Promovat
Proprietar vand ap.3 camere, dec, Calea Sagului, etaj 9, 65 mp
10
3

Anunt apartament 3 camere Timisoara proprietar vand ap. 3 camere decomandat, 65,3 mp Calea Sagului nr.53, balcon logie Se vinde apartament cu 3 camere decomandate situat in Timisoara, zona Calea Sagului, la etajul 9 din 10 intr-un bloc construit in 1977, cu 2 lifturi. Suprafata utila: 65,3 ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vânzare   Braytim   Giroc
6
6

Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc

Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Braytim Giroc, într-un imobil construit în 2023, ideal pentru locuit sau investiție. Suprafață utilă: 47 mp Balcon: 7 mp Detalii apartament: încălzire în pardoseală loc de parcare înscris ...

1766 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat Giroc
5

2 camere decomandat Giroc

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012

1873 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar Iulius Mall
8
9

Proprietar Iulius Mall

Proprietar vand apartament cu 2 camere situat in proximitatea Iulius Mall pe Bulevardul Cetatii nr 30 vis a vis de centrul de birouri Hannover. Apartamentul este pozitionat excelent in zona centrala in proximitatea scoli, magazine, mijloace de transport in comun. Apartamentul este structurat in hol, ...

1963 EUR/m2 | 40 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf
7
4

Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf

De vânzare casă cu trei camere, teren mare 2900 mp ,front stradal 18 m.Ideal pentru construcții înșiruite .Prețul solicitat de proprietari, 260000 euro.Tel 0745126783.

2,600 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

1  2 Duplex Nou,Giroc
8
5

1 2 Duplex Nou,Giroc

De vânzare 1 2 Duplex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 150000 euro.Tel 0745126783.

1530 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament Nou, pe două nivele , GIROC
8
3

Apartament Nou, pe două nivele , GIROC

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 153000 euro.Tel 0745126783

1530 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
9

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Vand parcele de teren pentru bloc in zona Braytim - Giroc
5
14

Vand parcele de teren pentru bloc in zona Braytim - Giroc

Vand parcele de teren pentru bloc (locuinte colective), cu suprafete cuprinse intre 765 mp si 940 mp, in zona Braytim - Giroc, in continuarea stazilor Magnoliei si Daliei care sunt in curs de asfaltare in acest an, cu fronturi stradale de aproximativ 20 - 22 ml, la cateva minute de mers pe jos real de ...

Timisoara, Timis

Teren intravilan, zona Brâncoveanu- Mureș
1
10

Teren intravilan, zona Brâncoveanu- Mureș

De vânzare teren intravilan 219 mp(există o construcție ),terenul are două fronturi stradale fiind pe colț 16 m si 14 m.Toate utilitati sunt branșate si funcționale( apa,gaz, curent, canalizare).Prețul solicitat de proprietar este de 107000 euro.Tel 0745126783.

Șagului, Timisoara, Timis

Vila mare ,ideala pentru locuit sau Grădiniță-after school
10
4

Vila mare ,ideala pentru locuit sau Grădiniță-after school

De vânzare casă mare P+E,compartimentată în două apartamente distincte. Casa este primitoare si bine intretinuta, (pretabila pentru doua familii) cu o locatie ideala in zona Fratelia din Timisoara. Aceasta proprietate unica este compusa din subsol, parter si etaj cu o suprafata utila generoas de 155 ...

1251 EUR/m2 | 255 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament premium cu 2 camere, etaj intermediar, parcare subterana Simion Barnutiu
10
2

Proprietar, persoana fizica, vand apartament modern 2 camere, la etaj intermediar (4 7) al unui bloc construit in 2021 in zona Simion Barnutiu. Locuinta are o suprafata utila de 56.6 mp la care se adauga un balcon spatios de 5.8 mp (total 62.4 mp) si se vinde complet mobilata si utilata. Mobilierul ...

2805 EUR/m2 | 57 m2

Simion%252525252525252525252bBarnutiu, Timisoara, Timis

Vindem teren in zona Lipovei,pentru dezvoltare imobiliara, suprafața totală 3200mp. 1

Vindem teren in zona Lipovei,pentru dezvoltare imobiliara, suprafața totală 3200mp.

Vindem teren in zona Lipovei,limitrofe, suprafața totală 3200mp,ideal pt dezvoltare imobiliara.

4,174 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, decomandat , confort 1 , etajul 4, unic proprietar. Este pozitionat in zona foarte buna si linistita, in zona calea Girocului, Timisoara. Apartamentul este spatios si luminos cu o suprafata de 68 m utili. Este dotat cu aer conditionat, centrala proprie, balcoane inchise ...

1463 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

Vând casa zona blascovici
5
2

Vând casa zona blascovici

Vând casa zona blascovici Curte +garaj private Casa dispune de 2 camere 1 baie 1 bucătărie și debara Zona este foarte liniștită și aproape de orice punct de interes din oraș

2778 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament spatios in spatele Universitatii de Vest
1
17

Vand apartament spatios in spatele Universitatii de Vest

Proprietar, vand apartament spatios (160 mp) in cladire din caramida, cu acoperis de tigla. Construcție 1980. 4 camere, 2 bai, 1 bucatarie, 1 cămară, 2 holuri, 2 balcoane mari. Garaj propriu plus o garsoniera, la parterul clădirii, ce dispune de camera, baie si bucatarie. Apartamentul si garsoniera au ...

2313 EUR/m2 | 160 m2

Timisoara, Timis

2 camere Dambovita  65000 euro
5
1

2 camere Dambovita 65000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat etaj 2 , posibilitate de centrală preț 65000 euro tel 0727516012

1444 EUR/m2 | 45 m2

Timisoara, Timis

Apartament  Iosefin lângă piata.
1
11

Apartament Iosefin lângă piata.

Vand apartament,direct proprietar în piata iosefin lingă piata demisol,40m2,are3camere, 2intrari,mobilat,frigider,masina spălat,bun pt atelier tocilar,birou,depozit, locuit,

1350 EUR/m2 | 40 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Se vinde casa individuala in Complexul Studentesc Timisoara
2
15

Se vinde casa individuala in Complexul Studentesc Timisoara

Se vinde casa individuala in Complexul Studentesc. Suprafata teren 671mp. Ideal pentru investitie datorita pozitionari. Are 2 fronturi stradale 25mp respectiv 27mp. Casa 77mp. Anexa 64mp. Anexa46mp. Anexa76mp.

4584 EUR/m2 | 77 m2

Complexul%2525252525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Casă nemțească de vânzare 23

Casă nemțească de vânzare

Vănd casă nemțească pe strada Cozia cu intrare comună, 2 camere, suprafață construită 90m, teren 300m, preț150.000euro

1667 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

De vânzare teren cu hală 4

De vânzare teren cu hală

Vând teren 1008m pe care e construită o hală de 450m, zona Odobescu, preț 650,000euro

645 EUR/m2 | 1,008 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Teren intravilan Moroda jud. Arad
3
10

Teren intravilan Moroda jud. Arad

Teren intravilan Moroda, comuna Seleus, jud. Arad; 1600mp, fara constructii, liber de sarcini

Timisoara, Timis

Salvează căutarea