Promovat
Apartament 2 camere de vânzare   Braytim   Giroc
6
6

Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc

Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Braytim Giroc, într-un imobil construit în 2023, ideal pentru locuit sau investiție. Suprafață utilă: 47 mp Balcon: 7 mp Detalii apartament: încălzire în pardoseală loc de parcare înscris ...

1766 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera Dambovita 45500 euro
4
1

Garsoniera Dambovita 45500 euro

ofer spre vânzare garsonieră Cf 2 etaj 2 zona Dâmbovița , mobilată și utilată preț 45500 euro tel 0727516012

1978 EUR/m2 | 23 m2

Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
5

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere Ultracentral
9
1

Apartament cu 3 camere Ultracentral

Proprietar vând apartament cu 3 camere complet renovat( toate instalatiile noi), situat la et. 4 7, format din două dormitoare, living cu bucătărie și baie. Bucătăria și baia sunt complet mobilate și utilate. Se vindea așa cum se vede în poze.

3788 EUR/m2 | 52 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsonieră, compartimentată
1

Garsonieră, compartimentată

Garsonieră compartimentată, pentru vânzare Bulevardul Dâmbovița nr. 86. Etaj 1 Garsonieră bine compartimentată, cu două camere, având o suprafață utilă de 21,06 mp. -Include debara, anexă separată și WC propriu, individual. -Dușul este comun, utilizat de o singură altă persoană, fiind lipit de garsonieră. ...

1571 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Achizitionez apartament cu o camera sau garsoniera

Achizitionez apartament cu o camera sau garsoniera

Achizitionez apartament cu o camera sau garsoniera in Timisoara de la proprietar, chiar si neamenajat

13 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Achizitionez casa in timisoara chiar si in curte comuna 2

Achizitionez casa in timisoara chiar si in curte comuna

Achizitionez casa in timisoara chiar si in curte comuna ofer pana in 45.000euro in functie de zona si stare. TEL. zero sapte doi patru unu sase opt opt trei cinci

90 EUR/m2 | 500 m2

Timisoara, Timis

Achizitionez garsoniera sau apartament cu o camera in timisoara

Achizitionez garsoniera sau apartament cu o camera in Timisoara de la proprietar chiar si neamenajata

15 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare, Complex Cerna
5
6

Garsoniera de vanzare, Complex Cerna

Acum garsoniera de vanzare, Complexul Studentesc,mioritaetaj inferior, ideal investitie inchiriere, s utila 28 mp, termoficare, ocupabila mobilata, acte si plati la zi, 45000 euro, cu balcon

1957 EUR/m2 | 23 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Am de vanzare garsoniera etaj 1 4 - Zona Stadion
5
39

Am de vanzare garsoniera etaj 1 4 - Zona Stadion

Am de vânzare o garsonieră situată pe strada Cerna , langa Heaven, aproape de Complexul Studentesc la etajul 1 și compusă din : hol de acces ; cameră open space cu spațiul de gătit ; baie ; Garsoniera are o suprafață de 16 mp se vinde mobilată și utilată cu plita electrică , frigider , cuptor ...

2813 EUR/m2 | 16 m2

STADION, Timisoara, Timis

Vanzare ap Sagului,3 camere
8
56

Vanzare ap Sagului,3 camere

Vind ap 3 camere transformat in 2 camere decomandate,Sagului,Muzicescu,et 3,mobilat ,utilat,52500 euro,posibil 3 rate S ut 43,mp,2 clime ,ocupabil,ideal investitie inchiriere,cheltuieli intretinere mici,,mijloc,zona linistita,loc parcare,linga gradinita,inf la tel

1221 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat Timișoara zona Solventul - Gara de Nord
8
9

Proprietar, vand apartament cu 2 camere decomandat, situat într-o zonă liniștită și foarte bine conectată a Timișoarei - pe strada Nufăr, la câțiva pași de Pasajul Solventul și aproape de Gara de Nord și Piața Iosefin. O locație ideală pentru cei care își doresc acces rapid către centru, transport public ...

1593 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Casă de vânzare P+M Timisoara
10
6

Casă de vânzare P+M Timisoara

Vând casă P+ M zona Freidorf Timișoara ,zona rezidentiala foarte linistita compusă din 4 dormitoare, 2 livinguri, 2 băi ,bucătărie, loc de servit masa, spațiu tehnic,mobilată cu toate utilitățile ,suprafață construibilă 190 mp ,suprafață utilă 175 mp ,teren 609 mp, acces in curte pe doua laturi ,preț ...

1600 EUR/m2 | 175 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Se vinde apartament

Se vinde apartament

Apartament spațios 3 camere | 77,5 mp | 2 băi | 2 balcoane | Etaj 2 | Zona Soarelui Oportunitate rară în una dintre cele mai apreciate zone din Timișoara Soarelui. Apartament generos, ideal pentru familie sau investiție, situat la etaj intermediar (2), într-un bloc bine întreținut. Suprafață utilă: ...