Promovat
Vanzare teren (Curti Constructii) -  Calea Urseni
5
8

Vanzare teren (Curti Constructii) - Calea Urseni

Proprietar, vând parcelă teren intravilan Timișoara, categorie Curți Construcții, pentru construcție imobil rezidențial, pretabil construcție bloc, duplexuri, suprafață de 1000mp, front stradal 40 m, curent electric , construcții învecinate. Strada Măghiranului; Regim maxim de înălțime pentru construcții ...

1,000 m2

Calea%2525252525252525252bUrseni, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
10

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
954 mp în Iosefin, Timișoara - 2 case independente, str. Gelu 220.000 EUR | Direct de la proprietar
8
11

Vând proprietate de 954 mp pe strada Gelu, în zona Iosefin Gara, una dintre cele mai liniștite și frumoase zone vechi ale Timișoarei. La doar 2 minute pe jos de Pasarela Gelu, malul Begăi și pistele de biciclete recent modernizate. Despre teren Suprafața totală: 954 mp, front stradal 12.5 metri, împărțit ...

1183 EUR/m2 | 186 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!
8
3

Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!

Proprietar, vând apartament cu 2 camere situat în zona Calea Șagului din Timișoara, la doar 3-5 minute de mers pe jos de Shopping City Timișoara. Apartamentul are 49 mp utili + balcon închis și este situat la etajul 4 din 5 (exista lift). Se vinde mobilat și utilat, fiind ideal atât pentru locuit, cât ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vind ap.1cam decomandat
5

vind ap.1cam decomandat

Proprietar vinde ap.cu o cam în zona Calea Buziașului mobilat cu încălzire centrală pe gaz hotă aer condiționat metri utili34 totul pt. ce ai nevoie aragaz frigider congelator mașină de spălat+uscător balcon inchis direct din cameră fără agenții imobiliare comision 0 preț negociabil 63000euro tel.

1853 EUR/m2 | 34 m2

Ciarda Roșie, Timisoara, Timis

Casa Freidorf 76 mp
3
12

Casa Freidorf 76 mp

Se vinde casa din caramida in Timisoara, str. Baba Novac, nr. 28, suprafata utila 76 mp, an constructie 1971, pe un teren in proprietate de 150 mp. Casa se compune din 3 camere, baie, bucatarie, camara si o mica pivnita. Pret 120.000 euro negociabil.

1579 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament 3 camere girocului vladeasa
3
6

De vanzare apartament 3 camere girocului vladeasa

Proprietar vand apartament 3 camere girocului strada vladeasa living mare 2 dormitoare 2bai bucatarie apartamentul este decomandat mobilit la parter are si Teresa

1350 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand fanete Brasov
1

Vand fanete Brasov

Vand fanete in Ardeal in jur de 5 hectare la pret negociabil. Rog seriozitate.

Timisoara, Timis

Proprietar vand Apartament cu 3 camere Zona Lipovei
10
1

Proprietar vand Apartament cu 3 camere Zona Lipovei

Proprietar vand apartament cu 3 camere 2 bai ( din care una tranformata in dressing , se poate reveni la forma initiala ) model decomandat , bucataria spatioasa si deschisa . Situat in zona Lipovei una dintre cele mai apreciate si accesibile zone din Timisoara , in apropriere de Iulius Mall , scoala ...

2064 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vand apartament la curte comuna
5
3

Vand apartament la curte comuna

Vând apartament la curte comună zonă liniștită, aproape de centru (Mehala) Apartament situat într-o curte comună cu doar 5 familii, într-o zonă liniștită și bine conectată, ideală pentru o familie sau un cuplu care își dorește confort și acces rapid către oraș. Compartimentare: 2 camere ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Vand loc de parcare subteran Xcity 1
1
1

Vand loc de parcare subteran Xcity 1

Proprietar ofer spre vanzare loc de parcare subteran Xcity 1

962 EUR/m2 | 13 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

3 Camere Complex Studențesc Timișoara | 64 mp | 2 Băi | Ideal Investiție | Zonă Excelentă
5
2

Se vinde direct de la proprietar apartament cu 3 camere decomandate situat în zona Complex Studențesc, strada Surorile Martir Caceu chiar in fața parcului Stadion. Apartamentul are o suprafață de 64 mp la etajul 5 și este compartimentat eficient, fiind ideal atât pentru locuit cât și pentru investiție. ...

2031 EUR/m2 | 64 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Teren Intravilan 10.000 mp   Poziție Excelentă pe Calea Buziașului
1
1

Teren Intravilan 10.000 mp Poziție Excelentă pe Calea Buziașului

Vând teren intravilan în suprafață de 1 hectar (10.000 mp), localizat în zona Calea Buziașului din Timișoara. Proprietatea reprezintă o alegere excelentă pentru investitorii care caută un amplasament cu vizibilitate și acces rapid spre zonele rezidențiale și comerciale din sudul orașului. Configurația ...

10,000 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Oportunitate Investiție: Teren 20.000 mp Intravilan   Calea Buziașului
1
2

Oportunitate Investiție: Teren 20.000 mp Intravilan Calea Buziașului

Vă oferim spre vânzare o suprafață generoasă de 2 hectare (20.000 mp) situată strategic în zona Calea Buziașului, un pol de dezvoltare continuă a Timișoarei. Terenul este situat în intravilan, beneficiind de un acces facil către centura orașului și principalele artere comerciale. Datorită poziționării ...

20,000 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 2 camere 42 mp Girocului
8
2

Proprietar vand apartament 2 camere 42 mp Girocului

Proprietar vand apartament 2 camere Balantei Martir Marius Ciopec, et 4 cu acoperis, bloc izolat. Apartamentul se poate preda imediat. Dispunem de termopane integral, rulouri eslinger, contorul de gaz existent cat si al dooilea foc pentru centrala pe gaz pravazut si existent. Puncete de interes disponibile ...

1738 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat Complex Studentesc Pârvan 71mp
10
3

Persoana fizica vând apartament 3 camere complet decomandate in Complexul studențesc zona Pârvan (Corneliu Coposu). -2 balcoane închise cu termopan (unul la sufragerie de aprox 7 mp) și unul la dormitor care are și jaluzele de aluminiu -Dressing pe hol -Baie cu cada cu hidromasaj -Wc de serviciu -Bucatarie ...

1831 EUR/m2 | 71 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament decomandat 3 camere
5

Proprietar vând apartament decomandat 3 camere

Proprietar vând apartament decomandat 3 camere Apartament spațios 3 camere, decomandat 60 mp mobilat complet | Etaj 3 4 | Locație excelentă! Preț: 120000 euro* Ce îți oferă această locuință: - 3 camere decomandate, ideale pentru familie, birou sau relaxare - Balcon generos pe două camere loc ...

2000 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Teren intravilan de vânzare !
3

Teren intravilan de vânzare !

Vând teren de 2000 mp pentru construcție în spate la Vox pe calea torontalului !mai multe detalii la telefon

Timisoara, Timis

Apartament 4 camere spațios   80,63 mp utili   Zona Gheorghe Lazăr, Timișoara.
10
5

Apartament 4 camere spațios 80,63 mp utili Zona Gheorghe Lazăr, Timișoara.

Proprietar, ofer spre vânzare apartament cu 4 camere, situat într-o zonă foarte apreciată din Timișoara, pe str. Gheorghe Lazăr nr. 30 32, bloc 85. Etajul 4 din 10. Rugăminte: Nu dorim colaborare cu agenții imobiliare și nu dorim preluarea anunțului de către acestea. Locuința are o suprafață utilă ...

2259 EUR/m2 | 81 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Wilson Audio Sasha Series 2
1
1

Wilson Audio Sasha Series 2

Boxe Wilson Audio Sasha Seria 2, în stare excepțională, în frumoasa culoare maro închis Macadamia. Boxele Sasha 2 sunt boxe de top pentru cei care nu sunt suficient de înnebuniți să comande DAW-uri într-o culoare personalizată LOL. Le-am folosit cu echipamente tubulare Audio Research Reference, precum ...

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro
9
4

Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,2 bai ,2 balcoane tip loja, inchise,amenajat, mobilat si utilat, cu vedere pe trei parti,etajul 3 din 8 ,cu lift.Apartamentul este situat pe artera principala pe str.S.Barnutiu. Pret 175000 euro Tel.

1750 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Vând casă zona Ronat  str Casian Munteanu nr8 6

Vând casă zona Ronat str Casian Munteanu nr8

Vând casă veche necesita reparații zona ronat teren 688 mp fs 33.5 ml

1571 EUR/m2 | 105 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Propunere asociere zootehnie jud. TIMIS*** FERMA LA 8km de A1
5
2

***PROPUNERE ASOCIERE ZOOTEHNIE jud. TIMIS*** FERMA LA 8km de A1 *** Proprietar DETIN HALA DIN BETON INALTA 4,7m AMENAJATA PENTRU INGRASARE TAURASI BERBECUTI SAU CRESTERE CAI CENTRU ACHIZITII SAU CARANTINA + CASA DE LOCUIT CU 4 CAMERE IN ACEIASI CURTE . DE ASEMENEA HALA SE PRETEAZA SI PENTRU CONVERSIE ...

2 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

Vând loc de veci în Timisoara Cimitirul Rusu Șireanu
3

Vând loc de veci în Timisoara Cimitirul Rusu Șireanu

Vând loc de veci în Timisoara Cimitirul Rusu Șireanu. Preț 2000 euro

Timisoara, Timis

Salvează căutarea