1 cameta Dambovita 62000
ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012
1771 EUR/m2 | 35 m2
Timisoara, Timis
17 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1771 EUR/m2 | 35 m2
Timisoara, Timis
17 mai
Proprietar, vând apartament 2 camere 57m în Complexul Sunbelt ,Mehala 115.000 euro. Apartamentul se află la faza de amenajări interioare ceea ce constituie un avantaj deoarece clientul poate alege modelul de podele sau gresie Blocul are izolație exterioară cu vată bazaltica nu cu polistiren, două ...
2018 EUR/m2 | 57 m2
Timisoara, Timis
18 mai
Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR Apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2, strada Ioan Anton. Suprafață totală de 56 mp (54 mp utili + 2 mp balcon tip logie), poziționat pe colț, cu ...
2232 EUR/m2 | 56 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
azi 09:48
CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...
1550 EUR/m2 | 100 m2
Timisoara, Timis
17 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vand apartament cu 3 camere, 2 bai, 83 mp, 2 terase 32 mp respectiv 24 mp (Pergola, Gratar etc) Etaj 2, singur pe nivel, 4 vecini in bloc, mobilat si utilat, 2 locuri parcare, Str. Tristan Tzara, langa British School. Pret 195,000 Euro
2349 EUR/m2 | 83 m2
Aradului Est, Timisoara, Timis
azi 13:06
Va ofer spre vanzare o casa individuala construita in anii 1930, situata in Timisoara, zona Olimpia-Stadion, Piata Tineretului, avand o suprafata utila locuibila de 110 mp. Este formata din doua camere, bucatarie, o baie si la demisol 3 camere, conform RLV-ului anexat. Zonele de acces terasele sunt acoperite. ...
3182 EUR/m2 | 110 m2
STADION, Timisoara, Timis
azi 13:05
Proprietar vand urgent garsoniera 16 mp în zona Kaufland Sagului la etaju 4 4 zona liniștită aproape de centru, gara, piata, liber de ori ce sarcina pret 31500 euro ușor negociabil în Timișoara bună de investiție. Se vinde mobilat.
1969 EUR/m2 | 16 m2
Timisoara, Timis
azi 13:03
VAND SAU INCHIRIEZ O CASA, situata la sala olimpia. Anul constructiei 2000. Casa are suprafata construita de 210 mp, parter si etaj. Curtea cu gradina in jur de 370 mp. Casa este formata din 5 camere, 2 holuri, 2 bai, o bucateria cu o camera de servit masa, 4 camere si bucaterie sunt complet mobilate, ...
1662 EUR/m2 | 210 m2
Olimpia, Timisoara, Timis
azi 12:58
Teren intravilan Moroda, comuna Seleus, jud. Arad; 1600mp, fara constructii, liber de sarcini
Timisoara, Timis
azi 12:50
Proprietar, vand casa in Calea Girocului cu doua fronturi stradale,toate utilitatile (gaz,curent,apa,canalizare). Proprietatea este perfecta pentru investitii. Mai multe detalii la telefon.
2409 EUR/m2 | 110 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 12:48
Proprietar vând apartament cu trei camere semidecomandat, complet mobilat și utilat, lângă Spitalul Județean , la două minute de stațiile de tramvai și troleibuz, in apropiere școli și grădinițe,bănci,, Market,farmacii, parcuri etc. Detalii la tel.
1867 EUR/m2 | 60 m2
Bastion, Timisoara, Timis
azi 12:46
Proprietar inchiriez CASA CU CURTE, zona Plopi Este o zona cu case noi, vecini linistiti si zona in continua dezvoltare Parter : Open space bucatarie + living spatios Doua bai, una cu cada de baie Doua dormitoare Etaj : Open space living (ideal pentru o camera de lounge, birou, spatiu joaca copii ...
Timisoara, Timis
azi 12:42
Vand 3.21 ha teren,calea sagului ,scos integral din circuitul agricol,fs 80ml.Nou!!!!!PUZ APROBAT .SE VAND Și PARCELE ,de aprox 7500 mp ., suprafata totala: 32100, Front stradal: 80 ml.Terenul aparține de comuna Șag.
32,100 m2
Timisoara, Timis
azi 12:40
VAND 3.21HA TEREN CALEA SAGULUI ,INTRAVILAN CURS CONSTRUCTII,FSA 80mlx404ml IN SPATE LA GENERAL BETON,APROAPE DE INELUL DE CENTURA SUD.NOU!!!!!PUZ APROBAT!!!!!SE VAND ȘI PARCELE DE APROXIMATIV 7500 mp., suprafata totala: 32100 mp.Terenul aparține de comuna Șag.
32,100 m2
Timisoara, Timis
azi 12:40
**WOWC CHisoda Casa ta, casa de vis te așteaptă în Chișoda!** Îți dorești liniște, aer curat și un cămin unde fiecare zi să fie o vacanță? Acest **duplex modern, utilat și mobilat complet** este alegerea perfectă pentru familia ta! **Detalii care fac diferența:** * Suprafață teren: ...
1792 EUR/m2 | 120 m2
Timisoara, Timis
azi 12:24
Proprietar persoana fizica fara comision Telefon: Pret: 164.900 euro - negociabil Duplex modern, complet mobilat si utilat Giroc, zona Calea Urseni, strada Galbenelelor (strada va fi asfaltata anul acesta). Toate utilitatile. Duplex modern, ideal pentru mutare imediata, fara investitii suplimentare, ...
2170 EUR/m2 | 76 m2
Timisoara, Timis
azi 12:23
Proprietar, ofer spre vanzare garsoniera situata in Timisoara, pe strada Polona nr. 2, parter, fiind primul bloc de pe strada principala, chiar la intrarea dinspre oras centura, conform locatiei din harta atasata. Garsoniera este situata la parter, oferind acces facil. Imobilul este intabulat in Cartea ...
1500 EUR/m2 | 24 m2
Timisoara, Timis
azi 12:23
DIRECT PROPRIETAR. COMISION ZERO. Teren casa mosnita noua, apa si curentul asigurate de dezvoltatorul puzului pana in Decembrie 2026 Restul utilitatilor (asfalt, lumina, gaz) vor fi platite cota parte. Pentru detalii și vizionare, la tel. Doamne ajută! *Parcela exacta este cea care are pe ea scrisul ...
630 m2
Timisoara, Timis
azi 12:22
VAND apartament mare in cladire istorica (an 1904), pe str. Iancu Vacarescu (vizavi de Piata Iosefin) ideal pentru un birou notarial sau de avocatura. Suprafata utila 135 mp in apartament + 45 mp la subsol (trecuti in CF)+ pod mare+ gradina. E compus din 3 camere mari + o camera mica de serviciu, baie ...
1050 EUR/m2 | 180 m2
Iosefin, Timisoara, Timis
azi 12:17
Propietar ofer spre vanzare apartament 2 camere, zona ISHO (la 5 min mers , intersectia Tapia & Titan), locatie linistita, 2 camere si bucatarie cu vedere spre spatiu verde, etaj 1din 4, approx 40mp, semidecomandat, bloc izolat termic si fonic, scara curata si bine intretinuta. Apartamentul este dotat ...
2950 EUR/m2 | 40 m2
Tipografilor, Timisoara, Timis
azi 12:10
Comision 0% Proprietar vând apartament cu 2 camere semidecomandat et 2 zona foarte bună. Apartamentul este situat pe Str Mareșal A.Averescu Nr 59 sc A ( fosta Lidia) zona Girocului. Este compus din: hol intrare, bucatarie închisă, leaving cu balcon, holul, baie și dormitor.( cnf schiță din poze) Suprafața ...