Promovat
Vand apartament cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
13
4

Vand apartament decomandat cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001

1688 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Duplex premium de lux în Moșnița Nouă   zid dublu, eleganță, rafinament și finisaje spectaculoase
5
1

Duplex premium de lux în Moșnița Nouă zid dublu, eleganță, rafinament și finisaje spectaculoase

Duplex premium de lux în Moșnița Nouă zid dublu, eleganță, rafinament și finisaje spectaculoase Doar o unitate mai este disponibilă Vă prezentăm un duplex exclusivist situat în Moșnița Nouă, pe Strada Pupezei nr. 17, realizat cu atenție la fiecare detaliu și finisat la standarde premium. Proprietatea ...

1810 EUR/m2 | 105 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,etajul 3,zona Bulevardul Cetatii
14
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere de vânzare Aradului
10

Apartament 3 camere de vânzare Aradului

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în zona Calea Aradului Strada Liniștei, una dintre cele mai căutate și accesibile zone din Timișoara. Apartamentul are o suprafață de 65 mp și este compartimentat eficient astfel: * 2 dormitoare * living spațios * bucătărie separată * 2 băi Locuința ...

1845 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere mari, parchet masiv, tavane înalte, strada General Ion Dragalina 130.000 euro
1
6

Se oferă spre vânzare un apartament cu farmec aparte, situat într-un imobil din zona Iosefin, pe strada General Ion Dragalina o locație apreciată pentru arhitectură și proximitatea față de centrul orașului. Locuința are aproximativ 68 mp și este amplasată la etajul 2. Configurația este semidecomandată, ...

1912 EUR/m2 | 68 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Casa de vanzare Mosnita Noua Comision 0%
7

Casa de vanzare Mosnita Noua Comision 0%

Casa tip duplex - Mosnita Noua COMISION 0 % pentru cumparator Regim inaltime: parter +etaj. Compartimentare: *Parter: - living generos + zona dining; - bucatarie poate fi inchisa; - baie - camera tehnica -hol acces -casa scarii -terasa 12 mp. *Etaj: -Dormitor cu dresing si baie proprie -un spatiu ...

1414 EUR/m2 | 140 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament 6

Vând apartament

Vând apartament 2 camere, semidecomandat, situat în zona ultracentrală. Se află la câteva minute distanță de Prefectură, Facultatea de Medicină, Parcul Copiilor. Caracteristici apartament: suprafața utilă 50 mp, etajul 1, din cărămida, centrală proprie, mobilat. Tel.

2600 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Teren de vanzare
3

Teren de vanzare

Teren de vanzare , cadastru, ideal construcție casa livada, investiție. 5500mp , front stradal 31 mp la DN 56A Drobeta -Calafat. Lângă pădure și Dunărea Mică- ideal pescuit , se poate parcela pentru case de vacanta. preț 18Eur neg

Timisoara, Timis

Casa cu anexa mare si teren la 35 km de Timisoara
10
44

Casa cu anexa mare si teren la 35 km de Timisoara

Casa + anexa (la gri) la 35 km de Timisoara (sat Ictar-Budinti), 3 camere, 2 bai, (optiune mobilat semimobilat), pod, incalzire soba lemne refacute revizuite (rezerva lemne pe ca. 2-3 ani), boiler apa calda, acoperis tigla, apa curenta, curent, fantana, bucatarie vara, hol inchis, teren ca. 2597 m, deviz ...

650 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Casa sag de vanzare
5

Casa sag de vanzare

Casă de vânzare în Șag, comună periurbană lângă Timișoara 261 m utili, teren 761 m 3 dormitoare 3 băi living mare, spațios și luminos Bucătărie închisă cu ieșire pe terasă Pod mare izolat, îmbrăcat în lemn + beci sub casă Mobilată și utilată cu electrocasnice 249 ...

996 EUR/m2 | 250 m2

Timisoara, Timis

6 parcele bloc giroc
1
3

6 parcele bloc giroc

vând 6 parcele de bloc în Giroc P+3+M parcelele au suprafețele de 1300 mp zona. este în continuă dezvoltare , utilități existențe în zona , clădiri locuite preț 70 euro tel 0727516012

Timisoara, Timis

Teren arabil 13 ha Giroc
1

Teren arabil 13 ha Giroc

13 ha arabil Compact Giroc Ofer spre vânzare teren 13 ha compact , Este situat în Giroc între centura ocolitoare și pădure preț 10 euro mp tel 0727516012!

13 m2

Timisoara, Timis

Casa Elisabetin 350000 eurk
5
2

Casa Elisabetin 350000 eurk

Casă zona Elisabetin 3 camere , baie , bucătărie , living , garaj , beci teren 900 mp front de 20 Casa este din cărămidă și se vinde la prețul de 350000 euro neg Tel 0724552061

1667 EUR/m2 | 210 m2

Timisoara, Timis

De vanzare 2,3Ha Timisoara
3
7

De vanzare 2,3Ha Timisoara

Vând teren arabil extravilan în Timișoara, pe calea Aradului către Sanandrei pe partea dreapta, aproape de centura. Terenul are front stradal 90m 257m. Comision zero, direct de la proprietar.

2 m2

Timisoara, Timis

Vand teren 2,5 Ha Timisoara
3
5

Vand teren 2,5 Ha Timisoara

Vand 2,5 Ha teren extravilan, in Timisoara, zona Mehala dupa pod catre Sacalaz. Front stradal 77 ml.

25,000 m2

Timisoara, Timis

Vând garsonieră In Timișoara Calea Șagului
5
2

Vând garsonieră In Timișoara Calea Șagului

De vânzare garsonieră Calea Șagului, Timișoara Garsonieră la parter, cu balcon, geamuri termopan și baie cu vană. Zonă bună, aproape de transport și magazine. Ideală pentru locuit sau investiție. Preț: 65.000

2167 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, 2 camere decomandat, 70 mp, renovat complet
6
4

Proprietar, 2 camere decomandat, 70 mp, renovat complet

Apartament foarte luminos, situat într-un bloc solid construit în 1992, cu lift recondiționat. 66,56 mp utili + balcon 4,05 mp Boxă privată aprox. 10 mp Centrală proprie nouă (2024) Termopane noi (2025) Instalații electrice și sanitare complet refăcute Tavane izolate fonic Apartamentul este renovat ...

370 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră de vânzare, Complexul Studențesc, Str. Milcov, parter
4
9

Proprietar ofer spre vânzare garsonieră situată în Timișoara, Complexul Studențesc, Strada Milcov, la parter. Imobilul are o suprafață de aproximativ 15 mp și este compus din cameră și baie proprie. Garsoniera se vinde mobilată și utilată, conform fotografiilor. Baia dispune de fereastră pentru aerisire ...