Promovat
FARA COMISION. Bloc Nou. Etaj 1. Timisoara-Sagului. Bucatarie Inchisa
11
45

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 104.000 Eur., negociabil. ...

2000 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.
12
20

Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 50 mp utili + GRADINA PROPRIE, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret ...

2080 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
casa giroc 215000
5
1

casa giroc 215000

Ofer spre vânzare P+1 , 3 dormitoare , 3 băi , living bucătărie , terasă , cameră tehnică , la cheie , cu toate utilitățile , în Giroc între casa suprafața construită 130 mp , teren 300 mp preț 215000 euro tel 0727516012

1792 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere   Zona Marasti
8
5

Apartament 2 camere Zona Marasti

Apartament 2 camere Zona Marasti Apartament situat ultracentral, la doar 2 minute de Piața Unirii, Spitalul Municipal, Parcul Botanic și Profi. O locație excelentă, cu acces rapid la toate punctele de interes din zonă. Suprafață: 40 mp Compartimentare: 2 camere Ideal pentru 1 2 persoane Apartamentul ...

2500 EUR/m2 | 40 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar , apartament de vânzare 2 camere!
4
3

Proprietar , apartament de vânzare 2 camere!

Apartament de vânzare cu 2 camere, Piața Doina , et 4 din 4! Rog seriozitate , nu agenții! Cumpărarea se face de la proprietar! La doar 5 minute de piața Doina , școala generală 2( 1 min) grădiniță!

1526 EUR/m2 | 38 m2

Timisoara, Timis

Vand uscatorie etaj 4 3

Vand uscatorie etaj 4

Vand uscatorie et 4, str Crivaia nr 5b Timisoara, dimensiuni 2.95 x 5.20. Trebuie trase tevi apa , canal, centrala si facuta iesirea din indiviziune. Sunati intre 13.00-14.00

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere 3

Apartament 2 camere

Proprietar, vând apartament 2 camere, confort 1 sporit, 52mp, et4 , în bloc mansardat și anvelopa. Zona Dâmbovița. Str.Ana Ipatescu.Apartamentul necesita renovare, are doar termopane.

1673 EUR/m2 | 52 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Vând apartament
10

Vând apartament

Apartament, 3 camere decomandat, circular, balcon, 2holuri,1bucatarie,1baie,1boxa la bucătărie, 1boxa de interior, 1boxa la subsol, 65mp, etaj 4 din 4,vis-a-vis de piață Doina, Calea Sagului.

1846 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament
10
1

Vând apartament

Vând apartament,3camere,decomandat,circular,decomandat+boxa la subsol,balcon 5 no,2 holuri,2 boxe in interiorul apartamentului,etaj4 din4.Timisoara,str.Mures,vis-a-vis de piata Doina.Calea Sagului.Suprafata65mp.

2000 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Apartament spațios cu 2 camere de vânzare Zona Sagului-Dâmbovița, aproape de Turist.
4
7

Apartament spațios cu 2 camere de vânzare Zona Sagului-Dâmbovița, aproape de Turist. Se vinde un apartament semidecomandat, luminos și foarte spațios, cu o suprafață de 54,41 mp. Locuința este situată la etajul 4 din 5, ceea ce oferă un plus de izolație și confort. Caracteristici: Balcon închis, ideal ...

1435 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Vand casa Comuna Carpinis Judet Timis
5
6

Vand casa Comuna Carpinis Judet Timis

Se oferă spre vânzare casă situată în Cărpiniș, la doar 200 m de strada principală, într-o zonă liniștită și ușor accesibilă. Suprafață teren: 1000 mp (este împărțită intravilan) Proprietatea oferă spațiu generos, ideal pentru locuit sau investiție Instalațiile de curent și apă schimbate in 2025 ...

75 EUR/m2 | 1,000 m2

Timisoara, Timis

Vând teren 10 000 mp extravilan în Freidorf Timisoara
2

Vând teren 10 000 mp extravilan în Freidorf Timisoara

Terenul este situat în Freidorf, strada Ioan Slavici, vizavi de Gaspeco Stația de Îmbuteliere GPL.Frontul stradal, la șosea 32,87 m, iar la drumul pietruit 307,68 m. Limita intravilan trece prin marginea parcelei.

Freidorf, Timisoara, Timis

Vand teren Remetea Mare
2

Vand teren Remetea Mare

Proprietar, vând teren intravilan pentru investiție, intr-o zona cu potențial mare de dezvoltare, acces facil la autostradă, aproape de strada principala și cu acces foarte rapid în oraș prin centura de sud Timișoara. Terenul are 1290 mp, front stradal de 40 m, si o lungime de 39 m. Acces la teren din ...

1,290 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere direct de la proprietar
9

Apartament 3 camere direct de la proprietar

Se vinde apartament cu 3 camere, compus din: - bucatarie open space cu sufragerie - 2 dormitoare - baie, debara, hol. Suprafata utila 63,66 mp, plus 5 mp balconul cu iesire din dormitor, plus curte proprie de 17 mp cu iesire din sufragerie si parcare proprie ( ambele trecute in CF). Apartamentul ...

2435 EUR/m2 | 64 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vanzare
10
2

Apartament de vanzare

Apartament la mansarda situat in calea girocului Timișoara ,întrare de la etaj 4 ( fosta uscătorie) singur apartament pe terasa blocului. Încălzire cu centrala termica electrică, Construită din bca , Izolată termic cu polistiren. În apropiere de piață agroalimentara, Profi, Lidl, Peny, Kaufland. În ...

1059 EUR/m2 | 68 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2camere SAD
4

Apartament 2camere SAD

Oportunitate excelentă apartament 2 camere cu potențial comercial, zona Piața Doina Vând sau închiriez apartament cu 2 camere, situat în zona Piața Doina, într-o locație cu vad comercial foarte bun. Proprietatea nu este amplasată chiar în incinta pieței, dar beneficiază de proximitate imediată și trafic ...

2209 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Vând casă. 8

Vând casă.

Casa parter plus etaj. Toate utilitățile.

1355 EUR/m2 | 203 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Cal.Aradului
10
1

Apartament 2 camere Cal.Aradului

Vă propun pentru vânzare un apartament 2 camere in Timișoara str Răsăritului. Apartamentul se află la etajul 4 din 5 și este pregătit pentru renovare. Dispune de centrala termică pe gaz și clima. Facilități în apropiere: Iulius Town, piața Verde, magazine, bănci, mijloace de transport. Prețul este 75000 ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Casa zona Crisan
5
4

Casa zona Crisan

Vând casa zona Crisan, Timișoara, toate utilitățile trase. Încălzirea se face cu centrala proprie pe gaz și calorifere. Apa rețea, canalizare și curent. Casa este locuita. 4 camere, bucătărie, baie, cămară garaj acoperit, 2 locuri de parcare în fata casei, gradina amenajata și anexe. Teren 350 mp, ...

2000 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 78000 euro
10
3

2 camere Giroc 78000 euro

Ofer spre vânzare apartament cu 2 cameră , la parter bloc nou în Giroc , suprafață 48 mp , bucătărie separată , balcon , loc parcare preț 78000 euro

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

1 camera Torontalului CEC
5
1

1 camera Torontalului CEC

Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră zona Torontalului lângă CEC , etaj 2 , suprafață 35 mp Are balcon Se vinde la prețul de 68000 euro neg Tel 0727516012

1943 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

1 camera Complex Studentesc
5
1

1 camera Complex Studentesc

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat , Zona Complex Studențesc , mobilat și utilat la parter preț 70000 euro neg tel 0727516012

1944 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

1 camera Torontalului 66000 euro
5

1 camera Torontalului 66000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră etaj 2 , balcon , posibilitate de centrală preț 66000 euro

1833 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Teren Uliuc
3

Teren Uliuc

De vânzare teren în comuna Uliuc jud Timiș, la întrare în sat, înainte de calea ferata pe partea stânga, 1900 mp. Preț 20 EUR neg

Timisoara, Timis

Salvează căutarea