Dâmbovița

1750 EUR/m2 | 36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 1 cameră zona calea Sagului -Girocului
8
3

Vând apartament cu 1 cameră zona calea Sagului -Girocului

Vând apartament cu o cameră la parter,în bloc ANL ,situat pe strada Ioachim Miloia nr 52 din între zona Calea Sagului și Girocului aproape de Liviu Rebreanu ,Timișoara ,având suprafața utilă de 43,24 mp constând dintr-un hol de intrare de 2.81 mp,urmat pe dreapta de o cameră mare de 27,70 mp ,împărțită ...

1605 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Vand teren agricol

Vand teren agricol

Vand teren agricol in sat Albina cu suprafata de 5700 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Dacia 31

Apartament 3 camere Dacia

Persoana fizica, vand apartament 3 camere confort 2 sporit, cu o camera decomandata, zona Circumvalatiunii, etaj 4, semimobilat si utilat, 54 mp, boxa in CF, termopan, usa metalica, parchet de lemn, gresie, faianta, balcon, încălzire centralizata si panouri radiante, posibilitate centrala termica, geam ...

1722 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vanzare 28

Apartament 3 camere de vanzare

Persoana fizica, vand apartament 3 camere confort 2 sporit, cu o camera decomandata, zona Circumvalatiunii, etaj 4, semimobilat si utilat, 54 mp, boxa in CF, termopan, usa metalica, parchet de lemn, gresie, faianta, balcon, incalzire centralizata, panouri radiante, posibilitate centrala termica, geam ...

1722 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Teren constructii Sacalaz - 642mp
3

Teren constructii Sacalaz - 642mp

Persoana fizica - Vand parcela de teren pentru costructii case in Sacalaz, cu suprafata de 642mp. Negociabil pentru o oferta ferma. Front stradal 33m.

642 m2

Timisoara, Timis

de vânzare

de vânzare

Loc Dumbravita,et 2,vedere pe 2 parti,2 balcoane, 2 locuri de parcare. Apartamentul este foarte frumos,cine doreste, detalii si foto in privat. Va rog sa-mi scrieti,si va contactez eu.

2014 EUR/m2 | 69 m2

Timisoara, Timis

Vind casa în comuna Valcani preț 18.000  tel.
1
11

Vind casa în comuna Valcani preț 18.000 tel.

Vind casa 125mp sup casa 3 cam bucătărie hol baie suprafață teren 2300mp actevla zi casa locuibila termopane geamuri,apa canalizare transport la oraș, magazine ,școală 1,8 clase,gradinita,farmacie menționez comuna valcani transport tren și autobuz

8 EUR/m2 | 2,300 m2

Timisoara, Timis

Vand teren cu casa
1
35

Vand teren cu casa

Vand teren cu casa zona Elisabetin gaz canalizare doua camere magazie

1450 EUR/m2 | 100 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Studio + Curte 41 mp | Parter | Zona Bălcescu | Investiție
10
11

Studio + Curte 41 mp | Parter | Zona Bălcescu | Investiție

Proprietar vând Studio + Curte 41 mp, situat la parterul unei clădiri cu doar 4 apartamente, într-o zonă liniștită din cartierul Bălcescu. Imobilul se află la câteva minute de universități, mijloace de transport, magazine și la aproximativ 10 minute de centrul orașului. Apartamentul a fost renovat ...

2396 EUR/m2 | 25 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Vând apartament central Timisoara
5
21

Vând apartament central Timisoara

Proprietar vand apart 2 camere( sau 6 )situat in centrul orasului bd. Loga Este compatibil pt firme,birouri cat si privat . 80m patrati cu camere inalte de 4 metri cu geamuri schimbate rulouri electrice etc Apartamentul se poate si inchiria! Pret 130000

1625 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Vând garsoniera zona Dâmbovița!
4
2

Vând garsoniera zona Dâmbovița!

Proprietar,vând garsoniera situata in zona Dâmbovița,str Ioan Barac! Ideala pentru investiție,randament imediat,fara perioada de neocupare. Într-o zonă cu acces facil la mijloace de transport,magazine și alte puncte de interes! Este închiriată in prezent cu 180 euro, oferind venit imediat! Potrivită ...

2125 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament in Timisoara + Loc de parcare cu CF separat
10

Vand apartament in Timisoara + Loc de parcare cu CF separat

ATENTIE! NU doresc sa fiu contactat de agentii imobiliare. Proprietar, vand apartament 2 camere + loc de parcare suprateran, decomandat, situat intr-o zona linistita la marginea orasului pe strada Ioan Anton in complexul Campeador City. Aparamentul este la 2 minute de Metro, la 5 minute de: Lidl, Ikea, ...

2453 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vand teren servicii 4000 Centura Girmata VII  300.000 euro
1

Vand teren servicii 4000 Centura Girmata VII 300.000 euro

Vand 4000 mp teren intravilan servicii Pretul este 75 euro mp negociabil Se poate construi maxim de 1500 m amprenta la sol . Regim inaltime P+2+M 80 m adancime 50 m lătime este un dreptunghi perfect cu laturi egale. Terenul este liber de sarcini, putem prezenta urbanism Terenul este drept fara ...

4,000 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vânzare Aradului
10

Apartament 3 camere de vânzare Aradului

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în zona Calea Aradului Strada Liniștei, una dintre cele mai căutate și accesibile zone din Timișoara. Apartamentul are o suprafață de 65 mp și este compartimentat eficient astfel: * 2 dormitoare * living spațios * bucătărie separată * 2 băi Locuința ...

1845 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere mari, parchet masiv, tavane înalte, strada General Ion Dragalina 130.000 euro
1
6

Se oferă spre vânzare un apartament cu farmec aparte, situat într-un imobil din zona Iosefin, pe strada General Ion Dragalina o locație apreciată pentru arhitectură și proximitatea față de centrul orașului. Locuința are aproximativ 68 mp și este amplasată la etajul 2. Configurația este semidecomandată, ...

1912 EUR/m2 | 68 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Casa de vanzare Mosnita Noua Comision 0%
7

Casa de vanzare Mosnita Noua Comision 0%

Casa tip duplex - Mosnita Noua COMISION 0 % pentru cumparator Regim inaltime: parter +etaj. Compartimentare: *Parter: - living generos + zona dining; - bucatarie poate fi inchisa; - baie - camera tehnica -hol acces -casa scarii -terasa 12 mp. *Etaj: -Dormitor cu dresing si baie proprie -un spatiu ...

1414 EUR/m2 | 140 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament 6

Vând apartament

Vând apartament 2 camere, semidecomandat, situat în zona ultracentrală. Se află la câteva minute distanță de Prefectură, Facultatea de Medicină, Parcul Copiilor. Caracteristici apartament: suprafața utilă 50 mp, etajul 1, din cărămida, centrală proprie, mobilat. Tel.

2600 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea