Promovat
Proprietar vând apartament 2 camere ultracentral
5
1

Proprietar vând apartament 2 camere ultracentral

Vand apartament 2 camere, ultracentral (Medicină ISHO), cu garaj propriu inclus(cu CF).Apartamentul estesituat într-o zonă centrala a orașului, ideal atât pentru locuință personală, cât și pentru investiție imobiliară. Proprietatea este complet pregătită pentru mutare și a fost întreținută corespunzător. ...

2381 EUR/m2 | 42 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
4 x 1 Ha. Teren pentru uz industrial construibil imediat.
4

4 x 1 Ha. Teren pentru uz industrial construibil imediat.

Se ofera spre vanzare 4 Ha teren in zona industriala construibil imediat. Front stradal 120 m. POT = 50% Pentru Uz: Parc tehnologic, depozitare, productie, parc fotovoltaic, servicii. Racordabil la 4 MW cu ATR obtinut. Pret negociabil, direct de la proprietar.

Sanandrei, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Cu Centrala Proprie, Decomandat, Odobescu,1 km de Centru, Modelul Mare, Merita Văzut 100%
20
3

Proprietar, Odobescu !!! Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele ...

1714 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere Dambovita 78000
5
4

2 camere Dambovita 78000

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , semidecomandat zona Dâmbovița Aurora , etaj 4 cu acoperiș de țiglă , renovat complect 78000 euro tel 0727516012

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Hala industriala cu un teren de 7742mp, in Timisoara, zona  Buziasului, com=0%
10
12

Hala industriala cu un teren de 7742mp, in Timisoara, zona Buziasului, com=0%

Hala + teren de vanzare cu spatii industriale pe un teren de 7742 mp, cu platforma betonata, cu acces tir, posibilitate de parcare in curte pe platforma betonata, de vanzare in zona industriala din Calea Buziasului. Constructiile dispun de urmatoarele utilitati: instalatie electrica, apa, canal, instalatii ...

0 EUR/m2 | 1,000 m2

Timisoara, Timis

Caut casa individuala pe parter 9

Caut casa individuala pe parter

Suprafața utila aproximativ 70mp Suprafața teren aproximativ 150mp Caut casa in Timisoara,sa fie locuibila nu demolabila cu toate utilitățiile . Pret 95.000 euro Sau schimb cu apartament amenajat cu 2 camere decomandat,hol,baie, balcon,bucatarie,cămară alimente, centrala termică Ariston prin condensare ...

1357 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Proprietar,Sagului-Dambovita,Pretabil pt Clinica,Azil,Gradinita, etc,Merita Văzuta,Neg
20
2

Am Acum De Inchiriat in Zona Sagului-Lidl, la Etajul 4 din 5,O Garsoniera de 27 no, Cu Bucătărie separata,Hol,Baie,este Mobilata DECENT,Utilata, Conform pozelor atasate,Merită Văzuta 100%,E Libera Imediat. Cerem si oferim seriozitate ! Pret Fix 170 E luna .Se cere și Garantie cat o Chirie. .Imobilul ...

2300 EUR/m2 | 300 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Proprietar,Girocului,Casa Caramida din 1980,Teren 400 mp,FS=10 m ,Apa,Gaz,Canal,Pret  160.000 E Neg
11
13

Proprietar,Girocului,Casa Caramida din 1980,Teren 400 mp,FS=10 m ,Apa,Gaz,Canal,Pret 160.000 E Neg

Proprietar,Am Acum De Vanzare in Zona Girocului-Nu Departe de Hipermarketul Kaufland ,O Casa de Cărămidă construită în 1980,Terenul este de 400 mp în CF, Front Stradal de 10 m, Apa de la rețea, Canal, Centrala Termică pe Gaz. Casa are 2 camere+1 baie+Bucătărie+Hol,Totul este Nivel Mediu, Fara îmbunătățiri ...

2286 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar,Casa P+M,Din anul 2000, Freidorf,Inainte de Liceul Auto,Merita Văzută,Neg
20
10

PROPRIETAR, Am acum de Vânzare în Zona Freidorf Înainte de Liceul Auto,Casa Tip Vila P+M+Pod înalt Izolat cu Spuma Poliuretanica+Vata Bazaltica,construita in anul 2000 ,este din Cărămidă Porotherm+Bolțari,Cu urmatoarele Caracteristici : - suprafata utila totala Aprox 166 mp ,{ 83 mp utili jos+83 mp ...

1464 EUR/m2 | 166 m2

Timisoara, Timis

Promovat
20
3

1714 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Vand Teren 1000 mp, 1 loturi ,1=front stradal 27 ml, intabulat, la Dom Herneacova , 25 euro mp 27

Vand Teren 1000 mp, 1 loturi ,1=front stradal 27 ml, intabulat, la Dom Herneacova , 25 euro mp

Vand teren 1000 mp, 1 lot, lotul are FS 27 ml ,intabulate, intravilan,un lot are proiect casa cu etaj, 80 mp+80 mp cu anexa, 80 mp , in zona de case Domeniul Herneacova, priveliste superba asupra caselor si lacului, acces curent electric. Pret 25 euro mp. Tel .

1,000 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere cu garaj sub bloc zona Soarelui
7
8

Vand apartament 3 camere cu garaj sub bloc zona Soarelui

Propietar vând apartament cu 3 camere, 2 băii , bucătărie , 2 balcoane închise cu geamuri termopan ,garaj sub bloc cu ușă electrică , boxă .Apartamentul se află în zona soarelui-girocului în bloc anvelopat cu 2 apartamente pe etaj .

1800 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Proprietar   Apartament 70 mp, Compartimentare Flexibilă (2 sau 3 Camere)   Zona Torontal
10
4

Proprietar Apartament 70 mp, Compartimentare Flexibilă (2 sau 3 Camere) Zona Torontal

Vând apartament spațios și luminos situat în zona Torontal, pe strada Augustin Coman, direct de la proprietar. Locuința are o suprafață utilă de 70 mp și o compartimentare inteligentă care oferă viitorului proprietar o flexibilitate rară. Compartimentare actuală: Hol de acces generos. Baie spațioasă ...

1986 EUR/m2 | 70 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament
5
7

Proprietar vând apartament

Se vinde direct de la proprietar apartament in zona medicina, situat la et 1 din 4, cu vedere pe 3 părți, 4 camere, 2 bai, balcon și garaj inclus pe cf ul apartamentului. Apartamentul a fost renovat complet in 2009 și se vinde utilat și semimobilat. Pentru detalii, informații suplimentare și vizionare ...

2644 EUR/m2 | 87 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Proprietar vând cavou.in cimitirul Cosminului?  ? central, , informații suplimente  la telefon !
1

Proprietar vând cavou.in cimitirul Cosminului? ? central, , informații suplimente la telefon !

Cimitirul Cosminului spzine Parohiei Elisabetin! Cavoul are.8 locuri libere

Timisoara, Timis

Casa de vânzare
7
7

Casa de vânzare

Proprietar vand casa pe calea Urseni la 300 m de pepiniera, 300 mp teren, 3 camere, 2 bai, living imens, bucatarie, gresie, faianță, parchet, termopane Q-Fort 3 canate, izolata exterior cu polistiren 10 cm, interior acoperisul cu spuma celula inchisa de 16.cm,150 mp locuibil, 1 etaj, an de constructie ...

1600 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

De vînzare teren casă Moșnița veche
5

De vînzare teren casă Moșnița veche

Terent pt casă cu suprafată de 632 mp și 18 ml front stradal în moșnița veche zona pădurea bistra direct dela Proprietar .( Fără utilități ) Detalii la tel

632 m2

Buzias, Timisoara, Timis

Vand jumatate de Duplex in Giarmata Vii
18

Vand jumatate de Duplex in Giarmata Vii

De Vânzare: Jumătate Duplex la Cheie Giarmata Vii | Finisaje de Calitate & Eficiență Energetică Vă propunem spre vânzare o jumătate de duplex modern, cu regim de înălțime Parter + Etaj, situat într-o zonă excelentă și liniștită din Giarmata Vii. Proprietatea este complet finalizată, se predă la cheie ...

1727 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara
18

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3 + garaj sub bloc,Bld. Cetatii
14
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament cu 3 camere girocului
10
7

Proprietar vand apartament cu 3 camere girocului

Proprietar vand apartament cu 3 camere in Calea Girocului semidecomandat, confort 1 , model mare,etaj 2,balcon inchis cu termopan,geam la baie, wc servici,ceas de gaz independent. Apartamentul se vinde mobilat, este intr-un imobil izolat termic, in apropiere de scoala nr.25,parc,mijloace de transport ...

1746 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.
20
10

Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai, suprafata utila de 65 mp + balcon la bucatarie de 3 mp. Etajul 4 din 5 (Acoperis de tigla din constructie) intr-un imobil construit in anul 1989 in zona Steaua, la 2 pasi de Shopping City. Aparat de aer conditionat. Posibilitate montare centrala ternica ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
10

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament cu o cameră.
8

Proprietar vând apartament cu o cameră.

Proprietar vând apartament cu o cameră în Timișoara, zona AEM. Apartamentul are 34 mp, etaj 4, imobilul se afla in bloc cu 4 apartamente pe etaj, are clima, posibilitate de montare centrala. Se vinde mobilat și utilat. Prețul este 62 000 euro.

1824 EUR/m2 | 34 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea